Wiedźmin: Pogromca Potworów jest już dostępny!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Wiedźmin: Pogromca Potworów, mobilna gra AR stworzona przez Spokko, będące częścią rodziny CD PROJEKT, jest już dostępna za darmo na iOS i Androida!

Pobierz za darmo z Apple App Store.

Pobierz za darmo z Google Play.

Graczom przyjdzie się wcielić w rolę świeżo upieczonych adeptów wiedźmińskiego fachu w świecie mrocznego fantasy, do którego mogą teraz wkroczyć przy pomocy smartfonu lub tabletu. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji technologii rozszerzonej rzeczywistości, a także usługi umożliwiającej ustalenie aktualnej lokalizacji i pory dnia, gracze będą mogli jak nigdy dotąd stanąć do walki z ponad setką potworów z wiedźmińskiego świata, zarówno starych, jak i nowych.

Ponadto, na wszystkie osoby, które zalogują się do gry do dnia 28 lipca do godziny 23:59 będzie czekać niespodzianka w ekwipunku — Stalowy miecz z Kaer Morhen! Ta broń zwiększa o 10% liczbę Punktów Doświadczenia za zabicie potwora i z pewnością wspomoże nowych wiedźminów wyruszających na swój pierwszy Szlak.

Nie przegap żadnych informacji — odwiedź oficjalną stronę gry Wiedźmin: Pogromca Potworów i obserwuj profile gry na Facebooku i Twitterze. Możesz także dołączyć do oficjalnego serwera na Discordzie.
 
Czy ktoś wie, czy da się zrestartować grę/postać?
[Edit:] Chyba jedyna opcja to przeinstalować grę.

Trochę słabo z opcjami swoją drogą, przydałby się np. wybór języka napisów.
 
Last edited:
No cóż, trzeba mieć fona powyżej średniej półki. Mój Mi 9t ledwo się łapie jako jeden z najsłabszych Xiaomi kompatybilnych z grą. Dzieciaki chciałyby pograć, ale okazuje się, że nie mają na czym.
 
Coś z weryfkacją zgodności w Google Play jest nie tak - Galaxy Tab S7+ jest zgodny z grą (wg listy) a sklep twierdzi że mam niezgodny sprzęt, S20 FE 5G bez problemu zainstalował grę :|
 
Witam,

mam problem z aplikacją. Napisałam już do spokko ale nie bardzo mi pomogli . Może tutaj ktoś jest w stanie mi pomóc. Na początku błąd zaczął się od tego że kiedy zbierałam surowce czyli rośliny to nic się nie pojawiało w ekwipunku. Postanowiłam odinstalować aplikacje wiedźmin i ponownie ją zainstalować. Po ponownym pobraniu i zainstalowanie niby aplikacja się otwiera ale pojawia się tylko logo spokko a następnie wyświetla się tylko czarny ekran i aplikacja dalej się nie uruchamia. Czy mają państwo pomysł co się stało?? Bardzo proszę o pomoc mam postać już na 20 poziomie przypisaną do mojego konta Google i nie chciała bym jej stracić. Próbowałam ponownie włączać i wyłączać telefon ale nic to nie zmienia. Również odinstalowałam i zainstalowałam aplikacje ponownie ale nic to nie zmieniło.

Z góry dziękuję za wszelkie rady ☺️
 
Top Bottom