Recent content by cybernesis

+
  1. C

    Muzyka neuronem malowana

    Bardzo fajna piosenka, gratuluję wyboru.
  2. C

    Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

    Nie zauważyłem, by ktoś wstawiał. Wywiad z Pondsmithem z Rock Paper Shotgun http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/05/mike-pondsmith-talks-reinventing-cyberpunk/
  3. C

    Wiek forumowiczów

    Z angielskiego mialem pana, ktory bardzo przypominal Adolfa H. - zwlaszcza jak wrzeszczal, z reguly na skutek naszej jezykowej niekompetencji.
  4. C

    Wiek forumowiczów

    Tak na rozładowanie napięcia - moja nauczycielka niemieckiego z gimnazjum była bardzo seksi :D chociaz po 30-stce (!!!)
  5. C

    Wiek forumowiczów

    Oj undomiel9, Ty jesteś obrażona na amen ;-) aż mnie gęsia skórka dopadła
  6. C

    Wiek forumowiczów

    No ok skoro się licytujemy, to mam dwie siostry po trzydziestce ;-) A tak poważnie, to chyba naturalne, że w pewnym wieku zaczyna się maskowanie pewnych rzeczy, np zmarszczek, żeby utrzymać dobry wygląd? Wydaje mi sie to naturalne, nie wiem czemu niektorzy nie chca wziac tego do wiadomosci...
  7. C

    Wiek forumowiczów

    I to jest dopiero bzdura...
  8. C

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Rewelacyjna orkiestra na pogrzeb - polecam! -)
  9. C

    Wiek forumowiczów

    O brak obiektywizmu, ze względu na wiek.
  10. C

    Wiek forumowiczów

    o, to: Ale wybaczam. Bo zgadła skubana. No, prawie zgadła - mam 25 ;-) PS - teraz to się dopiero posypią gromy :D
  11. C

    Wiek forumowiczów

    Niestety, zostałem tu posądzony o brak obiektywności ;-)
  12. C

    Wiek forumowiczów

    Tu nie chodzi undomiel9 o wiek, tylko o doświadczenia ;-)
  13. C

    Wiek forumowiczów

    Istotnie chodzi o kwestię wizualną. Intelektualnie ludzie starsi (i nie "starzy" a "starsi od młodszych") z reguły górują :) Chociaż i w tym pełno wyjątków. edyta: Widzę, że wszyscy czepiają się tej "starości" Jeszcze raz więc prostuję - NIE UWAŻAM LUDZI PO 30-STCE ZA STARYCH, przecież takie...
  14. C

    Wiek forumowiczów

    O, widzę, że udało mi się wywołać emocjonalną dyskusję :) Więc po kolei: Jasne, że znam, żyjemy na jednej planecie :) I znam te osoby na tyle dobrze, żeby pamiętać jak wyglądały będąc, powiedzmy o 10 lat młodsi. Niestety wychodzi na niekorzyść, zwłaszcza u kobiet (już nie taka piękna figura...
  15. C

    Wiek forumowiczów

    Nie bierz tego do siebie undomiel9, zwłaszcza, jeśli jestes po trzydziestce - zgaduję, że tak, skoro Cię to zabolało. Ludzie po 30 też są atrakcyjni, ale większość z nich nie wygląda już tak samo dobrze, jak w wieku powiedzmy dwudziestukilku lat. Taka jest natura i nie ma co nad tym płakać.
Top Bottom