LIVE STREAM 06.03.2019 — omówienie Krwawej Klątwy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zapraszamy na live stream omawiający Krwawą Klątwę! Pokażemy kilka nowych kart i omówimy nowe słowa kluczowe z dodatku.

Jak zwykle, widzimy się o godz. 20:00 na naszym kanale na Twitchu!
 
Dodatek zapowiada się fantastycznie, piękne arty i ciekawe umiejętności, a szczególnie pomysł na Nilfgaard bardzo przypadł mi do gustu, oby tak dalej! :cool:
 

luk757

Forum veteran
Dokładnie @Dargorad66 , projekt kart zarówno pod względem artystycznym jak i samego designu umiejętności powala :)
Na razie driady i wampiry mi się najbardziej podobają. No i tarcza to jest coś co przykuło moją uwagę. Cieszę się niezmiernie z powrotu queen i to jeszcze lepiej wykorzystanego niż za czasów bety.
 
Last edited:
Oprócz Nilfgaardu, to pod względem artystycznym wyznawcy Svalbloda mnie urzekli, mam nadzieję że karty z szałem będą skuteczne.
A driady... no kto by driad nie lubił!? Tylko je pokazali i cały chat wybuchnął, banda degeneratów! :p
 

Lexor

Forum veteran
Po obejrzeniu streamu: karty wyglądaja ładnie, ale mam bardzo mieszane uczucia co do tzw. "mięsa", bo nie zostało pokazane nic takiego czym bym koniecznie chciał zagrać. Jestem też mocno zawiedziony kartami z Nilfgaardu.
 

Guest 4136390

Guest
Dodatek się zbliża, więc postanowiłem zajrzeć na ulubione forum. Jeszcze nie wiem czy będę grał tak jak za czasów OB, ale ponownie dam szansę grze. Wiem, że trochę się zmieniło i to na lepsze, więc jestem z tego powodu zadowolony. Według mnie Slama dobrze się spisuje w roli kierownika projektu. Cieszę się też, że zostały wzięte pod uwagę prośby graczy w sprawie karczemnego stołu. Pomimo, że informacja była 2 miesiące temu, a plany lubią się zmieniać to jednak mam nadzieję, że nie zostało to pominięte. Niestety, ale dalej nie potrafię się przekonać do modelu dowódców. Po cichu liczę, że jeśli karczemny stół wejdzie w życie, to być może opcjonalnie będzie można ustawić kartę dowódcy zamiast jego modelu. To byłby bardzo dobry krok w stronę ludzi, którzy pokochali CB i OB, ale niekoniecznie HC. Gdybać nie będę, pożyjemy i zobaczymy.

Co do dodatku to bardzo mi się podoba. Co prawda jest dla mnie zdecydowanie za wcześnie żeby grać w Gwinta jak za starych czasów, ale od kilku dni staram zrobić te 3 wygrane na punkty nagród. Arty kart z dodatku są po prostu fantastyczne, nie będę ukrywać, że możliwość popatrzenia na ich wersje animowane to na razie główna rzecz, która mnie do tej gry przyciąga i nie mogę się doczekać 28 marca. Karty wydają się też interesujące, nowe mechaniki, fajne i ciekawe, dodatkowo mam wrażenie, że są agresywne. W końcu może coś ruszy, bo to co teraz mamy to trochę takie nijakie, a karty z setu podstawowego zostaną wzbogacone właśnie o nowe mechaniki, więc spoko sprawa.

Jestem posiadaczem PlayStation, więc nie umknie mi nic co Sony wypuszcza, tak więc tutaj macie filmik promujący Gwinta i Wojnę Krwi na konsolę PS4. Dokładnie w 53 sekundzie widzimy według mnie jakąś kartę w animowanej wersji podczas fazy tworzenia. Nie wiem jak to wygląda, nie znam się, ale skoro film promuje Gwinta, to pewnie jest to karta do Gwinta. Kilka sekund później kolejna karta w wersji animowanej, podpisana jako "Vivenne (Bird)". Podpis wziąłem z tej strony. Jest tam wiele kart, których w grze nie znajdziemy, ale wśród nich są również karty z Wojny Krwi i dodatku na który czekamy. Niektóre z 15 kart, które już znamy również tam są, a pamiętam, że już rok temu sprawdzałem tą stronę i te karty wtedy tam były, co oznacza, że wiele kart, które jest na tej stronie będzie dodanych wcześniej czy później do gry. Pojawiły się również skasowane karty, ale w sumie nic dziwnego.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom