Firma kurierska DPD

+
Firma kurierska DPD

Co sadzicie o firmie, z ktora wspolpracuje gram.pl? Ja powiem szczerze ze mam uczucia mieszane. O ile przesylki z wiedzminem byly pozytywnie zalatwione, o tyle wczoraj zrobili mi prezent. Tzn.Zamowilem 2 gry z gram.pl i o dziwo okazalo sie ze paczka z dania na dzien znalazla sie w Gliwicach :) Caly dzien spedzilem w domu oczekujac na gry a w panelu przesylki napisali mi, ze nie zastali mnie w domu i zostawili awizo... Telefon w ich biurze klienta to fikcja. Nie wiem jak inni ale ja zawsze slysze ze wszystkie linie sa zajete. Dodzwonienie sie do oddzialu regionalnego tez do najlatwiejszych nie nalezy. Ogolnie jestem do nich nastawiony negatywnie i przyznam szczerze ze wole widziec ze paczka jest gotowa np. do rozwiezienia niz czytac takie brednie.
 
Kamilsl said:
Co sadzicie o firmie, z ktora wspolpracuje gram.pl? Ja powiem szczerze ze mam uczucia mieszane. O ile przesylki z wiedzminem byly pozytywnie zalatwione, o tyle wczoraj zrobili mi prezent. Tzn.Zamowilem 2 gry z gram.pl i o dziwo okazalo sie ze paczka z dania na dzien znalazla sie w Gliwicach :) Caly dzien spedzilem w domu oczekujac na gry a w panelu przesylki napisali mi, ze nie zastali mnie w domu i zostawili awizo... Telefon w ich biurze klienta to fikcja. Nie wiem jak inni ale ja zawsze slysze ze wszystkie linie sa zajete. Dodzwonienie sie do oddzialu regionalnego tez do najlatwiejszych nie nalezy. Ogolnie jestem do nich nastawiony negatywnie i przyznam szczerze ze wole widziec ze paczka jest gotowa np. do rozwiezienia niz czytac takie brednie.
zawsze jak dzwoniłem, ktoś odpowiadał. Tylko trzeba z reguły poczekać kilka minut.
 

Keth

Ex-moderator
Trzykrotnie coś zamawiałem na gram.pl, dwukrotnie były problemy - kurier umawiał się na konkretny dzień i godzinę, ale trzy razy z rzędu "nie zdążył" przyjść. Ponadto miałem to samo, co u Kamilsla, cały dzień ktoś był w domu, po kurierze ani śladu, a pod wieczór awizo pod drzwiami :-\
 
Za pierwszym razem kurier nawiedzil mnie o 8 nad ranem !Inna bajka to to że kurierzy czasami przyjeżdząją o 10 - 11 a ja wtedy siedze w szkole :)Przy odbiorze Wiedźmina profilaktycznie zadzwoniłem do biura obsługi i sie umówiłem na wieczor z kurierem. Dodatki do EK doszły ok 19....Jak widać brak jakiegoś schematu, ale dla świętego spokoju polecam dodzwonienie sie do kuriera
 
Mi przynosili bezproblemowo. Przeważnie przesyłkę kurier dostarczali mi pod wieczór. Raz zdarzyło się nawet, że kurier zadzwonił, iż jedzie juz z paczką i będzie niebawem.
 
Nie wiem, jak w innych miastach, ale w Gdańsku firma działa dobrze - i mam tu na myśli właśnie paczki ze sklepu gram.pl. Dobry kontakt z biurem, konktakt i możliwość dogadania się z konkretnymi kurierami co do godziny, żeby było najwygodniej... etc.Warto jednak wykazać odrobinę własnej inicjatywy - ja zwyczajnie nie powierzam przesyłek kurierskich losowi, lecz sprawdzam, gdzie są w danym momencie, dzwonię w odpowiedniej chwili do lokalnego oddziału, biorę namiary na kuriera lub magazyn i się umawiam [swego czasu notorycznie nie działał mi domofon, starczyło dac cynk kurierowi i żadnych problemów]. Żeby potem nie było niepotrzebnych zgrzytów, że był, nie zastał, odwiózł, wróciło, wędruje po świecie, z Grenlandii musieli odsyłać i tym podobne. W końcu trzeba dbać o swoje.Pamiętam, jak czytałam na forum gram.pl o tym, że pudło EK Wiedźmina dochodzi podniszczone, zgniecione, porysowane i tak dalej, to miałam obawy, ale okazało się, że całkiem niepotrzebnie.
 
Raz mialem problem z dostarczeniem mojego Guild Wars: Nightfall...Dostalem ja po jakims tygodniu od terminu kiedy mialem gre dostac :p.
 
DPD - to Masterlink, ale to wszyscy wiedza :)Kilkukrotnie juz korzystalem z ich uslug i jestem b. zadowolony choc to prawda, ze przychodza o dziwnych porach (najczesciej z rana kiedy jestem w szkole) no, ale jesli ktos sie nie umowi z kurierem to tak ma :pSwoja droga kiedy przysylali mi Wiedzmaka to kurier byl o 12 -nikogo ie bylo w chacie- a potem przybyl o 19 bez zadnych telefonow czy cos - Wniosek poprostu maja duuuuzo roboty ;)Ocena 4+/5 PS. Dosyc czesto szwankuje im ta strona z lokalizacja przesyłki.
 
Ja troche z innej beczki ale ta firma obsluguje siec sklepow w ktorych pracuje i z regoly wszystko jest w terminie ,obsluga dośc mila. Ogól;nie poza drobnymi zgrzytami jest dobrze OCENA: 4/5
 
Jeśli chodzi o kurierów, to nie ma reguły. Trzeba po prostu mieć trochę szczęścia. Korzystałem z kilku firm i praktycznie każdej zdarzały się wpadki, dlatego teraz praktycznie nie zwracam uwagi na nazwę dostarczyciela ;).
 
Ja czekałem ponad tydzień na EK wiedźmina! A tego wybaczyć nie można mimo że to był jedyny ich wybryk!
 
lukaszczup said:
4 razy zamawiałem na ultimie - 4 razy DPD bezproblemowo dostarczyło
Też polecam, ultima bardzo dobrze się wywiązuje ze zleceń,a pozatym mają niższe ceny niż na gram.pl
 
Top Bottom