Ruszyła przedsprzedaż gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Świat Wiedźmina powraca! Przedsprzedaż gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest dostępna tutaj!

Wojna Krwi zadebiutuje w wersji na komputery PC 23 października na platformie GOG. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — witchertales.com.



Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Historia koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.
 
Kiedy tylko to przeczytałem poszedłem do żabki po paysafecarda i kupiłem. Teraz nic tylko czekać na premierę. O jakość się nie boję, fabularnie na pewno będzie na wysokim poziomie, a gameplayowo raczej też będzie przyjemne.
 
Na bank kupię, ale jeszcze się chwilę wstrzymam. Wyglądanie pięknie, oryginalna grafika, a dobra fabuła to tu pewniak. ^-^
Teraz mam pewność że rozgrywka po homecoming wejdzie na znacznie wyższy poziom, już samo oglądanie tych bitew to sama przyjemność. ^-^
 
Last edited:
Trochę informacji i opinia serwisu TVGRYpl tutaj.

Jeżeli chodzi o cenę to myślałem, że będzie trochę niższa a ewentualna edycja kolekcjonerska będzie kosztowała około 100zł. Ale jak widać koszt zwiększania rozmiaru gry do 30h nie jest mały. Z tego też względu trochę nie rozumiem tego, że nie ma edycji kolekcjonerskiej... Oczywiście grę kupuję :)
 
Last edited:
Ja sobie na razie daruję... Wolę kupić RDR2, a to kiedyś po solidnej przecenie, bo jakoś mnie nie porwało.
 
Czy CD Projekt planuje wydać pudełkową wersję gry na PC (przynajmniej jeśli chodzi o rynek polski)? Bo informacje o grze zamieszczone na witchertales.com sugerują, że będzie dostępna tylko wersja cyfrowa do ściągnięcia z GOG.com.
 
To ja mam 2 pytania.
- Czy zamawiając preorder dostajemy coś dodatkowego co nie dostaniemy kupując później?

- Ktoś orientuje się może czy kupując Paysafe card za 100zeta będzie tam wystarczająco na Wojnę Krwi (99.99) czy Paysafecard coś dolicza za przewalutowania czy prowizje czy cuś. Zawsze używam Paypala ale chwilowo mam tam za mało a jutro mógłbym właśnie kupić Paysafecarda i nie chcę niespodzianki że muszę kupić kartę za 100 i za 20 czy 30 dodatkowo. Pamiętam, że kiedyś tak się naciąłem na jakieś grze bo akurat dolara policzyli inaczej i zabrakło mi 15 groszy i musiałem kupić drugą kartę lol.
 
To ja mam 2 pytania.
- Czy zamawiając preorder dostajemy coś dodatkowego co nie dostaniemy kupując później?

- Ktoś orientuje się może czy kupując Paysafe card za 100zeta będzie tam wystarczająco na Wojnę Krwi (99.99) czy Paysafecard coś dolicza za przewalutowania czy prowizje czy cuś. Zawsze używam Paypala ale chwilowo mam tam za mało a jutro mógłbym właśnie kupić Paysafecarda i nie chcę niespodzianki że muszę kupić kartę za 100 i za 20 czy 30 dodatkowo. Pamiętam, że kiedyś tak się naciąłem na jakieś grze bo akurat dolara policzyli inaczej i zabrakło mi 15 groszy i musiałem kupić drugą kartę lol.

Nie i nie. Nic nie dostajesz, jak kupujesz w złotówkach to jakie przewalutowanie mogłoby zaistnieć?
 
Top Bottom