Aktualizacja 8.5 + Start Sezonu Żmii

+

Burza46

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 8.5 jest już dostępna i rozpoczął się Sezon Żmii!

Pełna lista zmian: tutaj

Tryby sezonowe w tym patchu:

06.05. - 11.05. Podmianka

Po dwóch turach gracze zamieniają się rękami

11.05. - 18.05. Okopanie

Każda zagrana jednostka ma wytrzymałość

18.05. - 25.05. Plus jeden

Za każdym razem, kiedy zagrywasz jednostkę, stwórz w tym rzędzie jej kopię o sile 1.

25.05. - 01.06. Próba Traw

Za każdym razem, kiedy jednostka jest wzywana na pole, najpierw odnosi 2 obrażenia, a potem zostaje wzmocniona o 4. Jeśli to wiedźmin, nie odnosi żadnych obrażeń.

01.06. - 08.06. Nieodparty urok

Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy.

Sezon zakończy się 8 czerwca o godzinie 10:00.
 

Lexor

Forum veteran
25.05. - 01.06. Próba Traw

Za każdym razem, kiedy jednostka jest wzywana na pole, najpierw odnosi 2 obrażenia, a potem zostaje wzmocniona o 4. Jeśli to wiedźmin, nie odnosi żadnych obrażeń.
Błąd w opisie: powinno być "za każdym razem, kiedy na polu bitwy pojawia się jednostka" - "wezwij" jest słowem kluczowym.
 

Lexor

Forum veteran
W ostatnim tygodniu miałem kilka gier nagle kończących się remisem i komunikatem o błędzie serwera - czy ktoś inny też tak miał?
 
W ostatnim tygodniu miałem kilka gier nagle kończących się remisem i komunikatem o błędzie serwera - czy ktoś inny też tak miał?
Od około dwóch tygodni też tak mam, dzieje się to średnio co 2 dni, zwykle podczas pierwszej rozgrywki.
 

Lexor

Forum veteran
@Pabloo1990: Dzięki, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam.
Natomiast nie zawsze występuje to u mnie w dokładnie pierwszej rozgrywce, ale zwykle faktycznie w jednej z pierwszych.
 

Lexor

Forum veteran
Miałem dziś "dziwny błąd". Przeciwnik zagrał jedną z kart, którą wrzuciłem mu do talii i po tym zagraniu karta nie miała ilustracji, była "czarna". W kolejnych turach, jak przeciwnik zagrywał kolejne karty, na owej karcie pojawiały się ilustracje tych zagrywanych przez niego kart... Standardowe pytanie: czy ktoś inny też się z czymś takim spotkał?
 

Gomola

Forum veteran
Ja ostatnio często miałem, że Lambert miał czarne tło całą grę po zagraniu na stół i dosyć rzadkie bugi, że karty miały obrazki wcześniej zagranych kart. Także są w Gwincie tego typu błędy.
 

Lexor

Forum veteran
Jak tak się dłużej zastanawiam, to faktycznie zauważam takie powiązanie. Od teraz zacznę zwracać na to większą uwagę.
 
Top Bottom