Oto pierwszy odcinek Play of the Month – zagrania miesiąca!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Oto pierwszy odcinek Play of the Month – zagrania miesiąca!



W ciągu ostatniego miesiąca gracze z całego świata wysłali nam dziesiątki niesamowitych zagrań (i równie niesamowitych błędów) z meczów GWINTA. Zobaczcie najlepsze z nich w pierwszym odcinku Play of the Month.



Zagranie miesiąca powróci już za miesiąc, więc nie zapomnijcie zajrzeć na stronę Play of the Month i zgłosić swojego zagrania!
 
Pierwsze miejsce za zagranie, które ostatnio sam miałem między przeciwnikiem. Szkoda, że nie nagrałem, bo moje były bardziej efektowne z tego względu, że wymiana z cmentarza dotyczyła karty Harcownika ze Skellige. Jak dobrze pamiętam dobiliśmy grubo ponad 20 punktów siły na tej karcie, zanim ostatecznie została wskrzeszona ;)
 
Wiadomo, że pewnie są bardziejsze zagrania, ale sęk w tym, że większość graczy raczej nie nagrywa swoich partii. Oczywista oczywistość.
 
Wszystko ok, choć mam wrażenie, że ciekawsze do oglądania są pojawiające się regularnie odcinki i zagrania przedstawione na kanale Gwent Moments - Gwented i podobnych.
 
No, ale jak ? TO wszystko to jest stary gwint przed patchem ! Dali 3-4 akcje, ktore są słabe w porownaniu z byle jaką akcją z serii gwented albo dandeliona i co ? Wezcie Redzi juz przestancie szukac kolejnych sposobow jak tu sie osmieszyc i zacznijcie naprawiać tą grę...
 
Top Bottom