Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
No tak Ci który zamówili przedpremierowo dostali ten fragment jako pierwszy już jakiś czas temu. Ci który jeszcze nie zamówili a się wahają dostają teraz publicznie :).
 
Chyba pierwsza osoba która mówi, że nie podoba jej się narracja Krzysztofa Gosztyły. No cóż kwestia gustu, ale chyba jesteś w zdecydowanej mniejszości :troll:.
 
IMHO to właśnie sposób narracji Krzysztofa Gosztyły sprawia, że słucha się całości z jeszcze większym zainteresowaniem. Tam gdzie trzeba, narrator mówi spokojnie i powoli, tam gdzie trzeba - szybko i z ekscytacją. W sytuacjach komicznych pan Gosztyła potrafi tak ułożyć głos, że oddaje nim komizm. Tam gdzie trzeba - jest smutny. To naprawdę działa.

:listen:
 
Narrator świetnie się wczuwa w całą sytuacje, ale ja chciałbym usłyszeć w roli narratora Tomasza Marzeckiego jego głos odczuwa normalnie całym ciałem, że aż mnie ciarki przechodzą. Głos Geralta byłby dobry gdybym nie grał w gry, po wszystkim dziwnie się czuje słysząc Roch'a.
 
Wrażenie Roche'a przynajmniej w moim przypadku szybko umknęło ;). No ale ja już jestem przyzwyczajony bo nie raz słuchałem audiobooki Ostatnie życzenie i Miecz przeznaczenia no i teraz czekam z niecierpliwością na Krew Elfów. A co do Tomasza Marzeckiego to hmm wole go jednak w odgrywaniu czarnych charakterów (dla przykładu świetnie odegrany Birkart Grellenort), a nie w narracji bo jego głos jest hmm zbyt charakterystyczny i że tak powiem przypisany do czegoś hmm konkretnego. Pan Gosztyła natomiast ma według mnie głos typowego narratora właśnie. Niczym za nadto nie wyróżniający się ale hmm jednostajnie dobry. No i czego nie można mu zarzucić świetnie się wczuwa w dajną sytuacje w tekście.
 
Właśnie słucham piątego fragmentu. jak się domyślacie - tego z Merogold i Kaer Morhen.
Pam Gosztyła wymawia nazwę Siedliszcza... jakoś tak miękko, mimo zasady twardej wymowy. Efekty dźwiękowe są super - ten świst wiatru... :D
 
Ogólnie świetnie tylko nie wiem czemu ale Kożuchowska jak Triss jakoś dziwnie brzmi w moich uszach. Może dlatego, że przyzwyczaiłem się do Kunikowskiej :p
 
Nie wiem czy już było info ale w razie czego informuję że 6 fragment już na półkach na fonopolis ;).
 
Świetnie się tego słucha. Szkoda, że w opcjach płatności tylko przelewy online... :( Inaczej dawno bym zamówił.

:sad:

A szósty fragment z Fonopolisu - jak zawsze - świetny. :yes
 
Last edited:
MMMMmmmmmmmmmmmmmmm...:comeatmebro:
I ta wspaniała muzyczka w tle :D Coś pięknego. Bardzo ciekawa alternatywa dla komiksów. Nie wiem nawet, czy nie ciekawsza.
 
Top Bottom