Powróciły Podróże Aretuzy, Regisa i Jaskra!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Powracają trzy Podróże, wypełnione po brzegi nowymi bibelotami do odblokowania!​

Jeśli przegapiliście Podróż Aretuzy, Regisa lub Jaskra, teraz macie szansę żeby je ukończyć.​

Tak jak w przypadku pozostałych nieskończonych Podróży, możecie czynić postępy od momentu, w którym poprzednio skończyliście, zgarniając po drodze nowe bibeloty!​




A przede wszystkim:​

Możecie grać w swoim własnym tempie, powracające Podróże nie mają ograniczenia czasowego.​
 
W przywróconej podróży Regisa jest do zebrania rewers - aby go otrzymać wymagane jest wbicie 145 lvl w podróży. Oryginalną podróż Regisa zakończyłem na 149 lvl a rewersu odblokować nie mogę, dodatkowo w kontraktach postęp tego zadania widnieje jako 0/145 - i tu moje pytanie - to jest bug czy mam serio od nowa lecieć całą podróź? :censored:
(Mam wrażenie, że w przypadku innych przywróconych podróży sytuacja z zaliczaniem kontraktów zależnych od poziomów jest dokładnie taka sama)
 

Lexor

Forum veteran
@Mattajah: Mi nowe kontrakty oparte na poziomach które już miałem zaliczały się po wbiciu jednego kolejnego z danej podróży.
 
Top Bottom