Hotfix PC

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix dla Cyberpunka 2077 jest już dostępny na PC! Między innymi, naprawia on dwa przypadki w których gra się najczęściej zawieszała (w tym, w trakcie ostatniego zadania głównego). Dodatkowo, opcja Dynamic Resolution Scaling będzie teraz stale wyszarzona po włączeniu Path Tracingu.

Aktualizacja nie zmienia wersji gry widocznej w menu głównym, jednak może wpłynąć na działanie modów.
 
Fajnie, bo sam miałem ten problem z wypłaszczaniem na finale
z Johnny'm po wejściu z Rogue do wieży Arasaki
.

Teraz to zniknęło.

Pozostała jednak inna zagwozdka - otóż nie mogę w tej misji... wyciągnąć broni, ani użyć żadnego ataku czy środków leczniczych.
Co ciekawe nie mam modów (zrobiłem instalację na czysto), a opisany powyżej problem nie występuje we wcześniejszych stanach zapisu gry.

Pytanie teraz czy to jakaś moja przypadłość, czy może wina zapisu z poprzednich wersji gry, gryząca się z jakimiś aktualizacjami.
 
Nastał ten czas tygodnia w którym to zamierzałem pobiegać po nocnym miasteczku, ale łatka która miała poprawiać stabilność / zapobiegać "wypłaszczaniu" gry gdzieśtam w bliżej nieokreślonym miejscu fabuły... powoduje "wypłaszczenie" się gry bez uruchamiania...
Pomogły najnowsze sterowniki karty graficznej, może komuś to też umknęło..
 
Last edited:
Top Bottom