Informacja o dacie premiery Wojny Krwi oraz planach związanych z Publiczną Betą GWINTA

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Informacja o dacie premiery Wojny Krwi oraz planach związanych z Publiczną Betą GWINTA



Drodzy gracze,

Mam Wam do przekazania dwie ważne informacje związane z pracami nad GWINTEM.

Wojna Krwi, czyli kampania fabularna GWINTA, ukaże się w 2018 roku. Chcemy jeszcze bardziej rozbudować rozgrywkę, a to wymaga czasu. To dla nas ważna i trudna decyzja, bo wielu z Was chciało zagrać w nową przygodę ze świata Wiedźmina w okresie świątecznym. Dlatego chciałbym Was bardzo przeprosić i jednocześnie zapewnić, że zrobimy wszystko, aby jakość Wojny Krwi zrekompensowała dłuższy czas oczekiwania.

W 2018 roku planujemy również zakończyć betatesty GWINTA. Będziemy częściej aktualizować grę o nowe karty, wyzwania i przedmioty, a także nadal usprawniać i balansować rozgrywkę. Chcemy, aby zarówno doświadczeni gracze, jak i osoby dopiero zaczynające zabawę czerpały z niej mnóstwo radości.

Marcin Iwiński,
współzałożyciel CD PROJEKT RED
 
Tak jak sądziłem jest to przedłużenie, ale to i tak dobrze to świadczy, że pracownicy cenią sobie doskonałość i dopracowują aspekt? To jak nie jadłeś przez rok słodyczy a na nowym roku zjesz jedną czekoladę i wiesz, że ona się rozpuszcza to tak będzie z tym :p
 
Last edited:
Czytałem że ma być kolejna frakcja po tym dodatku, oczywiste że w takim wypadku ta wrakcja też będzie później, tylko mam pytanie czy będzie później czy w ogóle będzie bo nie jestem pewien czy to co przeczytałem jest prawdą
 
Tak czułem, w końcu zaraz święta a tej kampanii ani widu, ani słychu.
Zastanawia mnie jednak, czym będzie się różnił Gwint, który już nie będzie w fazie beta testów, od tego który ma być.
Moim zdaniem, niczym wielkim.
 
Gwint wyjdzie z fazy testów... tak wciąż jest wiele do zrobienia, jak na przykład problem z połączeniem, który przerywa rozgrywkę. Szybki reconnect powinien dać możliwość kontynuowania gry, coś w stylu który jest w Heartstone :p
Oczywiście dobrze usłyszeć, że zawartość gry się rozwija, nie mniej pamiętajmy, że bez tego gra umrze. Dodatki, karty, przygody - to jest to co mnie osobiście cieszy i sprawia, że gra nie jest monotonna. BTW - dynamiczny rozwój i zdrowe podejście do gracza to sa rzeczy, o kótrych Redzi musza pamiętać. trzymajcie rekę na pulsie!
 
Aegisson;n9873451 said:
Gwint wyjdzie z fazy testów... tak wciąż jest wiele do zrobienia, jak na przykład problem z połączeniem, który przerywa rozgrywkę.

U mnie to już prawie wcale nie występuje, ale wkurza mnie to że muszę czekać na kogoś po 2 minuty nawet.
Mój rekord czekania na oponenta, to ponad 4 minuty.
 
Szczerze? Tylko wyczekiwałem dnia na taką informację.
Gdy tylko ogłosilicie kampanie na ten rok byłem 100% pewien, że to tylko gadanie, aby graczy jakimiś informacjami zadowolić. W Wiedźminie 3 przeszło, gracze byli zadowoleni nawet, że chcemy dopracować bardziej grę, więc tutaj też przejdzie. Wszystko było zaplanowane z góry, nie było żadnych szans, aby kampania pojawiła się w tym roku — przyznajcie się bez bicia :)
 
Czy po zakończeniu otwartych beta testów zresetowane zostaną profile graczy ? ( tak jak to miało miejsce przy wyjściu z zamkniętej bety. To znaczy level na 1 i karty tylko podstawowe i beczki w nagrodę?)
 
wojtek704 Obstawiam raczej,że nie?

UOTE=Vattier;n8581560]Autor: NASONEGOD Wyświetl wpis Czy będzie reset po OPEN becie? Nie planujemy resetu po Publicznej Becie.[/QUOTE]
Vattier;n8581560 said:
Nie planujemy resetu po Publicznej Becie.
 
Last edited:
wojtek704;n9875531 said:
Czy po zakończeniu otwartych beta testów zresetowane zostaną profile graczy ? ( tak jak to miało miejsce przy wyjściu z zamkniętej bety. To znaczy level na 1 i karty tylko podstawowe i beczki w nagrodę?)

A na kiego wała? To ja farmiłem te wszystkie skrawki, i mam jakieś 90% goldów tylko po to by znowu zaczynać od zera, po raz trzeci?
Ani mi się ważyć, inaczej ja do gwinta nie wracam.
 
:confusion::what2::angry2::surprised::eredinfacepalm::facepalm2:


Nie ale tak na serio: Dobrze że jest opóźnienie. :smiling2:Nie chcę grę która jest niedokończona lub pełna błędami, tylko mam nadzieje że nie będzie drugiego i trzeciego opóźnienia jak z Wiedźminem 3.
 
Balanced_MindPL;n9874961 said:
alkozera Czy jest coś, o czym jeszcze powinniśmy wiedzieć? :x

Na ten moment to wszystko ;)

wojtek704;n9875531 said:
Czy po zakończeniu otwartych beta testów zresetowane zostaną profile graczy ? ( tak jak to miało miejsce przy wyjściu z zamkniętej bety. To znaczy level na 1 i karty tylko podstawowe i beczki w nagrodę?)

Nie planujemy resetów przy wychodzeniu z bety.
 
alkozera;n9879051 said:
Na ten moment to wszystko

:p A ja kurcze myślałem, że nie :p No nic będzie trzeba czekać na odpowiedni moment :rolleyes::confused::cool:

PS. alkozera nie masz nic przeciwko temu żeby dodać Cię do znajomych goga i czy grywasz czasami?
 
Last edited:
alkozera;n9879311 said:
Jeśli śledzicie forum i Facebooka na pewno niczego nie przegapicie

Mam nadzieje, że nie będę ślepy to niczego nie przegapię :look: haha :D
alkozera;n9879311 said:
Sporadycznie, ale jak chcesz to odezwij się na pw
Właśnie próbowałem dodać na gogu, ale nie ma i co to są za czary :O Okej :p
 
Top Bottom