Dodatek Novigrad — lista zmian

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Oto pełna lista zmian nadchodzących do GWINTA wraz z Dodatkiem Novigrad!
  • W sklepie w grze dostępnych jest kilka nowych ozdób:
  • Paka Sezonu Niedźwiedzia
  • Skórka Mroczna Krwawa Zbroja dla Ukrytego
  • Alternatywna wersja rewersu Krwawa Klątwa
[*]Poprawiono wygląd interfejsu menu „Gra”.[*]Tymczasowo zmieniono muzykę w głównym menu z okazji premiery rozszerzenia Novigrad.[*]Poprawiono miks efektów dźwiękowych kart.[*]Wdrożenie niektórych animacji kart premium z rozszerzenia Novigrad odłożono do aktualizacji 3.1. Karty będą dostępne w beczkach i przez tworzenie, ale do pojawienia się aktualizacji 3.1 nie będą animowane.
Nowe elementy gry
  • Zmieniono wygląd wyskakującego ekranu z nagrodami.
  • Zagrywaniu kart specjalnych towarzyszą teraz charakterystyczne efekty dźwiękowe.
  • Dodano napis „Dostępne wkrótce” na kartach premium, które nie mają jeszcze animacji w grze (odnosi się to do niektórych nowych kart z rozszerzenia Novigrad).
  • Filtry w module tworzenia talii można teraz zwijać.
  • Do gry dodano nową frakcję: Syndykat.
  • Do gry dodano planszę frakcji Syndykat.
  • Do gry dodano 5 dowódców frakcji Syndykat: Skurwiela Juniora, Cyrusa Hemmelfarta, Króla Żebraków, Gudrun Bjornsdottir i Tasaka.

Neutralne
  • Kulawy Gerwin: koszt werbunku zmieniono z 9 na 8, a umiejętność na: „Rozmieszczenie (bliskie starcie): Zadaj wrogiej jednostce 3 pkt obrażeń, a wszystkim jej egzemplarzom 1 pkt obrażeń”.
  • Zakazany Rytuał został oznaczony jako Zaklęcie.

Potwory
  • Dostępne są nowe karty dwufrakcyjne: Szarpiskrzydło, Pugo Łup-Łamacz i Kikimora Wojownik.

Skellige
  • Dostępne są nowe karty dwufrakcyjne: Sukrus, Hammond i Kryjówka Poławiaczy.

Królestwa Północy
  • Dostępne są nowe karty dwufrakcyjne: Prorok Lebioda, Nathaniel Pastodi i Strażnik Świątynny.

Scoia'tael
  • Dostępne są nowe karty dwufrakcyjne: Novigradzka Sprawiedliwość, Harald Gord i Zbir Tasaka.

Nilfgaard
  • Dostępne są nowe karty dwufrakcyjne: Doadrick Leumaerts, Rico Meiersdorf i Posłaniec.

Syndykat
  • Nowy status, Nagroda: „Za każdym razem, gdy zniszczona zostaje jednostka z nagrodą, wyznaczający nagrodę gracz zyskuje monety w liczbie równej sile bazowej tej jednostki”.
  • Nowe słowo kluczowe, Amok: „Jeśli nie masz dość monet, jednostka z amokiem może zadać sobie obrażenia w wysokości równej opłacie za umiejętność, żeby z niej skorzystać”.
  • Nowe słowo kluczowe, Kapitał: „Skorzystaj z tej umiejętności, jeśli dysponujesz określoną liczbą monet lub ich zapasem wykraczającym poza tę wartość”.
  • Nowe słowo kluczowe, Zastraszenie: „Wzmocnij tę kartę o 1 lub o wskazaną wartość za każdym razem, gdy zagrywasz kartę Zbrodni”.
  • Nowe słowo kluczowe, Zysk: „Zyskaj określoną liczbę monet po zagraniu tej karty. Możesz posiadać maksymalnie 9 monet”.
  • Nowe słowo kluczowe, Opłata: „Skorzystaj z tej umiejętności, wydając określoną liczbę monet”.
  • Nowe słowo kluczowe, Haracz: „Podczas rozmieszczenia możesz wydać określoną liczbę monet, żeby skorzystać z tej umiejętności”.
Poprawki
  • Jednostki z rozszerzenia Krwawa Klątwa, którym brakowało nagrań głosowych, teraz je mają.
  • Usunięto błąd, na skutek którego dodatkowe kategorie kolidowały z unikatowymi kategoriami głównymi, przez co nie aktywowała się Harmonia.
  • Cahir nie wzmacnia się już, kiedy przeciwnik wzmocni jednostkę w swojej ręce.
  • Osiągnięcie na Xboksie, osiągnięcie GOG i trofeum na PlayStation 4 „Opanowane podstawy” powinno się teraz odblokowywać po ukończeniu ostatniej bitwy samouczka. Gracze, którzy ukończyli już samouczek, ale nie otrzymali osiągnięcia/trofeum, mogą je otrzymać po ponownym rozegraniu ostatniej bitwy w samouczku.
  • Usunięto błąd, na skutek którego krzesło Jana Calveita czasami ruszało się odrobinę w tę samą stronę co kursor gracza.
 
Czy ja się przesłyszałem, że jutro ma być Sezon Gryfa?

:O

Wszystko super, ale co z sezonem driad? (żeby nie było, w mojej opinii sezon gryfa wydaje się dużo lepszą opcją, tym niemniej - nikt nie zapowiadał takiej zmiany)


BTW> Stół jest kozacki.
 
Driada wejdzie za Wojownika, Wojownik wyleci.

Swoją drogą, skoro w sklepie jest paka Niedźwiedzia, czy Niedźwiedź też wyleci?
 
Cześć wszystkim. Napisałem już o tym post, ale czy ktoś orientuje się, co Burza miał za ramkę na streamie ?
Nie przypominam sobie, aby takowa była dostępna.
 
Cześć wszystkim. Napisałem już o tym post, ale czy ktoś orientuje się, co Burza miał za ramkę na streamie ?
Nie przypominam sobie, aby takowa była dostępna.
Z patchem związana jest ta ramka chyba
Edit: Konkretnie to z paką niedźwiedzia.
 

Hiobe

Forum veteran
mi się nie podoba ze dodatek jeszcze nie wyszedł a oni już mówią o nerfieniu kart których jeszcze nie dostaliśmy...
druga sprawa to że będzie można sobie teraz kupić skórkę ukrytego i rewers - więc po kiego grzyba w ogóle kupować preordery skoro później i tak to można kupić sobie będzie?? - a jak jeszcze będzie tańsze niz w preorderze to kpina z ludzi co kupili wcześniej :(
 
mi się nie podoba ze dodatek jeszcze nie wyszedł a oni już mówią o nerfieniu kart których jeszcze nie dostaliśmy...
druga sprawa to że będzie można sobie teraz kupić skórkę ukrytego i rewers - więc po kiego grzyba w ogóle kupować preordery skoro później i tak to można kupić sobie będzie?? - a jak jeszcze będzie tańsze niz w preorderze to kpina z ludzi co kupili wcześniej :(
Zauważ, że skórka, jak i revers się różnią od tych z preorderu, plus tutaj bardziej ludzie nastawiają się na beczki, niż na pozostałe fanty.
 
mi się nie podoba ze dodatek jeszcze nie wyszedł a oni już mówią o nerfieniu kart których jeszcze nie dostaliśmy...
druga sprawa to że będzie można sobie teraz kupić skórkę ukrytego i rewers - więc po kiego grzyba w ogóle kupować preordery skoro później i tak to można kupić sobie będzie?? - a jak jeszcze będzie tańsze niz w preorderze to kpina z ludzi co kupili wcześniej :(

Przy zakupie preordera jest informacja, że dodatki mogą pojawić się w sklepie w zmienionej formie. I nigdy nie będzie tańsze, bo z preorderem masz te dodatki w zasadzie za darmo, ponieważ płacisz tyle ile zapłaciłbyś za beczki, które obejmuje preorder. To jest tak, jakbyś kupił te beczki za pieniądze po wyjściu dodatku, a rewersy, czy inne takie są jako bonus za preorder.
 
Nwm jak te rzeczy z preorderu kk beda wygladac po zakupie w sklepie ale ja mam nadzieje ze gorzej lub inaczej chociaz.

Druga rzecz ktora mi sie nie podoba to rozbicie preorderu na 2 czesci... No troche bez sensu i przypomina mi to tego "zlodziejskiego" HS'a. Nie kupuje bo nie widze sensu.

Krzeselko Calveita mogli zostawic ale i tak luuuz xd

A tak poza tym nie moge sie doczekac na dodatek i az sie do niego dorwe (pewnie we wrzesniu az wroce z pracy)
 
Nwm jak te rzeczy z preorderu kk beda wygladac po zakupie w sklepie ale ja mam nadzieje ze gorzej lub inaczej chociaz.

Rewers wydaje mi się, że pokazali dzisiaj na stremie, chyba w drugim meczu miał go przeciwnik. Czerwone kółko zostało zastąpione niebieskim i moim zdaniem nie umywa się do tego pierwotnego z preorderu.
 
Rewers wydaje mi się, że pokazali dzisiaj na stremie, chyba w drugim meczu miał go przeciwnik. Czerwone kółko zostało zastąpione niebieskim i moim zdaniem nie umywa się do tego pierwotnego z preorderu.
Również mam podobne zdanie co do reversu, jest kiepski, a prawdopodobnie będzie mocno drogi do kupienia, z skórką pewnie za 30 dyszki, bo paka niedźwiedzia pewnie z 60 dyszek uczyni, ale obym się mylił.
 
A ten rewers i skin to czasem nie za pył będzie? Przecież wszystkie ozdoby są tak sprzedawane. Za kasę są paki i beczki.
 
Dlaczego w sumie papa Hemmelfart ma na plecach wielki krzyż zamiast czegoś związanego z płomieniem? Ja wiem, że symbol krzyża był w Wiedźminlandzie znany (herb Jamurlaku), ale trochę to ograny design by rozmaitym klerykom w fantastycznych światach dawać krzyże. Pochodnia byłaby ciekawsza.
 
Rewers wydaje mi się, że pokazali dzisiaj na stremie, chyba w drugim meczu miał go przeciwnik. Czerwone kółko zostało zastąpione niebieskim i moim zdaniem nie umywa się do tego pierwotnego z preorderu.

Ale skóra Ukrytego wygląda lepiej, niż ta z preordera.
 
Top Bottom