Aktualizacja 3.2 — pełna lista zmian

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Oto pełna lista zmian, które wprowadzi jutrzejsza aktualizacja 3.2! A jeśli chcesz dowiedzieć się co kierowała naszymi decyzjami, obejrzyj wideo z omówieniem aktualizacji.

Zmiany
  • Umiejętności opłaty, które wybierają na cel inną kartą, nie wymagają już ponownego klikania na kartę przy każdym użyciu, jeśli gracz posiada wystarczającą liczbę Monet.
  • Ulepszono pierwszy kontakt użytkownika z grą.
  • Opcja odznaczenia postępów rankingowych będzie dostępna od rangi 7.
  • Po udanych testach w sierpniu zwykła Arena zostanie zmieniona tak, by możliwe było wybranie dowódcy przed zbudowaniem talii na Arenę.
  • Streamerzy z Twitcha będą teraz mogli udostępniać widzom informacje z gry przy użyciu nowo wprowadzonej nakładki GWENT Observer.
  • 14 zmienionych kart będzie można zniszczyć za pełną wartość przez 4 dni:
  • Hemdall
  • Kultysta Svalbloda
  • Gremista
  • Upadła Flaminika
  • Treser Tuirseach
  • Odnowa
  • Cerys an Craite
  • Zaczepka
  • Czarna Pantera
  • Pół-elf Łowca
  • Płacząca Wierzba
  • Bruxa
  • Garkain
  • Nekurat
Nowe elementy gry
  • Karty z umiejętnościami opłaty, rozkazu i rozmieszczenia będą dawać graczom lepsze wizualne informacje przy wyborze i przed potwierdzeniem użycia.
  • Na planszach dodano rozmaite elementy interaktywne.
  • Dodano specjalne efekty dźwiękowe przy użyciu umiejętności każdego dowódcy.
  • Dodano specjalne ikony umiejętności każdego dowódcy wyświetlane w czasie meczu.
  • Ikony umiejętności dowódcy będą teraz widoczne na ekranie wymiany kart, dzięki czemu nie trzeba będzie ukrywać ekranu wymiany, żeby sprawdzić umiejętność dowódcy.
  • Wybór talii do gry zmieniono tak, by widać było umiejętność dowódcy oraz dodatkowe informacje w sytuacji, gdy talia nie jest prawidłowa.
  • Dodano wibracje kontrolera przy poruszaniu się po menu i zdarzeniach w czasie partii.
  • W ustawieniach dodano wybór zawsze zwiniętych lub rozwiniętych nazw gracza w czasie partii. U nowych graczy nazwy domyślnie są rozwinięte.

Neutralne
  • Jaskier: Poeta: koszt werbunku zmieniono z 14 na 12.
  • Sirocco z Korath: koszt werbunku zmieniono z 12 na 10.
  • Muzykanci z Blaviken: siłę zmieniono z 4 na 6, a umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zyskaj (losowo) tarczę, fatum, wytrzymałość lub truciznę”.
  • Sangreal: koszt werbunku zmieniono z 7 na 6.
  • Pożoga: koszt werbunku zmieniono z 14 na 13.
  • Triss: Telekineza: siłę zmieniono z 2 na 4.
  • Villentretenmerth: siłę zmieniono z 5 na 6.

Potwory
  • Dettlaff van der Eretein: umiejętność zmieniono na „Rozkaz: Daj wrogiej jednostce krwawienie na 3 tury. Ładunki: 3. Po zużyciu wszystkich ładunków stwórz w losowym sojuszniczym rzędzie Ekimmę”.
  • Wodnica: siłę zmieniono z 3 na 4.
  • Barbegazi: siłę zmieniono z 5 na 6.
  • Bruxa: umiejętność zmieniono na „Pokrzepienie. Rozmieszczenie: Daj wrogiej jednostce krwawienie na 2 tury”.
  • Krwawa Klątwa: koszt werbunku zmieniono z 11 na 9.
  • Gael: umiejętność zmieniono na “Rozmieszczenie (bliskie starcie): Zadaj wrogiej jednostce 1 pkt obrażeń. Jeśli krwawi, zamiast tego zadaj jej 3 pkt obrażeń. Śmiertelny cios: wzmocnij tę kartę o bazową siłę zniszczonej jednostki”.
  • Garkain: umiejętność zmieniono na „Na koniec każdej sojuszniczej tury wzmocnij tę kartę o 1, jeśli któryś z wrogów krwawi”.
  • Keltullis: siłę zmieniono z 6 na 9, koszt werbunku zmieniono z 10 na 11.
  • Miruna: umiejętność zmieniono na „Zemsta: Przechwyć wrogą jednostkę o sile 4 lub mniejszej”.
  • Nekurat: umiejętność zmieniono na: „Zapał. Rozkaz (bliskie starcie): Daj wrogiej jednostce krwawienie na 2 tury. Odnowienie 2. Za każdym razem, gdy zagrywasz kartę Wampira, zmniejsz licznik odnowienia o 1”.
  • Stary Grot: koszt werbunku zmieniono z 15 na 14.
  • Protofleder: koszt werbunku zmieniono z 10 na 9.
  • Królowa Nocy: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie (bliskie starcie): Daj wrogowi krwawienie na 4 tury. Rozmieszczenie (daleki zasięg): Oczyść jednostkę”.
  • Kotołak: siłę zmieniono z 2 na 3.

Skellige
  • Eist Tuirseach: umiejętność zmieniono na „Rozkaz: Zagraj jednostkę Skellige ze swojego cmentarza”.
  • Płatnerz an Craite: siłę zmieniono na 2, umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Wzmocnij sojuszniczą jednostkę o 2. Jeśli jest ranna, zamiast tego wzmocnij ją o 4”.
  • Drakkar Bojowy: umiejętność zmieniono na „Bliskie starcie: Za każdym razem, gdy twój przeciwnik zagrywa jednostkę, zadaj jej 1 pkt obrażeń”.
  • Skelligijski Maruder: siłę zmieniono z 3 na 2, umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie (bliskie starcie): Rozdziel 3 pkt obrażeń losowo pomiędzy wszystkie wrogie jednostki”.
  • Wojownik an Craite: koszt werbunku zmieniono z 5 na 4, umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zadaj wrogiej jednostce 1 pkt obrażeń. Jeśli zagrywasz tę kartę z cmentarza, zamiast tego zadaj 3 pkt obrażeń”.
  • Szał: definicję zmieniono na „Aktywuj tę umiejętność za każdym razem, gdy bazowa siła spadnie do wartości równej lub niższej od wskazanej”.
  • Cerys an Craite: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie (bliskie starcie): Wezwij Tarczowniczkę Drummond ze swojej talii do tego rzędu. Rozmieszczenie (daleki zasięg): Wezwij Straż Królowej ze swojej talii do tego rzędu”.
  • Upadła Flaminika: siłę zmieniono z 5 na 4, koszt werbunku zmieniono z 6 na 7, umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Wzmocnij tę kartę o 1 za każdą Bestię na twoim cmentarzu”.
  • Pohańbiony Pięściarz: umiejętność zmieniono na: „Rozmieszczenie, żądza krwi 3: Zablokuj tę kartę. Szał 3: Zniszcz tę kartę”.
  • Donar an Hindar: siłę zmieniono z 4 na 5, umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zadaj wrogiej jednostce 2 pkt obrażeń. Żądza krwi 2: Zamiast tego zadaj wrogiej jednostce 4 pkt obrażeń”.
  • Straż Królowej: koszt werbunku zmieniono z 4 na 5, umiejętność zmieniono na „Rozkaz, szał 3: Stwórz egzemplarz bazowy tej karty i wezwij go do tego samego rzędu”.
  • Ofiara dla Freyi: koszt werbunku zmieniono z 7 na 6, dodano kategorię Alchemia, umiejętność zmieniono na „Zagraj brązową jednostkę Skellige ze swojego cmentarza”.
  • Gremista: siłę zmieniono z 3 na 6, koszt werbunku zmieniono z 6 na 7, umiejętność zmieniono na „Zapał. Rozkaz (daleki zasięg): Oczyść jednostkę. Odśwież tę umiejętność za każdym razem, gdy zagrywasz kartę Alchemii”.
  • Hemdall: siłę zmieniono z 5 na 8, koszt werbunku zmieniono z 9 na 12, umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zadaj losowej wrogiej jednostce w rzędzie 1 pkt obrażeń za każdą jednostkę w tym rzędzie”.
  • Wściekły Niedźwiedź: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zadaj sojuszniczej jednostce w tym rzędzie 2 pkt obrażeń. Jeśli nie ma celów, zadaj 2 pkt obrażeń tej karcie”.
  • Odnowa: dodano kategorię Alchemia, umiejętność zmieniono na „Uzdrów sojuszniczą jednostkę, następnie wzmocnij ją o wyleczone obrażenia”.
  • Błogosławieństwo: dodano kategorię Alchemia, umiejętność zmieniono na „Wezwij jednostkę Skellige ze swojego cmentarza do sojuszniczego rzędu”.
  • Sigvald: umiejętność zmieniono na „Rozkaz (bliskie starcie): Zadaj jednostce 1 pkt obrażeń. Odnowienie 1. Szał 4: Zamiast tego zadaj jej 2 pkt obrażeń”.
  • Kultysta Svalbloda: siłę zmieniono z 3 na 4, umiejętność zmieniono na „Na koniec każdej sojuszniczej tury uzdrów jednostkę po lewej stronie o 1 i zadaj jednostce po prawej stronie 1 pkt obrażeń”.
  • Bękart Svalbloda: umiejętność zmieniono na „Szał 2: Przemień w Niedźwiedzia Svalbloda”.
  • Treser Tuirseach: dodano kategorię Wojownik, siłę zmieniono z 1 na 4, koszt werbunku zmieniono z 6 na 4, umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Daj sojuszniczej Bestii witalność na 3 tury. Więź: Zamiast tego daj sojuszniczej jednostce witalność na 3 tury”.
  • Skelligijski Weteran: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zadaj tej karcie 3 pkt obrażeń. Szał 2: Uzdrów tę kartę”.
  • Vildkaarl: umiejętność zmieniono na „Szał 2: Przemień w Faworyta Svalbloda”.

Królestwa Północy
  • Król Foltest: umiejętność zmieniono na „Rozkaz: Wzmocnij sojuszniczą jednostkę Królestw Północy o 1 i daj jej zapał. Ładunki: 3”.
  • Królowa Calanthe: limit werbunku zmieniono z 16 na 15.
  • Krwawy Baron: siłę zmieniono z 7 na 6.
  • Draug: umiejętność zmieniono na: „Rozmieszczenie: Przekształć wszystkie ludzkie sojusznicze jednostki z tego rzędu w Kaedweńskie Upiory, nie zmieniając ich siły”.
  • Keira Metz: siłę zmieniono z 7 na 5.
  • Królewna Pavetta: koszt werbunku zmieniono z 7 na 8.
  • Roche: Bezlitosny: siłę zmieniono z 5 na 4, koszt werbunku zmieniono z 11 na 12.

Scoia'tael
  • Dana Meadbh: limit werbunku zmieniono z 15 na 16.
  • Francesca Findabair: limit werbunku zmieniono z 13 na 15, umiejętność zmieniono na „Rozkaz: Zagraj kartę specjalną Scoia'tael ze swojego cmentarza”.
  • Zew Lasu: koszt werbunku zmieniono z 9 na 10, umiejętność zmieniono na „Zagraj jednostkę Scoia'tael ze swojej talii i wzmocnij ją o 2”.
  • Elfi Traper: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zadaj 2 losowym wrogim jednostkom 2 pkt obrażeń”.
  • Troska Driad: umiejętność zmieniono na „Oczyść sojuszniczą jednostkę i wzmocnij ją o 3. Jeśli kontrolujesz Driadę, daj jej też witalność na 3 tury”.
  • Krasnolud Najemnik: siłę zmieniono z 4 na 3.
  • Krasnolud Najemnik: koszt werbunku zmieniono z 5 na 4.
  • Pół-elf Łowca: umiejętność zmieniono na „Harmonia. Rozmieszczenie: Stwórz Elfiego Czatownika w tym rzędzie”.
  • Havekar Przemytnik: koszt werbunku zmieniono z 7 na 6.
  • Mahakamski Traper: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zyskaj witalność na 2 tury. Więź: Zyskaj witalność na 4 tury”.
  • Mahakamski Traper: koszt werbunku zmieniono z 7 na 4.
  • Morenn: koszt werbunku zmieniono z 8 na 7.
  • Czarna Pantera: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie (bliskie starcie): Zadaj wrogiej jednostce 2 pkt obrażeń. Rozmieszczenie (daleki zasięg): Daj wrogiej jednostce krwawienie na 4 tury”.
  • Pavko Gale: umiejętność zmieniono na „Rozkaz (daleki zasięg): Zadaj jednostce 1 pkt obrażeń. Odnowienie: 1. Jeśli kontrolujesz tylko jednostki Scoia'tael, zamiast tego zadaj jednostce 2 pkt obrażeń”.
  • Sirssa: siłę zmieniono z 3 na 4.
  • Drzewiec: Odyniec: koszt werbunku zmieniono z 8 na 7.
  • Woda Brokilonu: umiejętność zmieniono na „Stwórz w rzędzie 2 Młode Driady”.
  • Zaczepka: umiejętność zmieniono na „Zadaj wrogiej jednostce 3 pkt obrażeń. Śmiertelny cios: Stwórz Elfiego Czatownika w losowym rzędzie”.
  • Płacząca Wierzba: umiejętność zmieniono na „Harmonia. Rozmieszczenie (bliskie starcie): Zyskaj tarczę. Rozmieszczenie (daleki zasięg): Zatruj wrogą jednostkę”.

Nilfgaard
  • Anna Henrietta: limit werbunku zmieniono z 15 na 16.
  • Emisariusz: umiejętność zmieniono na „Szpieg. Rozmieszczenie: Wzmocnij sojuszniczą jednostkę o 7”.
  • Ognisty Skorpion: siłę zmieniono z 4 na 3.
  • Serrit: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zadaj wrogiej jednostce 2 pkt obrażeń. Jeśli masz w ręce Egana, zamiast tego zadaj wrogowi 4 pkt obrażeń”.
  • Serrit: koszt werbunku zmieniono z 9 na 8.
  • Stefan Skellen: umiejętność zmieniono na „Rozkaz: Stwórz i zagraj egzemplarz ostatniej karty Taktyki zagranej przez ciebie w tej rundzie”.
  • Magiczny wstrząs: umiejętność zmieniono na „Umieść wrogą jednostkę lub wrogi Artefakt na wierzchu swojej talii”.

Syndykat
  • Do frakcji Syndykatu dodano nową kartę legendarną – Walter Veritas: „Rozmieszczenie: Utwórz i zagraj brązową kartę Syndykatu”.
  • Nagroda: definicję zmieniono na „Za każdym razem, gdy zniszczona zostaje jednostka z tym statusem, przeciwnik zyskuje monety w liczbie równej jej sile bazowej. Po wyznaczeniu nagrody za jednostkę usuń nagrody wyznaczone za inne jednostki po tej stronie planszy”.
  • Tasak: umiejętność zmieniono na „Rozkaz: Zagraj kartę specjalną Syndykatu ze swojej talii. Jeśli jej koszt werbunku nie przekracza 10, zyskaj 2 monety”.
  • Sigismund Dijkstra: umiejętność zmieniono na „Rozkaz: Zyskaj 1 monetę. Ładunki: 5. Za każdym razem, gdy zagrywasz kartę Zbrodni, zyskaj 1 monetę”.
  • Długie Uszy: koszt werbunku zmieniono z 5 na 6.
  • Fisstech: umiejętność zmieniono na „Zysk 4. Zatruj jednostkę”.
  • Latający Redańczyk: siłę zmieniono z 4 na 3, koszt werbunku zmieniono z 10 na 9.
  • Igor Hak: umiejętność zmieniono na „Amok. Opłata 5: Stwórz i wezwij do rzędu Igora bazowy egzemplarz brązowej sojuszniczej jednostki. Odnowienie 1”.
  • Kanciarz: umiejętność zmieniono na „Losowy zysk od 3 do 5”.
Poprawki
  • Usunięto błąd, na skutek którego użycie umiejętności opłaty lub rozkazu przy grze kontrolerem powodowało utratę wyboru umiejętności.
  • Usunięto błąd, na skutek którego naciśnięcia klawiszy strzałek (na klawiaturze) nie były rozpoznawane.
  • Liczne poprawki i ulepszenia opisów kart.
  • Rozmaite poprawki dźwięku i efektów dźwiękowych.
 
Ledwie parę wyrywkowych zdań, bo nie wiem co myśleć o tej aktualizacji.

"W ustawieniach dodano wybór zawsze zwiniętych lub rozwiniętych nazw gracza w czasie partii. U nowych graczy nazwy domyślnie są rozwinięte" - będzie również dodany wybór zawsze rozwiniętej rozbudowanej punktacji (z podziałem na rzędy)?

Koszt obniżenia Sirocco + trzęsąca się Yen = wincyj kontroli u Czarnych.

Wśród neutralnych kart są inne od Muzykantów, które od dłuższego czasu proszą się o reworki (wspominanie trio wiedźminów jest truizmem). Jeśli nie zostali ruszeni z powodu Challengera to trochę szkoda, bo znowu musimy czekać z powodu złego planowania (nikt REDom nie kazał brać się za kolejną przebudowę - poczynając od KP - tuż przed wznowieniem końcówki sezonu, mogli pracować w ukryciu i wprowadzić większe zmiany między I a II sezonem e-sportowym).

W nagraniu wspominano Ukryrtego i bezużytecznego (z racji niegrywalności) skina do niego. Zamiast ruszyć zemstę wolano zrobić misz-masz rozdzielając dowódców i umiejętności - na pierwszy rzut oka wygląda to na nie-lore-friendly pójście na łatwiznę.

Zmiana Cerys niby ciekawa jednak szkoda, że tę umiejkę dostała akurat ona. Ps. do Straży Królowej widziałbym golda z umiejętnością - wezwij wszystkie Straże Królowej z cmentarza (z odpowiednio wysoką prowizją, być może rozkazem).

Zmiana Upadłej Flaminki na minus - z unikalnej umiejętności (grywalnej w fun-decku: grałem ją na Morkvarga, z którego usuwałem fatum Równonocą Wiosenną [btw krówki z Maćka dzięki temu lądowały później na cmentarzu], dzięki czemu wskakiwał po raz kolejny na stół) zrobiono kolejnego, nudnego wzmacniacza (już Treser był ciekawszy bo wymagał chociaż bestii na stole, więc można było wokół tego grać, a teraz dostał witalność, który nie ma synergii chyba z żadną obecną taktyką grania Wyspiarzami).

Jestem ciekaw Kultysty Svalbloda i ogólnie archetypu pod ciągłe ranienie się i uzdrawianie.

Keira, biorąc pod uwagę umiejkę wystarczy, że będzie zagrana turę wcześniej (by wyciągnąć większe value z witalności) i z nerfa nic nie zostaje.
W archetypie pod Pasy osłabiono wszystko tylko nie same Pasy, ciekawe czy to wystarczy.

Ograniczenie Franceski do kart Scoia (analogicznie z Eistem) ogranicza deckbuilding i potencjalne ciekawe zagrania (nie jej wina, że Ragh nar Rook w dwa rzędy jest zero-jedynkowy i nie ma konkurencji w postaci bardziej finezyjnych zagrań) nie dając nic w zamian, trochę szkoda.

Zew Lasu zmieniono na frakcyjny dekret (jakby nie była nim wcześniej Dana) i ucięto przyjemne zagranie Zewu na Aelirenn.

Zmiana Mahakamskich Traperów na minus - wiem, że i tak nie grają jednak przez to znika jakakolwiek nadzieja na to, że wytrzymałość będzie kiedykolwiek użyteczną (i grywalną) mechaniką.

Zaczepka dostała ciekawą umiejkę, szkoda jednak, że poprzednią wycięli (był to swego rodzaju Atak z powietrza na nieostrożnych graczy).

Reszta zmian wygląda z reguły (przynajmniej na papierze) w porządku, tak czy siak wszystko wyjdzie w praniu... znaczy się graniu.
 
Nie lepiej było dać Draugowi celownik, żeby przemienił sobie wybrane jednostki w konkretnej ilości w upiory?

Ta, były też propozycje, żeby zmieniał w upiory ludzi w drugim rzędzie, a nie w swoim, uważam jednak, że powinien być tańszy, bo nowa mechanika skłania nas do grania na jeden rząd, co jest niebezpiecznie. KP najpierw dostało porządnego kopa na rozpęd, po czym niesprawiedliwego kopniaka w jaja. Ale to tylko moje zdanie. Brak nerfa na taktyczny Nilfgaard jest skandaliczny
 

Gyg

Forum regular
Akurat według mnie zmiana trapera na plus. Wymóg wzmocnienia delegowal go do talii tylko na Filavandrelu. Sam dawał żenujące tempo do zagrania tylko w drugiej turze, i to najlepiej po pasie przeciwnika co by nie stracic go od kaganca. Problem w tym, że do tego mamy Gabora. Teraz mamy proaktywną kartę do zagrania o dobrym tempie. Zagrany ze sprawiedliwosci daje 14 punktów w 4+ turowej rundzie.
 

Gyg

Forum regular
Racja, tylko 10. Nadal tyle samo co dwa Wykidajły Tasaka ale za mniej prowizji.
 
Po aktualizacji nie mogę dać Foltestem zapału Ocvistovi, jest wyciemniony. Czy to było planowane? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej wzmianki..
 

Lexor

Forum veteran
Po aktualizacji nie mogę dać Foltestem zapału Ocvistovi, jest wyciemniony. Czy to było planowane? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej wzmianki..

Foltest teraz daje zapał jedynie kartom KP - masz to w opisie dowódcy i na liście zmian.
 
Po aktualizacji nie mogę dać Foltestem zapału Ocvistovi, jest wyciemniony. Czy to było planowane? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej wzmianki..

Niestety , zapał dla regisa wampira wyższego też poszedł się je*** :/ choć nie wiem co to komu przeszkadzało. A addę nadal zostawili niegrywalną
 
Foltest teraz daje zapał jedynie kartom KP - masz to w opisie dowódcy i na liście zmian.
Przyznam, że sam to przeoczyłem. Trochę przesadzili. Przez to będzie tylko więcej niegranych kart w tym sezonie.
 
Hmmm - a jak teraz się przełączyć pomiędzy rozgrywką rankingową a potyczką? - nie widzę wcześniej obecnego pola z ptaszkiem" do wyboru...
 
Do 7 rangi nie ma casuali.

Z początku myślałem że to dobry pomysł, ale im dłużej myślę o tym ograniczeniu tym gorzej mi ono wypada.

Rank 7 to dość wysoko, nie kazdy ma aż taką motywację grania - poczatkującym bez netdecków będzie go trudno osiągnąć.
 
Z początku myślałem że to dobry pomysł, ale im dłużej myślę o tym ograniczeniu tym gorzej mi ono wypada.

Rank 7 to dość wysoko, nie kazdy ma aż taką motywację grania - poczatkującym bez netdecków będzie go trudno osiągnąć.
Moim zdaniem trochę bez sensu zmuszać graczy do grania rankedów. W ostatnich sezonach powyżej 3/4 meczy rozegrałem na potyczce i widywałem tam ludzi z różnych rang, którzy rankedów w ogóle nie grali. Decyzję o tym czy dla kogoś potyczka jest za trudna czy nie powinno się zostawić graczowi bo w innym wypadku traktuję się go trochę jak idiotę, który nie wie co dla niego jest dobre.
 
Na tych rankedach i tak nie ma nic do stracenia. Do 7 rangi, to jeszcze serie zwycięstw lecą. I co najważniejsze, na rankedzie grasz z kimś na swoim poziomie(randze), an ie idziesz na casuala i z 25 rangę trafiasz na typa pro ladder, któremu się akurat nudzi. Po to była to zmiana.
 
Miruna chyba działa po staremu bo grałem z Ukrytym i przeciwnik aktywując ją dwukrotnie, najpierw zabrał jednostkę za 3 pkt a za drugim razem kiedy nie było po mojej stronie jednostki mniejszej od 4 nic nie przejął.
 
Miruna chyba działa po staremu bo grałem z Ukrytym i przeciwnik aktywując ją dwukrotnie, najpierw zabrał jednostkę za 3 pkt a za drugim razem kiedy nie było po mojej stronie jednostki mniejszej od 4 nic nie przejął.

Po staremu, bo jedynie co u niej zmieniono, to zwiększyli jej widełki z przejęcia jednostki max za 3, do max za 4.
 
Haha, Foltesta chyba wszyscy przeoczyli... Szkoda. Skoro tak to już mogli zostawić te dwa punkty wzmocnienia zamiast 1
 
Top Bottom