Złóż Ciri i Yen życzenia urodzinowe!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Dołącz do imprezy urodzinowej Ciri i Yennefer!

Od 29 kwietnia do 4 maja możesz odblokować urodzinowe ozdoby wykonując specjalne kontrakty. Znajdziesz je w Panelu Socjalnym oraz w Kontraktach w swoim profilu w grze.

Na dobry początek zgarnij aury dla skórek Ciri i Yennefer, dostępne za darmo u Sklepa, albo wyjątkowy rewers za pył meteorytowy!

Baw się dobrze!
 
Wejdź w Kontrakty - Ogólne - Niezaliczone - Zacznij imprezę
Masz też to w zadaniach - zadania okolicznościowe
Do tego masz jeszcze rewers do kupienia u Sklepa za 800 pyłu i kupno za 0 zł specjalnej aury dla Ciri i Yennefer. Musisz wejść w skórkę Ciri - aury - ostatnia aura to aura urodzinowa. Wystarczy kliknąć i kupić.

Zresztą masz też to napisane w newsach Gwinta w menu głównym. Wystarczy kliknąć.
 

Lexor

Forum veteran
@Iorweth15: Znalazłem jeden kontrakt i rzeczy do kupienia w sklepie.

Ale co z tym "Panelem Socjalnym"? Nic tak nazwanego w grze nie widzę. Czym jest ten "Panel Socjalny"?
 
Ciri.png
Pisze że ozdoby znajdziemy w panelu społeczności LUB w kontraktach. Czyli jak znalazłeś w Kontraktach i kupiłeś rewers u Sklepa i aurę to chyba masz wszystko. Tak w każdym razie wynika z opisu eventu. Co do panelu socjalnego pewnie chodzi o menu zadań. Na angielskim forum też jest określanie "Social Panel".
 

Lexor

Forum veteran
@Iorweth15: No ok, dziekuję za screena, ale ja w dalszym ciągu chciałbym się dowiedzieć co to jest ten "Panel Socjalny" (jak napisano tu na forum) lub "panel społeczności" (jak widać na Twoim screenie). Teraz (jak obaj przypuszczamy) te informacje są zduplikowane (spójnik "lub") ale w przyszłości coś może pojawić się tylko w tym "panelu", więc wolałbym się dowiedzieć co to i gdzie to jest, bo potem ktoś mi będzie wytykał "a przecież było o tym napisane w Panelu Socjalnym" tak jak wcześniej ktoś mi wytykał że coś było na polskim Twitterze Gwinta.

Jak napisałem: w grze nic tak nazwanego nie znalazłem, więc to może jakaś kolejna strona internetowa?
 
@Lexor Nie no, panel społeczności zawsze był używany do określania przycisku, którym możesz dostać się do listy znajomych, śledzonych kontraktów. Ale ten "panel socjalny" to też jest bubel outscourcowania tłumaczeń. jak zamiast: "siła" jest: "moc" w umiejętności Skurwiela Juniora i innych kartach ex - liderów. Wygląda na to, ze tłumaczą to ludzie, którzy nie mają wiedzy o gwincie i nie znają kontekstu, tylko tłumaczą twardo. To samo też miało miejsce przecież przy podróży Alzura w opowieści.
 

Lexor

Forum veteran
Nie no, panel społeczności zawsze był używany do określania przycisku, którym możesz dostać się do listy znajomych, śledzonych kontraktów.
Chodzi o jakiś przycisk z czasów bety Gwinta? W głównym menu po lewej stronie na dole mam taki cały zestaw przycisków na to co opisujesz, a nie jeden jak opisałeś. Tylko jednego przycisku z taką nazwą w grze nie widzę - chyba że to jakieś menu w GOG Galaxy?

"Podróż" / "Zadania" / "Znajomi" / "Raningi" / "Księga Nagród" - o to chodzi? Że te przyciski to niby jest ten obecny "Panel Socjalny"?
A z nawiązanem, że "znajdziesz je w Panelu Socjalnym" chodzi o tą zakładkę w "Zadaniach" na "Kontrakty okolicznościowe"?
 
W czasie gry masz ten przycisk po lewej na środku i on skupia wszystkie wymienione przez ciebie przyciski.
 
Na środku znajduje się przycisk "Znajomi" z zarządzaniem listą znajomych i linkami do FB / Twittera.
Pod tym przyciskiem w grze nie widzę żadnych informacji o wydarzeniu urodzinowym, które (w/g opisu z forum) miały tu być.
 
Jak nie ma? Na telefonie wszedłem i od razu mi się pojawiły te zadania, nawet mają swoją zakładkę "Kontrakty okolicznościowe"
 
Jest to to samo miejsce w którym znajdują się zadania dzienne, sezonowe itd
Taka ciekawostka zmiana zadania dziennego zalicza te kontrakty. Przynajmniej na androidzie.
 
Taka ciekawostka zmiana zadania dziennego zalicza te kontrakty. Przynajmniej na androidzie.

Na PC też na to wygląda, bo nie miałem żadnych zadań z wczoraj, wymieniłem jedno i po wejściu do menu w Gwincie dostałem info, że zaliczyłem już jedno zadanie w tym evencie :) kolejnego zadania już nie wymieniałem, bo miałem akurat fajne za 2 punkty nagród, więc pewności nie mam...

Dobrze, że chociaż po zaliczeniu tego zadania wszystko się dobrze naliczyło i mam już dwa zaliczone ;)
 
jak zamiast: "siła" jest: "moc" w umiejętności Skurwiela Juniora i innych kartach ex - liderów. Wygląda na to, ze tłumaczą to ludzie, którzy nie mają wiedzy o gwincie i nie znają kontekstu, tylko tłumaczą twardo.

No nie do końca. W wersji angielskiej power zastępuje strength, więc jest to konsekwentne tłumaczenie.
 
Jak nie ma? Na telefonie wszedłem i od razu mi się pojawiły te zadania, nawet mają swoją zakładkę "Kontrakty okolicznościowe"
No nie ma. Jak napisałem u mnie na PC na środku po lewej jest przycisk "Znajomi". Może Ty masz jakoś inaczej?

Widzę potem napisałeś, że chodzi o zakładkę(?) "Zadania" - u mnie "Zadania" to osobny przycisk, który nie jest na środku - i tam to, jak napisałem (a Ty chyba nie przeczytałeś), u mnie jest to co opisujesz. Ale jakoś trudno mi skojarzyć osobny przycisk o nazwie "Zadania" z nazwą "Panel Socjalny".

A może ten cały "Panel" jest tylko tak nazwany na telefonie, a na PC jest rozbity na osobne przyciski, które nie mają tej wspólnej nazwy?
 
Miły akcent, wyczekiwałem na jakiś dodatkowy kosmetyk do Yennefer. Bibeloty z pewnością umilą oczekiwanie na nowy sezon oraz podróż.
 
Top Bottom