Gry komputerowe

+
Shadow of Mordor fajnie wygląda na nowych materiałach z E3. Inspiracje Batmanem i Asasynem są oczywiste, ale np. te duchowe umiejętności i ataki kojarzą mi się się z Kingdoms of Amalur. Do tego dochodzi masa sposobów na wykonanie zadania, po cichu, z hukiem, wykorzystując otoczenie czy opętując przeciwników żeby wykonali robotę za nas. Ciekaw jestem jak będzie się sprawdzał ten system nemezis w praktyce, bo na materiałach zapowiada się to nieźle.

Zastanawia mnie jednak czy w tej grze będzie tylko i wyłącznie walka. Jak na razie pokazują świat wypełniony przeciwnikami, których można rozgromić, ominąć, jakoś wykorzystać + od czasu do czasu NPCów do uwolnienia, ale patrząc po mapie, świat gry wydaje się dość duży i aż się prosi o zadania poboczne i różne dodatkowe aktywności. Jeśli przez cały czas będziemy tylko walczyć to nawet te nadprzyrodzone moce i efektowne wykończenia wreszcie się znudzą.

PS. Nadal nie czuję w tym Tolkiena, ale w ogóle mi to nie przeszkadza :p
 


ale pocisk

Czyżby kolejny tytuł na 7 pażdziernika ?
 
Last edited:
Kiepskiej jakości fragment rozgrywki z nowych Soulsów Bloodborne, ale nic lepszego chyba teraz nie ma:


A m. in. tutaj można przeczytać trochę wrażeń z prezentacji -> CLICK
 
Zainstalowałem sobie Kotora 2, później patch 1, patch 2, po czym paczka modów na które natknąłem się po raz pierwszy(Restored Content, M478 z nową planetą i questami, oraz jakieś pomniejsze kompatybilne z powyższymi). Zacieram ręce, wchodzę w konfigurator i niestety tam tylko rozdzielczości 1024x768 i 800x600. Niestety ja mam dość nietypową panoramę 1600x900. Poradził ktoś sobie z tym problemem?

Znalazłem fix w necie, niestety u mnie nie zadziałał. Najpewniej coś robię nie tak. Mógłby ktoś w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić, jak zaaplikować moją rozdzielczość.

Ja z tego co pamiętam korzystałem z tego. Tutaj jest jeszcze jeden temat o tym.
 
Last edited:
Dupa blada, złe staty xD

EDIT:
To są jego, ale już nie tak imponujące :p

Total estimated money spent: $7,250.23 (997 badges)
 
Last edited:
Skończyłem właśnie Hotline Miami - jeden z ciekawszych i bardziej docenianych indyków wydanych w 2012 roku. Gra mnie zachwyciła, genialna rozgrywka, zakręcona fabuła, świetny klimat i muzyka. Już nie mogę się doczekać sequela, który ma trafić do sprzedaży bodaj we wrześniu tego roku.


Pytanie do tych którzy przeszli grę: czy rozwiązanie łamigłówki odblokowuje jakieś dodatkowe etapy albo cokolwiek dopowiada do fabuły? Znalazłem tylko jedną literkę i jakoś szczególnie mnie to nie boli ale jeśli rozwiązanie zaoferuje coś więcej w grze to będę miał motywację do ponownego przejścia kolejnych etapów :D
 
Myślałem, że poczekam z wymianą sprzętu, ale dla GTA V to zrobię a wcześniej przejdę jeszcze WD. Niech Rockstar tylko nie zwali optymalizacji i pokaże Ubi gdzie raki zimują :D
 
Top Bottom