Poznajcie uczestników turnieju GWENT Partner Open!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Oto wszyscy uczestnicy nadchodzącego turnieju GWENT Partners Open!



Mecze będziecie mogli obejrzeć z perspektywy graczy na ich własnych kanałach (lista poniżej), a wybrane rozgrywki będziemy także hostować na oficjalnym Twitchu CD PROJEKT RED!

Na czas trwania turnieju zwiększyliśmy Twitch Drops — za oglądanie meczów będziecie mogli otrzymać 5 beczek lub 100 pyłu meteorytowego! Aby dowiedzieć się jak aktywować Twitch Drops, kliknij tutaj.

Lista kanałów:
Powodzenia!
 
AgraveiN, SirPumpkn, MissLadyJay, Kondzio_Player Tych rozpoznaje tylko. AgraveiN jestem najbardziej ciekaw, w MtG dobrze sobie radzi na turniejach. W Gwincie pewnie nie ma go w czołówce przez czs jaki trzeba poświecić dlatego jestem ciekawe jego wynikow =]
 
Babyjosus , bushr , domenb , Kondzio_Player ,misterhabbla1 , SirPumpkn , SpyroZA , ja znam tylko tych , jestem ciekawa kto wygra .
 
Właściwie to kojarze większość i parę byków jest: Pajabol, Bushr i Spyro pewno dojdą całkiem daleko o ile nie do samego końca ;)
Kafunowa, kongfoorabbita, gwentsou, pumpkina i Missladyjay też bym tu nie bagatelizował. Widzę też paru polskich wyjadaczy (wraz z Pajabolem naturalnie) i trzymam kciuki.

Dziwi mnie obecność co po niektórych strimerów co to w gwinta chyba nie grali/nie strimowali od miesięcy (jak np. Apero) albo sadzą takie zagrania, że są godne szczytów Dandeliona (thebeasty)...:smart:
Turniej szybko sam wszystko wyklaruje :cool:

PS: Szkoda, że nie ma Proneo. W końcu strimuje i wrócił do gwinta. Wczoraj #343 na proranku i myślę, że społeczność jeszcze będzie musiała sobie o nim niemiło przypomnieć :)
 
PS: Szkoda, że nie ma Proneo. W końcu strimuje i wrócił do gwinta. Wczoraj #343 na proranku i myślę, że społeczność jeszcze będzie musiała sobie o nim niemiło przypomnieć :)

Znaczy, jak znowu z kolegami nawzajem sobie punkty nabija? :)
 
Kibicuje Xionizowi żeby dostał się do najlepszej 16-nastki. Ciekawe czy dzisiaj zagra z jakimś innym polskim zawodnikiem.
 
Top Bottom