Dostępny jest hotfix 9.6.1

+

Alicja.

CD PROJEKT RED



Dostępny jest hotfix 9.6.1. Oto co się zmieniło:
  • Prządka: Inkantacja
Poprawiono błąd, wskutek którego Prządka: Inkantacja kosztowała 12 punktów werbunku zamiast 10.
  • Szturm
Poprawiono błąd, wskutek którego karty zadające obrażenia wielokrotnie, niepoprawnie dodawały Pancerz Korsarzom i Okrętom.
  • Milva: Strzelczyni
Poprawiono błąd, wskutek którego Rozkaz Milvy: Strzelczyni wyglądał na aktywny kiedy nie miała odpowiednich celów.
  • Król Bran
Naprawiono błąd, w którym Bran nie otrzymywał bonusu na Rozmieszczeniu, jeśli nadmiarowe obrażenia zostały zadane poprzez skazę, efekty pogodowe lub gdy przeciwnik zadał obrażenia własnej jednostce.
  • Kuchta
Naprawiono błąd, wskutek którego Kuchta posiadała błędną ikonę rozkazu przez co ładunki nie były widoczne.
  • Insurekcja (związane z Radovidem)
Odświeżenie umiejętności za pomocą Króla Radowida V nie będzie już tworzyć dodatkowego Liryjskiego kosyniera. Opis Insurekcji został odpowiednio dostosowany.
  • Olgierd: Nieśmiertelny
Naprawiono błąd, wskutek którego Olgierd: Nieśmiertelny pokazywał starą wersję swojego opisu.

Ponadto, aktualizacja dodała rewers z turnieju GWENT World Masters #3 wszystkim graczom, którzy otrzymali go w ramach Twitch Drops.
 

Lexor

Forum veteran
O niektórych rzeczach teraz wymienionych jako "błędy" (np. interakcja Insurekcji z Radovidem) wcześniej czytałem, że ponoć działały zgodnie z planami CDPR, były przez nich przewidziane...
 
Spróbuj wejść na GOG - Zarządzanie instalacją - Sprawdź / Napraw.
Dzięki, niestety nic to nie dało ale naprowadziło na trop. Odinstalowanie i ponowna instalacja GOGa też lipa.
Dopiero dobranie się do pliku wykonywalnego galaxyclient.exe i zmiana jego trybu zgodności pomogło (miałem win95 ze względu na crasche w Trhronebraker).
Może komuś się przyda
 
Powinni osłabić no unity na pułapki. Taki Eldain powinien zamieniać tylko do 3 pułapek i mieć rozkaz/zapał. Wtedy nie byłoby sytuacji, że rzuca się go na sam koniec, kiedy przeciwnik ma przed sobą pusty stół bez możliwości interakcji i wylatuje mu jeszcze Aelirenn. Musiałby mieć dodatkowego elfa na stole, żeby spełnić warunek 5 elfów.
 
Myślę że przydały by się też jakieś opcje niszczenia pułapek, bo jest to jeden z nielicznych archetypów na które brakuje odpowiedzi. Oczywiście nie jakieś bardzo potężne bo to by zniszczyło całe założenie tego decku ale jakakolwiek możliwość reakcji by się przydała.
 
Kiedyś było grane białe zimno, które miało opis: Zniszcz wszystkie artefakty. Przydałaby się taka jednostka. Na bliskim rzędzie zniszcz wszystkie artefakty, na dalekim jakaś alternatywa żeby nie była grana karta, która nic nie robi. Jednak pułapki muszą wygrać R1. Jeżeli jej nie wygrają to cały zamysł talii idzie się walić, bo przeciwnik wybleeduje większość pułapek.

Trzeba też wziąć pod uwagę fakt że taka karta nie może być za 5 prowizji, bo chociażby kontruje scenariusz za 14 pkt.
 
Last edited:
u was też tak laguje karty premium po updacie? kiedyś zdarzyło się raz na 100 rozgrywek że jedna karta premium się nie odpaliła, a teraz co mecz większość jest zlagowanych i do tego jeszcze w menu wyboru gry też się te karty wywalają. Ciekawi mnie, czy to wina czegoś na kompie (sterowniki do VGA najnowsze), jakości łącza, czy coś z plikami gry się podziało niedobrego przy updacie.
 
@Mattajah: O której aktualizacji piszesz? Dzisiejszej czy grudniowej? Czy już weryfikowałeś zainstalowane pliki?
Po grudniowej @Ely74 w moim temacie o błędach gry napisał, że nie widzi kart premium podczas otwierania beczek - może jedno z drugim jest jakoś powiązane? Może aktualizacja nieplanowanie zwiększyła wymagania sprzętowe?
 
@Mattajah: O której aktualizacji piszesz? Dzisiejszej czy grudniowej? Czy już weryfikowałeś zainstalowane pliki?
Po grudniowej @Ely74 w moim temacie o błędach gry napisał, że nie widzi kart premium podczas otwierania beczek - może jedno z drugim jest jakoś powiązane? Może aktualizacja nieplanowanie zwiększyła wymagania sprzętowe?
Dokładnie to ja mam tak ,że nie widze premium w momencie wybierania. Ale jak wybiorę i trafię to już widzę które karty są premium spośród 5
 
@Mattajah: O której aktualizacji piszesz? Dzisiejszej czy grudniowej? Czy już weryfikowałeś zainstalowane pliki?
Po grudniowej @Ely74 w moim temacie o błędach gry napisał, że nie widzi kart premium podczas otwierania beczek - może jedno z drugim jest jakoś powiązane? Może aktualizacja nieplanowanie zwiększyła wymagania sprzętowe?
wydaje mi się, że tak się zaczęło dziać po tej grudniowej, nie po wczorajszym hotfixie.
Dokładnie to ja mam tak ,że nie widze premium w momencie wybierania. Ale jak wybiorę i trafię to już widzę które karty są premium spośród 5
co do otwierania beczek, to wszystko jest ok u mnie.

Mój bug polegał na tym, że karta premium się "zwieszała" podczas gry, nie była animowana i jej rozdzielczość była strasznie spaprana, to samo w menu, gdy np. podczas czekania na dobór przeciwnika karta kręci się, to wtedy też była zwiecha i rozdzielczość spadała do jakichś minimalnych wartości.

Natomiast dziś grałem już kilka meczy i jeszcze ani razu nie wystąpił ten błąd...
 
Mój bug polegał na tym, że karta premium się "zwieszała" podczas gry, nie była animowana i jej rozdzielczość była strasznie spaprana, to samo w menu, gdy np. podczas czekania na dobór przeciwnika karta kręci się, to wtedy też była zwiecha i rozdzielczość spadała do jakichś minimalnych wartości.
To o czym piszesz, to już od dawna znany błąd gry, jest wymieniony w moim FAQ. Nikt nie wie z czego on wynika, a CDPR jakoś nie kwapi się aby go naprawić. U mnie czasem pojawia się kiedy długo gram, więc przypuszczam, że winowajcą mogą być jakieś przecieki w pamięci danych gry.
 
Last edited:
Top Bottom