Uczestnicy i szczegóły turnieju GWENT Partners Open #3!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Turniej GWENT Partners Open #3 rozpocznie się już dziś o godz. 18:00!

Mecze będziecie mogli obejrzeć z perspektywy graczy na ich własnych kanałach (lista poniżej), a wybrane rozgrywki będziemy także hostować na oficjalnym Twitchu CD PROJEKT RED!

Od jutra, od godz. 14:00, do zakończenia turnieju w sobotę, szansa na zdobycie Twitch Drops zostanie zwiększona!

Poniżej lista uczestników i ich kanałów:


 
Ale jeszcze się nie rozpoczął. O czymś zapomnieliście?

EDIT:
Nie doczytałem, że z kanału graczy. W błąd wprowadził mnie link do kanału na twichu CDPR
 

Lexor

Forum veteran
Nie doczytałem, że z kanału graczy. W błąd wprowadził mnie link do kanału na twichu CDPR
No ale tam jest też napisane, że na oficjanym kanale też będą hostować wybrane mecze.

Teraz pytanie co w tym przypadku oznacza słowo "wybrane"?

Wiadomo, że jednocześnie da się hostować jedynie jeden mecz, wybrany. Niestety obstawiam, że CDPR poszedł na łatwiznę (jak zwykle) i zahostuje pewnie "wybrany finał turnieju" zamiast przestawiać jakieś wybrane mecze przez cały czas jego trwania.
 

Gyg

Forum regular
To będzie pierwszy turniej, w trakcie którego wyjdzie patch balansujący. Ciekawe jak to rozwiążą- czy talie są wysyłane wcześniej?
 

Lexor

Forum veteran
@Gyg: Piszesz o sobocie? Nie sądzę, żeby talie były wysyłane wcześniej, bo CDPR większość rzeczy robi na ostatnią chwilę.
Dzięki linkowi, który wczoraj podał @Wojtech2005, było widać, że tak właśnie odbyły się zapisy uczestników na ten turniej.
 
Top Bottom