Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+

Attachments

  • minuschlebiminusherbata.jpg
    minuschlebiminusherbata.jpg
    104 KB · Views: 60
Marcin Iwiński listy pisze:
Usuwamy ostatnie bugi i wciąż dokonujemy optymalizacji różnych aspektów gry. Pozwoli to na bardziej bezproblemowe i wciągające doświadczenie, a także poprawienie wyglądu gry na wszystkich platformach. Zawartość jest już zamknięta i nie będziemy wprowadzać do niej żadnych zmian. Rozmach świata w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie jest bez precedensu, także bez obaw – jest tu wystarczająco dużo rozgrywki, by pozwolić wam na grę przez kilka tygodni.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89564
 

Czyli sam prezes potwierdza, że gra jest skończona tak naprawdę. Bardzo mnie to cieszy :). A jeśli proces optymalizacji, który musieli sobie wydłużyć zapobiegnie pobieraniu 10-cio gigabajtowych patchy, to ja to w pełni akceptuję :).I jeśli mówi, że rozmach świata jest bez precedensu i pozwoli bawić się przez kilka tygodni, to mu wierzę. Ciesząc się jeszcze bardziej, bo to co normalnym graczom zajmuje kilka tygodni, to mi kilka miesięcy. Tyle więc będę się bawił z Wiedźminem 3 :D.
 
Czyli sam prezes potwierdza, że gra jest skończona tak naprawdę. Bardzo mnie to cieszy :). A jeśli proces optymalizacji, który musieli sobie wydłużyć zapobiegnie pobieraniu 10-cio gigabajtowych patchy, to ja to w pełni akceptuję :).I jeśli mówi, że rozmach świata jest bez precedensu i pozwoli bawić się przez kilka tygodni, to mu wierzę. Ciesząc się jeszcze bardziej, bo to co normalnym graczom zajmuje kilka tygodni, to mi kilka miesięcy. Tyle więc będę się bawił z Wiedźminem 3 :D.
Nie chcę nic mówić, ale ciężko, żeby współwłaściciel Spółki Akcyjnej wypowiadał się negatywnie na temat produktu firmy, w której zarabia.
 
Last edited:
Skoro gra skończona, to następne materiały jakie otrzymamy (czyt.'te po nowym roku") będą już aktualne w 100%. Nie będzie pytań: Czy to jest ostateczny bulid? Czy cykl dobowy jest gotowy? Czy głosy są dopasowane? Dziwne byłoby pokazywać grę sprzed kilku miesięcy, jeśli już wszystko jest gotowe. Wiadomo, bugów można się spodziewać, bo za to się dopiero zabierają, ale cała reszta powinna być OK :).
 
Skoro gra skończona, to następne materiały jakie otrzymamy (czyt.'te po nowym roku") będą już aktualne w 100%.

Marcin Iwiński nie powiedział (napisał) nic takiego co mogłoby prowadzić do podobnych wniosków. Stwierdził, że gra jest zamknięta pod względem zawartości fabularnej. Pod względem zawartości technicznej trwa optymalizacja, bo nadal są błędy. Więc nie można być pewnym, że grafika, głosy (pod względem jakości nagrania), itd., itd. które zobaczymy w styczniu, lutym, będą wersją ostateczną.
 
Marcin Iwiński nie powiedział (napisał) nic takiego co mogłoby prowadzić do podobnych wniosków. Stwierdził, że gra jest zamknięta pod względem zawartości fabularnej. Pod względem zawartości technicznej trwa optymalizacja, bo nadal są błędy. Więc nie można być pewnym, że grafika, głosy (pod względem jakości nagrania), itd., itd. które zobaczymy w styczniu, lutym, będą wersją ostateczną.


Nie czarujcie się, grafika prawdopodobnie jest również "locked", jak i cała reszta kontentu, nie tylko fabularnego. Tym bardziej że wymagania sprzętowe dostaniemy zapewne na początku stycznia a to już będzie samo z siebie potwierdzeniem tego że już żadnych wiekszych zmian nie będzie. Poza tym Dani nie dawno tu pisał że czytał plotke pod artykułem o Wiedźminie 3 na jakiejś stronie z grami że wszyscy artyści zakończyli już prace przy Wiedźminie 3 i przeskoczyli na Cyberpunka, co przy ostatnich informacjach ma sens.
 
Top Bottom