Przeczytaj zanim zaczniesz nowy temat!!!

+

matee

Forum veteran
Przeczytaj zanim zaczniesz nowy temat!!!

Uprzejmie prosi się wszystkich, zarówno (szczególnie ) młodych (jak ja) jak i starych użytkowników forum o przestrzeganie kilku zasad w imię wspólnej satysfakcji płynącej z wzajemnego obcowania ze sobą. Forum to miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć, uzyskać odpowiedź na pytania od dawna go nurtujące, porady i inne tego typu. Bardzo mile widziani są nowi użytkownicy, każdy z nich wnosi coś nowego i poszerza grono naszej Wspólnoty. Jest jednak kilka kwestii które bardzo ujemnie wpływają na wzajemne relacji między użytkownikami. Jedną z nich jest z pewnością zakładanie nowych tematów, podczas, gdy istnieje już inny podobny. Najczęściej okazuje się, ze padły w nim odpowiedzi na pytania nurtujące zakładajacego temat. Temat czasami schodzi z pierwszej strony, ale nie oznacza to, że wygasł. Wystarczy dopisac do niego wątek by znalało się wielu chętnych do jego kontynuacji.Irytujące są tez nie związane z tematyką gry rozmowy. Forum dotyczy gry wiedźmin i wokół niej oscyluje - oczywiście można rozmawiac na inne tematy, powinny one być w jakiś sposób powiązane z grami kompyterowymi (szczegolnie RPG) , literaturą (szczególnie fantastyczną) lub filmem (na pewno każdy instynktownie domyśla sie jakim ).Nie mile widziane są tez rozmowy ściśle prywatne. Po co upubliczniać takie rzeczy? Lepiej użyć opcji "prywatna wiadomość". CD-Projekt prosze uprzejmie o dodanie szpilki do tej wiadomości. Ewentualnie o podtrzymywanie jej przez użytkowników. Żywię głęboką nadzieję, iż grono forumowiczów będzie się rozrastać w atmosferze wzajemnej przyjaźni, tolerancji, zrozumienia i wyrozumiałosci.Pozdrawiam (mam nadzieję, ze nikt mnie nie objedzie za ten post, jak to jest ostatnio w zwyczaju )
 

an

Forum veteran
najlepiej by zrobić cos takiego... Każdy może utworzyć temat jaki tylko mu sie zachce pod warunkiem, że zaakceptuje go osoba z CPR i dopiero wtedy pojawi sie na forum co wy na to??
 

fett

Forum veteran
An said:
najlepiej by zrobić cos takiego... Każdy może utworzyć temat jaki tylko mu sie zachce pod warunkiem, że zaakceptuje go osoba z CPR i dopiero wtedy pojawi sie na forum co wy na to??
Najgorsze jest to, że ludzie z CDP nie mogą siedzieć na forum 24h/dobę Przez to pojawianie się topiców byłoby opóźnione...
 

an

Forum veteran
opóźnione.... ale to nie sprawa życia i śmierci (chyba że mowa o zabijaniu ) można poczekać powiedzmy dzień dwa.
 

an

Forum veteran
niii to by było rozsądnie posunięcie dla dobra ludzkości mały krok dla CPR a wielki dla posterów
 
jasne cenzura i srednio tygodniowo 10 nowych temacikow mniej moze byc, przynajmniej pytania nie beda sie powtarzaly w nieskonczonosc
 
hehe pytania nie będą się może i powtarzały, ale o to możemy sami zadbać i nie tworzyć nowego problemu/obowiązku dla ludzi z CDP bo przecież od teraźniejszych i przyszłych forumowiczów zależy jakie tematy będą na forum, w ogóle to mają być moderatorzy niebawem od tych spraw. Nie pamiętacie co kilka dni temu mówił Fallen albo Mike o spamerach i działaniach przeciwko nim?? Mają być na forum moderatorzy usuwający nic nie wnoszące posty a więc fala tematów nie będzia nas już zalewać:)
 

an

Forum veteran
TO trzeba zatrudnić gostka co nieodpłatnie sie zajmie moderowaniem forum ;]
 
Widzę że jednak posłuchałeś młodego wiedźmina (w momencie pisania postu). Nie ważne że w sumie to moje słowa, ale nie chciałem być nachalny i wrzucać tego tematu, bo by sie ludzie przyczepili że się ciągle tylko czepiam. A faktem jest że na forum robi się ogromny bałagan, możliwe, że po targach WSG ludzie się grą zainteresowali i idzie bezmyślna hołota (to jest PRZENOŚNIA, NIE CHCĘ NIKOGO OBRAZIĆ.). Ale z każdej chołoty można zrobić ludzi i temu ma służyć ten temat, więc dodam swoją , nistety często powtarzaną radą. W lewym górnym rogu ekranu znajduje się przycisk , więc zanim zaczniesz pisać, skożystaj z tej opcji. W wyszukiwarce można wyszukiwać zarówno wg. tematów jak i pojedyńczych słów. Niewiele kosztuje wpisanie słowa, a w zamian otrzymujemy zwykle poszukiwaną informację. KORZYSTAJ FORUMOWICZU Z WYSZUKIWARKI.Kolejną sprawą są prywatne rozmowy, które sie ostatnio mnożą jak króliki. Więc jak zostało wspomniane, istnieje komunikator. W prawym górnym rogu ekranu.DZIĘKUJĘ.
 
Ja niedawno jakieś 7 godzin temu skorzystałem z kliku rad i nie zakładam od teraz bezsensownych tematów a jak mam już założyć to zastanawiam się kilka razy a jak już to tematu nie założe
 
Yarpen, jeśli sugerujesz, że ten post powstał dzięki Tobie to muszę Cię rozczarowac. Nie tylko Ty proponowałes założenie tego tematu. Moim głównym inspiratorem był założyciel tematu "Magia", uznałem wtedy, ze taki temat może mieć pozytywny wpływ na forum. A tak poza tym to trochę więcej ogłady proszę, to że masz te 230 postów wcale nie oznacza, że masz prawo chociażby do nazywania ludzi hołotą (którą tak nawiasem mówiąc pisze się przez "h"). Nie mozesz rościć sobie pretensji do uprzywilejowanej pozycji na forum i wprowadzać nerwowej atmosfery. Tu wszyscy są równi, nie ma równiejszych.
 
Matee said:
Yarpen, jeśli sugerujesz, że ten post powstał dzięki Tobie to muszę Cię rozczarowac. Nie tylko Ty proponowałes założenie tego tematu. Moim głównym inspiratorem był założyciel tematu "Magia", uznałem wtedy, ze taki temat może mieć pozytywny wpływ na forum. A tak poza tym to trochę więcej ogłady proszę, to że masz te 230 postów wcale nie oznacza, że masz prawo chociażby do nazywania ludzi hołotą (którą tak nawiasem mówiąc pisze się przez "h"). Nie mozesz rościć sobie pretensji do uprzywilejowanej pozycji na forum i wprowadzać nerwowej atmosfery. Tu wszyscy są równi, nie ma równiejszych.
Źle mnie zrozumiałeś. Cała zasługa po twojej stronie. I nie chełpie się moimi postami. Może to była ironia... a może nie. zresztą ... tym razem nikogo się przecież nie czepiałem. I powtarzam. Cała zasługa PO STRONIE MATEE'GO. Pozatym nie wiem czemu wygląda to tak jakbyś chciał koniecznie mieć ze mną złe stosunki. a ja wolał bym żyć w zgodzie ze wszystkimi z którymi można normalnie podyskutować. PS. Hołota to była przenośnia. Nie chciałem w ten sposób nikogo obrazić.
 
A ja nie chcę żadnego przypisywania sobie zasługi. To był po prostu moim zdaniem potrzebny post, wypłynął, ze tak powiem, z nas wszystkich. Przepraszam, za ostry ton. Po prostu nie spodobała mi się ta "hołota" postarajmy się wszyscy razem, aby to forum było bardzo przyjazne i abyśmy wszyscy czerpali maksymalnie dużo przyjemności podczas uczestnictwa w wymianie poglądów i dyskusji. Są różni forumowicze jak jakiś zrobi błąd to proponuję zwracać takiemu uwagę poprzez prywatną wiadomość i nieagresywnie.
 
Top Bottom