Zaktualizowane wymagania sprzętowe

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wedle zamówienia!

Poniżej znajdziecie rekomendowane konfiguracje sprzętowe do gry w rozdzielczości 1080p na niskich i wysokich ustawieniach graficznych, na ustawieniach ultra w rozdzielczościach 1440p i 4K oraz do gry z ray tracingiem!



Do rekomendowanych wymagań dodaliśmy karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 1660 Super i AMD Radeon RX 590.
 
No i cacy rozpisane. Wymagania nie są wygórowane, aczkolwiek cieszę się, że zagram na start na ultra z RT w 1080 :)
 
Fajnie, że moja i7 6700 jest na równi z ryzen 5 3600:)
Te rekomendowane tyczą się 30 czy 60fps?
Bo to są bardzo dziwne wymagania z czapy jak się zacznie drążyć, tak samo zestawienie 2060/5700XT przecież tam też jest mała przepaść no chyba ze tytuł wybitnie się nie lubi z produktami AMD.
Jednak jak mówiłem wymagania na papierze to jedno, zweryfikuje to rzeczywistość.
 
Ja to mam dosyć dziwny zestaw w kompie, bo procesor z minimalnych, a kartę z ultra :ROFLMAO:. Ale nie zamierzam nic zmieniać w konfiguracji, pójdzie mi na takich ustawieniach na jakich pójdzie. Nie mam obsesji ani na punkcie grafiki, ani fps-ów :ROFLMAO:.
 
Plasuję się tak pomiędzy minimalnymi a rekomendowanymi, i5 4690k, GTX 970 i 8 GB RAM.

Może uda się uzyskać stabilny framerate na średnich ustawieniach. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.
 
Plasuję się tak pomiędzy minimalnymi a rekomendowanymi, i5 4690k, GTX 970 i 8 GB RAM.

Daj znać, bo miałem dokładnie taki sam rig, ale sprzedałem już ten komputer.
Ciekawiło mnie jakby na nim poszedł, ale nie chciało mi się czekać i w międzyczasie kupiłem nowego Peceta.
 
Mnie zastanawia czy odpalę tą grę w 1080p na ustawieniach ULTRA przy co najmniej 60fps grając na laptopie wyposażonym w RTX 2070 oraz i7 9750H.
Oczywiście przy wyłączonym
Ray Tracing'u.
 
Minimalne (a nawet nieco więcej) na GPU się łapię (GTX 970), ale za to cała reszta jest kompatybilna z Ultra (a nawet je przewyższa) ...

Zagrać po premierze (bardziej w Święta) to zagram - zapewne tak na Full HD w 30 fps z miksem ustawień minimalnych i średnich.

W styczniu/lutym będzie trzeba zapolować na jakiegoś RTX 3000 (oby to był RTX 3080 Ti) i wówczas się inaczej pogra :) .
 
Ja mam i5 6400 2.70 GHz, RX 480 8 GB i 16 GB RAM, jestem spokojny, bo Wieśka 3 ograłem na kompie, który był dużo poniżej minimalnych wymagań. Najpierw uruchomię sobie CP2077 na ultra by z ciekawości sprawdzić jak gra będzie działać, a potem poobniżam kilka opcji, zresztą nawet jak gra działa w porządku na ultra to zwykle i tak to robię by zyskać jeszcze kilka klatek, a poza tym niektóre efekty sprawiają, że gra się świeci jak psu jajca. W tego typu grach najwięcej można zyskać obniżając cienie czy wolumetryczne chmury lub mgłę. Na pewno wyłączę też abberację chromantyczną czy rozmycie w ruchu, bo jakoś niezbyt podobają mi się te efekty.
 
Ja jestem ciekaw czy RED'zi (w końcu) dadzą do swojej gry jakiś benchmark (który konkurencja robi od lat).

Nie powiem, byłoby fajnie - ale zapewne to tylko marzenia...
 
Top Bottom