Problemy po najnowszym patchu.

+
Problemy po najnowszym patchu.

Dopiero teraz miałem możliwość ściągnięcia pliku z 17 gb i teraz wszytko gra. Nawet w ng+ nie znika mi gear :)
 
Last edited:
Mi zniknęły wszystkie karty do gwinta i talia królestw północy

---------- Zaktualizowano 18:43 ----------

Czy ktoś ma podobny problem?

---------- Zaktualizowano 18:45 ----------

Aż odechciało mi się grać i nie mam zamiaru znów przechodzić całej gry. Nawet kupowane karty od karczmarzy znikają.
 
Jeśli ma to być jakiś temat zbiorczy to napiszę co ja zauważyłem.

Misja miecze i pierogi, gdy zginiesz w walce z ludźmi tasaka następuje wieczne wczytywanie.
 
Mi ten patch zniszczył wydajność gry miejscami o połowę, na R9 290 i 4670k na ustawieniach high z kilkoma rzeczami ultra bez włosów miałem 60-50 fps, po tej łacie nawet na presecie medium w novigradzie dropi do 45 fps :) dziękuję
 
U mnie karty są - raczej wszystkie takie jakie miałem.
Na pewno żadna z stali nie zniknęła.
 
U ciebie są karty ale u mnie nie i o czym to świadczy? O niczym gra poprostu ma różne bugi które raz się pokazują a raz nie. Niestety ale chyba musze przechodzić gre jeszcze raz bo nie widze rozwiązania tego problemu a czekać do następnego patcha nie zamierzam bo dodatek we wtorek więc trochę zgrzyt.
 
Hehe, ja w ogóle nie mogę patchy ściągnąć. Reinstalowałem wczoraj system oraz GoG, wczoraj do 1.06 update poszedł w miarę gładko, potem zaczęły się schody. Nie dość, że GOG CZWARTY raz zaczyna pobieranie 7,5gb (patch 1.07), to co jakiś czas wyskakują błędy "Server problem" i "Instalation failed". Pierwszy wolny weekend od dawna, drugie raz chciałem na spokojnie przejść sobie grę dokonując alternatywnych wyborów a tu taki pech...
Co do patch 1.10... Nie popisali się, oj nie popisali. Na różnych trochę ludzi narzeka na błędy w stylu znikający ekwipunek, talie kart etc.
 
Witam,
Właśnie pobrałem najnowszy patch z platformy GOG Galaxy. Po włączeniu gry i wczytaniu gry pojawiły mi się takie "bugi" w Sierocińcu w Krzywuchowych Moczarach. Nie zmieniałem ani sprzętu, ani ustawień w grze po instalacji aktualizacji (przekopiowałem i zastąpiłem te dane z "Dokumentów" na te przed aktualizacją)
tak wygląda budynek z zewnątrz

Tak wygląda wnętrze tego budynku
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    329.4 KB · Views: 64
  • Bez tytułu1.jpg
    Bez tytułu1.jpg
    159.6 KB · Views: 55
U mnie nie zauważyłem braków w talii, natomiast odczuwalny jest BRAK lektora i dubbingu. np. Geralt mówi do płotki(mam napisy), ale bezgłośnie? Co ciekawe, rozmowy otoczenia w mieście są, ale brak dialogów, np gdy Geralt rozmawia z kupcem ->zaznaczę, że w opcjach nic nie zmieniałem, wszystko jest na 100% głośności.

W dalszym ciągu np. po "wypiciu" kilku wód na raz zalicza tylko pierwszą, do momentu zakończenia jej czasu regeneracji hp, pozostała ilość nie sumuje się w czasie, lecz znika w eterze?

W opcjach grafiki w miejscu minimalne,średnie,wysokie,ultra widnieją przerywane linie.

Jeżeli zauważę coś jeszcze to będę dopisywał.
Aktualizowałem automatycznie poprzez GOG Galaxy.
 
Last edited:
Robię taki mały edit, po śmierci każde wczytywanie po czasie się zawiesza, troche przypomina gothica, że po śmierci zamiast wczytać, lepiej wyjść do menu i na nowo odpalić save. troche lipa. ale mają czas do wtorku na ew poprawki.
 
To i ja dołożę swoje 3 grosze. Moją irytację wzbudza to, że w menu mapowania klawiszy nie ma nadal wymienionej w patchu opcji wyłączania UI jednym klawiszem czy też kliknięciem. Od początku czekam na tą opcję, patch notes ją zawiera ale w grze niestety brak, no chyba że jakaś magia ukryła ją przed moim wzrokiem.
 
U mnie wszystko w porządku poza tym że jak chce przełaczyć rozdzielczość to nie wskakuje automatycznie, tylko sie dziwnie rozciąga obraz, trzeba zapisać inną rozdzielczość wyłaczyć grę i włączyć od nowa, no i też mam te kreski w opcjach.
 
U mnie po pierwsze nie mogę grać na padzie bo gra wywala do pulpitu (testowane na padzie od xbox one i padzie od xbox 360), na klawiaturze+myszce wszystko działa bez wywalania. Po drugie po każdej próbie przeniesienia za pomocą drogowskazów czy to do Velen, Novigradu czy Wyzimy wywala grę (Dzięki temu zostałem uziemiony na Skellige). Ponad 100 godzin na liczniku i do patcha 1.10 wszystko działało jak trzeba.

Cóż powrót do patcha 1.08.4 rozwiązał wszystkie problemy (+więcej klatek), czekam do wtorku na jakiegoś hotfixa czy coś.
 
Last edited:
A u mnie standardowy błąd na amd - crash na starcie, muszę usuwać dxgi.dll i d3d11.dll żeby gra ruszyła - tylko wtedy ogromny drop fps jest, na najniższych ustawieniach 40 fps także ja tam czekam na fixy od redów bo to żarty są. Karta r9 280x
 
A u mnie standardowy błąd na amd - crash na starcie, muszę usuwać dxgi.dll i d3d11.dll żeby gra ruszyła - tylko wtedy ogromny drop fps jest, na najniższych ustawieniach 40 fps także ja tam czekam na fixy od redów bo to żarty są. Karta r9 280x
Ja żadnych problemów z crashem na starcie nie mam, a też mam Radosława, (stery nie najnowsze 15.7) spróbój może coś da.
 
Też miałem 15.7, zainstalowałem bety 15.9 ten sam problem także widać nie na wszystkich AMD on jest ale jest :p

Może kwestia też systemu bo ja mam win 7
 
Też 7 x64
Może gdzieś bałagan w bilbliotekach AMD i dll gdzieś powodują, ja bym jeszcze spróbował odinstalować stery definitywnie

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Clean-Uninstall-Utility.aspx

I zrobić czystą instalacje sterów, nóż pomoże.

Nie będę nic robił bo to jest wina w 100% redów bo nie tylko ja mam takie problemy i już go miałem poprzednio przy jednym z patchu - nic nie zmieniałem, pojawiła się aktualizacja kolejna i poprawili to. Do tej pory gra działała z tymi dllkami co były także porażka.
 
Pograłem dzisiaj trochę na 1.10 i niestety ale co jakiś czas wywala mi grę do pulpitu a już myślałem że wszystko jest dobrze.


Code:
Crash reason: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (3221225477), Error reading location 0x00000000
Crash reason: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (3221225477), Error reading location 0xffffffff

Przeinstalowałem sterowniki grę i d**a to samo na 1.8 tego nie miałem :sad2:
 
Last edited:
Musiałem przeinstalować całą grę od początku, wgrać patch 1.10 i zacząć grać od początku (stare savy poszły się paść). Raz gra się zwiesiła w trakcie dialogu (misja z patelnią), a teraz w misji z audiencją w Wizimie przebrałem się, nauczyłem się kłaniać i dostaję komendę "podążaj za szambelanem" a ten stoi jak zamurowany i się nie rusza ani nic nie mówi. Resetowałem kilka razy grę i wcześniejsze zapisy ale nic to nie dało. Jest jakaś opcja żeby zresetować misję tak żeby załadowała się od nowa?
 
Top Bottom