Wiedźmin 3: postacie

+
Nie wkurzała Cię nieerpegowość imienia zakochanej po uszy w Geralcie marchewkowokasztanowo włosej czarodziejki gdy grałeś w poprzednie części? :p

Samo imię nie ma znaczenia - całe miano ma. Keira Metz - dwie sylaby i koniec przedstawiania się.
Triss Merrigold - wiesz :) Namiętnie syczące imię i nazwisko sugerujące, ze dożyjecie w małżeństwie złotych godów.

---------- Zaktualizowano 23:36 ----------

Redzi potrafią tworzyć takie wielosylabowe, erpegowe imiona. Na przykład, pierwsza z brzegu - Ves :).

A na nazwisko to Panna Ves jak miała?

No i Ves to chyba można by uznać za skrót. Nie sądzę że od Vesemira:) Ale Vesna? Albo Vessitizia?
 
Last edited:
Samo imię nie ma znaczenia - całe miano ma. Keira Metz - dwie sylaby i koniec przedstawiania się.
Triss Merrigold - wiesz :) Namiętnie syczące imię i nazwisko sugerujące, ze dozyjecie w małżeństwie złotych godów.

Obawiam się, że jesteś osamotniony w swoich upodobaniach :p

Ves się przedstawiała tylko jednym członem.
 
Obawiam się, że jesteś osamotniony w swoich upodobaniach :p

Mam taką serdeczną nadzieję. Jeżeli chodzi o te ważne upodobania.

Jak w W3 pojawi się trylemat, to przejdę wszystkie ścieżki fabularne by mieć trochę ubawu - z kozą szefa Cesarskiego Urzędu Podatkowego włącznie.
Na koniec wrócę do "realu" i mojej dziewczyny (żony) bo to są te ważne upodobania i tylko to się będzie naprawdę liczyło :).
 
Last edited:
Zripostuję jedną sylabą: Minsc.

OK. Mogę się zgodzić na wyjątek dla wielbicieli chomików. Sam jednego miałem. Zginął śmiercią tragiczną na skutek badań związanych z chomiczym spadochroniarstwem.

Znaczy - chomika miałem - nie Minsca :).

A jak wiadomo - wyjątek potwierdza regułę. Mój pies o tym wie dlatego czasem wyje - w WYJĄTKOWO szczególnych momentach:).

---------- Zaktualizowano 00:21 ----------

No właśnie. Weźmy na to taka platynowa blondyna - Baalbinna z Wyjątkowa.

Powinna być wyjątkowa czy tylko wyjątkowo wyje?

Hmmm...

---------- Zaktualizowano 00:28 ----------

Ale Keira Metz to przecież 3 sylaby.

Skąd w ogóle takie rewelacje? Pierwsze słyszę i uważam, że to, przepraszam, głupie.

Dokładnie 3 sylaby - zgadzam się.

To, że głupie to dosyć oczywiste. Jak ja coś piszę, to nie musi być mądre. Chyba, że nie doczytałem regulaminu.
Jeżeli tak to przepraszam.
Redzi sa głusi na moją propozycję wprowadzenia emotki w kształcie pisanki - więc nie moja wina.
 
Last edited:
Metz to mięso po niemiecku. Moim zdaniem bardzo erpegowe i wieloznaczne miano :)

OK! OK! Poddaję się. Po dokładniejszym rozpoznaniu sprawy doszedłem dodatkowo do wniosku, że imię Keira to tak naprawdę trzy sylaby gdy wymawiać środkowe "i" jako "i" a nie jako "j". Lecz najbardziej zadziałał argument z tym mięskiem:)

Swoją drogą chciałbym podkreślić jak to udział w forum może wpływać na zasób wiedzy. Dzięki niemu poznałem słowo čtvrtsmršť czyli (ponoć) najdłuższe czeskie słowo bez samogłosek oznaczające w tłumaczeniu na polski ćwierćhuragan. http://pl.wikipedia.org/wiki/Sylaba
 

Guest 3669645

Guest
No bo to będzie szalony czarodziej-naukowiec-pedofil ścigający Ciri, mówiłę :troll:
 
A to może będzie miejsce jego operacji. Jego albo jego konfratrów ( takie typy raczej nie mają przyjaciół ;) )
View attachment 8046
 

Attachments

  • laboratory_popiel7.jpg
    laboratory_popiel7.jpg
    199.7 KB · Views: 47

Guest 2686910

Guest
Wygląd Yen to chyba jedyna (może obok muzyki) rzecz, która ratuje ten trailer w moich oczach. Genialnie wyszła (w końcu).
 
Top Bottom