Świętuj z nami Saovine!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Powraca wydarzenie Saovine!

Wykonuj zadania zlecone przez Staruchy aby odblokować nagrody.

Gdy skończysz pomagać jednej ze Staruch, możesz wybrać drugą oraz trzecią. Za wykonanie zadań dla dwóch z nich otrzymasz wyjątkową monetę, a za pomoc wszystkim trzem — ramkę.

To wydarzenie zakończy się w południe 5 listopada.
 
Last edited:
Wszystko pięknie tylko że u mnie to wydarzenie nie działa...
Widzę je w grze. Przy pierwszym uruchomieniu gry miałem do wyboru staruchę tylko że w praktyce wybrać jej nie mogę :/
Przycisk odpowiedzialny za potwierdzenie wyboru jest jakby to powiedzieć "martwy". Nigdzie nie widzę żadnych zadań. Jedyne co się zmieniło to zielony wykrzyknik który pojawił się na zakładce wydarzenia.
Czy ktoś ma podobny problem ?
 
Wszystko pięknie tylko że u mnie to wydarzenie nie działa...
Widzę je w grze. Przy pierwszym uruchomieniu gry miałem do wyboru staruchę tylko że w praktyce wybrać jej nie mogę :/
Przycisk odpowiedzialny za potwierdzenie wyboru jest jakby to powiedzieć "martwy". Nigdzie nie widzę żadnych zadań. Jedyne co się zmieniło to zielony wykrzyknik który pojawił się na zakładce wydarzenia.
Czy ktoś ma podobny problem ?
U mnie działa poprawnie. Wybrałem postać i zadania się zaliczają bez problemu.
 
U mnie jest podobnie. Zadania nie pojawiają się niezależnie od tego, którą wiedźmę wybiorę. Próbowałem na PC i ma telefonie.
 

Lexor

Forum veteran
Kurcze, to widzę mam szczęście, że mi to wydarzenie działa. Nie wiem co może być przyczyną Waszych problemów.

Na wszelki wypadek napiszę, jak to u mnie wyglądało/wygląda, może coś tym Wam pomogę. Grałem dziś jeszcze przed wejściem aktualizacji, zrobiłem całe daily z 14-toma koronami. Potem, po wejściu aktualizacji, koło godziny 15-tej, uruchomiłem samo Galaxy i zrobiłem aktualizację Gwinta. Zrestartowałem Galaxy i zrobiłem weryfikację plików Gwinta po czym uruchomiłem grę. W Gwincie nie wybierałem Staruchy od razu, tylko najpierw posprawdzałem co się pozmieniało (podróż, sklep, nowe drzewka w księdze nagród, zauważyłem też, że mam nowe 14 koron do zrobienia). Dopiero po pewnym czasie wszedłem w opcje wydarzenia i wybrałem Staruchę (pierwszą od lewej). Potem grałem sezonówkę i wszystko mi działało, nie zauważyłem żadnych błędów.
 
Last edited:
@Lexor Możesz podać zakres 1 zadania od którejkolwiek wiedźmy?
Może jakimś cudem zaskoczy.
Sprawdzanie plików na PC i reinstalacja na telefonie nic nie dała.
Na redicie też trochę graczy pisało o tym problemie.
 

Ely74

Forum regular
u mnie na androidzie działa
Pierwsze było zagraj rozgrywke chyba razy 2 potem zadaj obrażenia razy 20
 
@piotr4440: Przy wyborze Staruch nie było pokazanych zadań tylko nagrody - zadania pojawiły się dopiero po wybraniu jednej z nich. Pierwsze zadanie polegało u mnie na zagraniu dwóch zaklęć. Nie widzę możliwości sprawdzenia zadań u innych Staruch.
 
Last edited:
U mnie jest tak że wybrałem jako pierwszą Prządkę. Zrobiłem wszystkie zadania z nią związane, jednak jedyne co dostałem to avatar Prządki, rewersu Prządki nie dostałem. Ktoś ma podobny problem?

Edit: Znalazłem, cardback był ukryty w zakładce z wydarzeniami Saovine. Mogli zrobić osobną podkategorię tych cardbacków.
 
Hej, jesteśmy świadomi, że niektórym graczom nie działają zadania z Saovine, poszukujemy rozwiązania. Będziemy wdzięczni jeśli zgłosicie się z tym błędem do supportu, co ułatwi nam ustalenie w czym tkwi problem :)
 
Ja na PC ani na androidzie nie mogę wykonywać zadań staruch. Z jakiegoś powodu gra nie zapamiętuje, którą staruchę wybrałem i nie pokazuje zadań jakie mam wykonać.
 
Naprawiliśmy błąd, wskutek którego niektórzy gracze nie mogli rozpocząć wyzwania Saovine.

Aby każdy miał wystarczająco dużo czasu na ukończenie go, wydarzenie Saovine zostanie przedłużone o 24 godziny, do południa 5 listopada.
 
Hej,

w jaki sposób odebrać rewersy z wiedźmami? Nie wiem, chyba ślepy jestem, nigdzie nie mogę ich znaleźć (ani w wyborze rewersów talii, ani w sklepie, a widziałem, że inni mają). Zadania dla nich zrealizowałem.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Są dostępne do wyboru w menu rewersów przed meczem, nie musisz ich odbierać. Poszukaj dobrze.
 
Top Bottom