Hotfix PC

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix dla Cyberpunka 2077 jest już dostępny na PC. Adresuje on problem z zawieszaniem się gry podczas uruchamiania, związany z oprogramowaniem audio.
 
Włączam grę a tu pobiera aktualizację... o fajnie coś będzie lepiej... odczekałem gra sie włącza i rozpoczynam strzelanie (bo akurat save miałem na walce) tło słyszę, strzały słyszę, ekipę słysze i nagle... nic, oprócz tła. Ani strzałów, ani przeciwników, ani nic oprócz tła.
Dla jasności nigdy gry mi nie wywaliło (ot gram od niedawna) ale nigdy, ale nie miałem z nią problemów, do dziś - dla jasności dziś też jej nie wywaliło tylko dźwiękó nie ma - i to nie wszystkich.

Odpalę jeszcze raz może cofnę save albo co i się to coś naprawi....

Ok save cofnięty i dźwięki wróciły. mam nadzieję że to jednorazowy wybryk (którego NIGDY nie miałem przed patchem dlatego piszę).
 
Polska górą! czekam na multiplayer bo podobno ma wyjść w tym roku. kupiłem grę w grudniu 2020 i miło patrzeć jak jest ciągle poprawiana i jest coraz mniej błędów.
 
Last edited by a moderator:
Polska górą! czekam na multiplayer bo podobno ma wyjść w tym roku. kupiłem grę w grudniu 2020 i miło patrzeć jak jest ciągle poprawiana i jest coraz mniej błędów.
jak niby ma ten multiplayer w CP wygladac? Bo jesli to bedzie cos w stylu watch dogs, to ja serdecznie dziekuje - NIE.
 
RED'zi zapewne celowali w coś na wzór GTA Online (to tylko domysły).

Pytanie czy przy obecnym stanie gry (tym co przeszła oraz długim procesie naprawy i odzyskiwania dobrego imienia) całe multi nie zaszło na drugi plan?

Ewentualnie możemy się spodziewać fabularnego DLC (może więcej niż jednego), a sama rozgrywka dla wielu graczy zaczeka do kolejnej odsłony gry.
 
Ewentualnie możemy się spodziewać fabularnego DLC (może więcej niż jednego), a sama rozgrywka dla wielu graczy zaczeka do kolejnej odsłony gry.
Z tego co pamiętam, Redzi mówili o 3 fabularnych, płatnych dodatkach.
 
Z tego co pamiętam, Redzi mówili o 3 fabularnych, płatnych dodatkach.

Tyle, że to były słowa przed premierą... a wszyscy wiemy jak później się sprawy potoczyły.

Gdyby wszystko przebiegło po ich myśli pewnie już (dawno) gralibyśmy w pierwsze płatne DLC.
 
A gdzie te darmowe co zapowiadali tak dawno temu? Te parę aut i kurtek co wyszło to już niby wszystkie?
 
Nie wiem o co chodziło z tym fixem pierwszym czy drugim, ale u mnie jak się wypłaszczało tak się po fixach nadal wypłaszcza I to od razu przy uruchomieniu. Bez tych wszystkich ulepszeń pograłem 50 godzin, lepiej lub gorzej, ale pograłem, a teraz mogę sobie licencją na grę ścianę wytapetować. Czekam na cud.
 
Na wstepie powiem ze kocham CP2077 ogralem go w grudniu 2020 roku i byl dla mnie lekiem na skalana dusze. Wlaczylem do niedawno i mili Panstwo z CDP wprowadziliscie patcha 1.5 ktory tylko bardziej u mnie pokazuje jak bardzo gra jest zbugowana , zeby nie byc gołoslownym oto zrzuty z rozgrywki . Nie chce byc chamem , bo i tak daliscie rade lepiej niz DL2 i Techland ktory tak bardzo was hejtowal i sie chelpil swoja gra ,a fakt faktem ze po patchu 1.2.0 po prostu zepsuli gierke. Wiec dla mnie zawsze bedzie szacun , ale no nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca. Pozdrawiam cieplo CDP :) A ci co jadem pluja, nie macie lepszych zajec? To ze wydali gierke za wczesnie bo ludzie od hype sie nie * tak mocno cisneli ta produkcje. Musicie wy rodacy dowalac do pieca? Po co to i dlaczego? Nie zrozumiem nigdy ludzkiej zawisci. Moge sie wypowiedziec co do Techlandu bo ten zawiodl mnie bardzo. ale CDP dla mnie jest wporzo, i zadna wasza opinia chocby nie wiem jak bardzo toksyczna nie zmieni tego!
 

Attachments

  • 2022-03-16_2246_1.png
    2022-03-16_2246_1.png
    3 MB · Views: 117
  • 2022-03-16_2059_1.png
    2022-03-16_2059_1.png
    3 MB · Views: 115
  • 2022-03-16_1625_1.png
    2022-03-16_1625_1.png
    2.8 MB · Views: 116
Last edited by a moderator:
Top Bottom