Gra Cyberpunk 2077 zniknęła z kolekcji gier sklepu GOG

+
Gra Cyberpunk 2077 zniknęła z biblioteki GOG GALAXY. Po prostu zniknęła. Drugi raz nie będę kupował. Ktoś może pomóc? Gra kupiona 12/14/2022 w promocji.
 
Last edited:
Dzięki. Pisalem w pierwszej kolejności do supportu. Czekam. Niedziela, długi łykend. Kiepsko to widzę. A miałem ochote polatac w NC.
 
No tutaj tez raczej dzisiaj ci nikt nie pomoze. Co najwyzej poradza to samo co ja.
 
GOG ma funkcję ukrywania gier w bibliotece. Sprawdź, może przypadkiem ukryłeś Cyberpunka.
 
W sklepie GOG tez jej nie ma. Znaczy jest na polce tyle, ze BRAKUJE PODSTAWOWEJ WERSJI GRY. Tak jakbym nigdy jej nie kupil. Kupiona byla legalnie na stronie sklepu. Kontakt z supportem to jakas kpina. Dzis gosc sie odezwal i zamilkl. Pewnie przemeczony, skoro sam jeden robi w supporcie.
 

Attachments

  • cyberpunk2077.jpg
    cyberpunk2077.jpg
    329.1 KB · Views: 53
Wczoraj ktoś się łaskawie odezwał z supportu:
"dziękujemy za Twoją cierpliwość :) Badamy tę sprawę i postaramy się wrócić do Ciebie z rozwiązaniem najszybciej jak to możliwe"
I czekam. Cierpliwość się kończy. Brzydkie słowa cisną się do ust.
 
W sobotę przysłali takie cos: "nasz zespół ds. Finansów obecnie przygląda się tej sprawie. Postaramy się wrócić do Ciebie z dobrymi wieściami tak szybko, jak to możliwe."
Ile może potrwać "przyglądanie" się tej sprawie? :(
Post automatically merged:

Na reddit znalazłem podobną sprawę. https://www.reddit.com/r/gog/comments/138fivo
 
Last edited:
Pewnie nikogo to nie interesuje, ale co tam, napiszę.
Sprawa została dziś rozwiązana. Przysłali mi kod aktywujący grę.
Dlaczego tak się stało. "W wyniku rzadkiego i niefortunnego błędu status tego zamówienia został retroaktywnie zmieniony"

Tak więc zamknięta sprawa.
 
Fajnie że w końcu udało ci się odzyskać grę, dziwne że ci usunęli bez powodu.
 
Top Bottom