Wydarzenie Miłosne już trwa!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


W powietrzu czuć miłość i zapach świeżych czekoladowych serduszek! Zbieraj te słodkości grając w GWINTA i wymieniaj je na wyjątkowe elementy kosmetyczne w sklepie Sklepa lub na zasoby w Księdze Nagród.

Odwiedź też sklep w grze i odkryj specjalne walentynkowe oferty!

Wydarzenie Miłosne zakończy się 22 lutego.
 
Bardzo ładnie przygotowane wydarzenie pełne zawartości. Nawet po uzbieraniu bibelotów pozostaje satysfakcja z odblokowywania drzewka. Gdybym nie wiedział, że REDzi postawili na Gwincie + zastanowiłbym się nad kupnem rewersu (którego - nie napiszę, by nie antagonizować plemienia #teamuX), do czego skłoniłaby mnie miła dla oka stylistyka miedziorytu + unikalność.

W bibelotach dostępnych w sklepie jest trochę powtórek. Jeśli ktoś jest f2p zbieraczem i nie ominął wcześniejszych okazji zalecam nie kupować: Skórki Jej Łowieckiej Wysokości, Pakietów Calanthe i Eista, Philippy i Dijkstry*, Iris i Olgierda*, Priscilli i Jaskra.
*Pakietów z działu Ozdoby, gdyż analogiczne pakiety z działu Pakiety :smart: zawierają unikalne tytuły.
 

Lexor

Forum veteran
W bibelotach dostępnych w sklepie jest trochę powtórek.
Nie cierpię takich akcji, gdy gracz musi sam "ręcznie" sprawdzać posiadanie duplikatów.
Jeśli gracz posiada już jakiekolwiek zawarte w danym produkcie elementy to sklep z automatu powinien go o tym ostrzegać.

Dodatkowo w wydarzeniu na liście produktów do kupienia mamy dwa o takiej samej nazwie ale z różną zawartością...

To kolejne dowody, że Q&A w CDPR po prostu nie istnieje.
 
Dopiero teraz odkryłem, że w związku z tym eventem dostępne są nowe kontrakty do wypełnienia. Naprawdę nie można było o tym wspomnieć w treści wydarzenia?
 
Są czy były? Bo event się już skończył a ja też nic o kontraktach nie wiedziałem. Wiedziałem tylko o ozdobach u Sklepa za serca i specjalnym drzewku, które też wypełniłem. Jakie to kontrakty tak z ciekawości.

Edit: Dobra, już wiem o jakie kontrakty chodzi. Dziwne że nie było o tym nic wspomniane.
Kontrakty.jpg
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Wow, ktoś coś wiedział o kontraktach? Ja też ich nie mam zrobionych, bo nie wiedziałem że są... :(

Da się je wciąż wykonać jak się ma potrzebne bibeloty?
 
Da się, sam wykonałem już 2. Przy wyszukiwaniu ramek, tytułów i innych rzeczy lepiej skorzystać z tego i wpisać tytuł po angielsku i potem po kolorze szukać tytułu jak ma się ich wiele.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Da się, sam wykonałem już 2. Przy wyszukiwaniu ramek, tytułów i innych rzeczy lepiej skorzystać z tego i wpisać tytuł po angielsku i potem po kolorze szukać tytułu jak ma się ich wiele.
Ja niedawno szukałem "ręcznie" (po tym jak @DeckCard_Cain wspomniał o duplikatach) aby sprawdzić co mam a czego nie.

BTW: Dopiero teraz wszedłem do gry. Po napisaniu poprzedniego postu (że "nie mam kontraktów") pomyślałem, że może jednak już je mam, bo może były już podczas poprzedniego wydarzenia, rok temu, więc może wtedy je zrobiłem i dlatego też nie zostały teraz wspomniane w opisie wydarzenia, bo to są "stare" kontrakty? Ale nie, jednak ich nie mam. :]
 
Last edited:
Ja już wszystkie 3 zakończyłem. Szukałem ręcznie awatarów i tytułów. Posiłkowałem się grafikami z wydarzenia.
Post automatically merged:

 
Przez przypadek, wybierając rewers do talii zauważyłem, że można kupić rewers Błazen. Zaciekawiony zajrzałem do sklepu i okazało się, że trwa wyprzedaż dawnych bibelotów i pakietów. Nawet nie zdziwił mnie brak tej informacji w menu głównym gry, w przeciwieństwie do tej epickiej INTRYGUJĄCEJ PAKI. Spójrzcie tylko:

Bez tytułu.png



nick-young-confused-face-300x256-nqlyaa.jpg
 

Lexor

Forum veteran
Koszą kasę póki mogą i na czym tylko mogą, bo może ktoś nieświadomy przyszłości jeszcze coś kupi.
Osobiście bardzo wątpię, że obecnie wolumen kupujacych jest choć na jakimś zbliżonym poziomie do tego co było.

Skoro nawet nie myślą o zwykłych ogłoszeniach wyprzedaży to jak to się miało kręcić dalej?
Nie wiem jak można dopuszczać do takich (i innych) niekompetencji, których skutkiem jest upadek całkiem fajnej gry.
Jasno widać, że nawet samym twórcom już nie zależy na Gwincie nawet w najmniejszym stopniu.
 
Nie chciało im się nawet zmieniać kart. Są ukazane te przed reworkiem Np. Viraxas ma 7 siły a Harald 12 prowizji.
 
Nie chciało im się nawet zmieniać kart. Są ukazane te przed reworkiem Np. Viraxas ma 7 siły a Harald 12 prowizji.
Gdyby "niesłusznie się czepiać" czy "szukać dziury w całym", można by to podciągnąć pod sprzedawanie innego towaru, niż jest w ofercie. Co prawda otrzymujesz karty, których nazwy są po prawej stronie, ale różnią się od tych prezentowanych na obrazku.
Takie posługiwanie się nieaktualną grafiką dziwi tym bardziej, że wypracowali sobie jakiś czas temu "głagolickie znaczki" dla ukazywania kart bez podawania ich aktualnych statystyk.
Skoro nawet nie myślą o zwykłych ogłoszeniach wyprzedaży to jak to się miało kręcić dalej?
@Lexor otóż to, niby chcą sprzedać ale tak jakby jednak nie. Jest w tym zogniskowane całe podejście REDów do Gwinta.
 
Top Bottom