Play of the Month — najlepsze zagrania marca!

+
Ale wymyślił. Wczesniej widziałem coś takiego u niego za 3xx pkt
W każdym razie nie weszło to zagranie wiec nie może być brane pod uwagę :)
 

Lexor

Forum veteran
W każdym razie nie weszło to zagranie wiec nie może być brane pod uwagę :)

Ja podałem tylko jedno przykładowe, które miałem "pod ręką". Tego typu zagrań było u niego znacznie więcej (bo to chyba on wymyślił tą metodę) i były też takie zagrania, które "weszły".
 
3000 - dodałem filmik.

A masz filmik jak on do tego doszedł? Zakładam, że to była ustawka, ale i tak nie mam pomysłu jak on te ponad 600 ładunków wygenerował. Nawet jeśli dzięki Sayannie dwa razy użył zdolności Barona to i tak na dzień dobry musiał mieć ponad 150 ładunków. Nawet jeśli obaj pompowali ładunki by na koniec Swim zabrał je Talarem z wrogiej jednostki to nadal obaj musieli władować po 80 ładunków. No chyba, że to zrobili na sezonówce. Wówczas rzeczywiście łatwo w ustawionym meczu taki wynik wykręcić.

PS. Znalazłem filmik na YT. Zrobił ten wynik w grze sezonowej więc wszystko jasne :)
 
Last edited:
A masz filmik jak on do tego doszedł? Zakładam, że to była ustawka, ale i tak nie mam pomysłu jak on te ponad 600 ładunków wygenerował. Nawet jeśli dzięki Sayannie dwa razy użył zdolności Barona to i tak na dzień dobry musiał mieć ponad 150 ładunków. Nawet jeśli obaj pompowali ładunki by na koniec Swim zabrał je Talarem z wrogiej jednostki to nadal obaj musieli władować po 80 ładunków. No chyba, że to zrobili na sezonówce. Wówczas rzeczywiście łatwo w ustawionym meczu taki wynik wykręcić.
Nie wiem jak ta konkretna, ale jego gry nie były ustawione, po prostu grał w trybie sezonowym więc wszystko x2
Tu masz przykładowy mecz, wynik mniejszy bo gra się wcześniej wywaliła:
 
@Nexxurio Dzięki. Też już znalazłem na YT filmik w którym gra tym buildem. Na sezonówce nie takie combosy już widziałem więc nie zwala mnie to z krzesła bo to jest do ugrania nawet w meczu przeciwko randomowemu przeciwnikowi :) Myślałem, że w zwykłym trybie tyle ładunków wygenerował. To by było coś nawet w ustawce.
 
Nie wiem jak ta konkretna, ale jego gry nie były ustawione, po prostu grał w trybie sezonowym więc wszystko x2
Tu masz przykładowy mecz, wynik mniejszy bo gra się wcześniej wywaliła:
Przecież to wygląda jak ustawka. Na takiego tumana by trafił, że nie wykorzystał Ardala jak mógł? Jeszcze przeciwnik mu jednostki buffuje...
 
Last edited:
Przecież to wygląda jak ustawka. Na takiego tumana by trafił, że nie wykorzystał Ardala jak mógł? Jeszcze przeciwnik mu jednostki buffuje...
Nie wiem czy ten mecz był ustawiony czy nie. Wiem, że tą talią grał na streamach i to chyba nawet na rankedzie jeżeli dobrze pamiętam więc na pewno nie wszystkie jego mecze były ustawione, ale pewnie zdarzało się, że grał z kimś, albo trafiał na widza, który postanowił mu pomóc. Dałem losowy film jaki znalazłem z dobrym wynikiem żeby pokazać jak to ma wyglądać.
 
Wierzę, że grał tym na rankedach i sobie jakoś radził bo ostatnio patrzyłem na jego streamy i widzę jak kombinuję. Ale podejrzewam,że większość tych rekordowych gier na sezonówce to ustawki zwłaszcza po tym filmiku.
 
Top Bottom