Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Pewnie masz rację. W angielskiej wersji jest "Its attacks are slow, but deadly—be cautious not to get shackled by its underground roots." Czyli należy uważać, by nie dać się spętać przez korzenie. Kto tam szakle wstawił? Te zdania są w polskiej wersji tak dziwnie konstruowane, że czytając zawsze mam wrażenie, że to jakiś komputerowy translator tłumaczy te notki.
 
DarthasBinar wrzucił w linkach ;)

[video=youtube;qGNZ-twL7Jg]https://www.youtube.com/watch?v=qGNZ-twL7Jg&feature=youtu.be[/video]
 
Fajny tekst, ale rozwalił mnie fragment:

Czy autor nie do końca wie o czym pisze, czy coś mi umknęło? Z jakim żywiołem jest powiązany Aksji?

Ponadto wydaje się, że autor uważa NML i Novigrad za jedyną lokacje, którą zwiedzimy w grze.
Kraina niczyja – Twój przyszły dom
[...]Będziecie chcieli się zanurzyć w No Man’s Land od pierwszej chwili i pokochacie tę krainę bardziej niż Skyrim, zapewniam.
 

Guest 2686910

Guest
Z wywiadu ze Stanem Justem (https://www.youtube.com/watch?v=XsdHPp2ueHU):
- brak paska toksyczności
- można zabijać niewinnych ludzi i będą tego konsekwencje
Dwie nowe (dla mnie) wiadomości i nie wiem co myśleć o obu. W sumie w W2 pasek toksyczności był, ale jakby go nie było. Więc to tylko odrzucanie pozorów. Co do alchemii i tak za dużo jest dezinformacji i wątpliwości, żeby teraz o tym myśleć.
Zabijanie niewinnych... Z jednej strony dobrze, bo to open world i wolność wyboru, z drugiej niezbyt, bo Geralt nie miał tego w zwyczaju, a wiedźmin to nie GTA. Mi osobiście jakoś mało to podchodzi, ale też ciężko powiedzieć, jak to się będzie miało do gry, może zostanie w jakiś ciekawy sposób wykorzystane.
 
Jeszcze niedawno wypowiadali się, że czegoś takiego nie będzie, bo to nie pasuje do Geralta. Nie mogą mieć jednej wersji?
 
Z wywiadu ze Stanem Justem (https://www.youtube.com/watch?v=XsdHPp2ueHU):
- brak paska toksyczności
- można zabijać niewinnych ludzi i będą tego konsekwencje
Dwie nowe (dla mnie) wiadomości i nie wiem co myśleć o obu. W sumie w W2 pasek toksyczności był, ale jakby go nie było. Więc to tylko odrzucanie pozorów. Co do alchemii i tak za dużo jest dezinformacji i wątpliwości, żeby teraz o tym myśleć.
Zabijanie niewinnych... Z jednej strony dobrze, bo to open world i wolność wyboru, z drugiej niezbyt, bo Geralt nie miał tego w zwyczaju, a wiedźmin to nie GTA. Mi osobiście jakoś mało to podchodzi, ale też ciężko powiedzieć, jak to się będzie miało do gry, może zostanie w jakiś ciekawy sposób wykorzystane.
No i kolejne sprzeczne informacje...
Już dawno temu było wiadome to, że gracz nie będzie mógł zabijać niewinnych osób, a na gameplay'u widać to:

Nie wiem co o tym myśleć. Owszem, było trochę narzekań na to nie zabijanie niewinnych, ale jakoś wątpię, że to zmienili jeśli tego nie było.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
No i kolejne sprzeczne informacje...
Już dawno temu pojawiła się informacja o tym, że gracz nie będzie mógł zabijać niewinnych osób, a na gameplay'u widać to:
Ok, teraz to czuję się skołowany. Przecież ten wywiad jest z Gamescomu. Nie wiedział o czym mówi, nie rozumiał o czym mówi, czy co i jak?
Czy przyjechali z tak nieaktualnym buildem, że ten pasek był? Czy co?
Ossochozzi..?


Edit: Przesłuchałem jeszcze raz. Dokładny cytat:
But I wouldn't say that there are intoxications right now, we do not have the toxicity bar as in previous games
 
Last edited by a moderator:
Ok, teraz to czuję się skołowany. Przecież ten wywiad jest z Gamescomu. Nie wiedział o czym mówi, nie rozumiał o czym mówi, czy co i jak? Oo
Czy przyjechali z tak nieaktualnym buildem, że ten pasek był? Czy co?
Ossochozzi..?

Co do zabijania niewinnych - imo będzie tak samo jak w W2.
Co do pasku toksyczności... Dziwna sprawa. Na gameplayu jest, więc o co kaman?
 

Guest 2686910

Guest
Przesłuchałem trzeci raz. Bo czemu nie.

Pytanie, na które odpowiedzią był;
I'm not sure actually. But I wouldn't say that there are intoxications right now, we do not have the toxicity bar as in previous games.
ten cytat dotyczyło eliksirów leczących. Czyli może tylko o nie chodziło? Ale wtedy czemu zaprzeczać istnieniu paska w ogóle?
 
Top Bottom