Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
tyrranos said:
To kwestia estetyki, cieciu.
Zawszę jak widzę albo słyszę taki tekst to od razu mam przed oczami cytat z "Bruneta", pasuje jak ulał...-przepraszam ze nie podaje reki...-ale ja moge panu podac bo ja mam czysta...-ja bylam pewna ze skoro pan ma brudna a ja mam czysta to moge ja panu podac, jaka idiotka ze mnie...-Kowalski
 
tyrranos said:
Geno said:
tyrranos said:
Jakoś nie podzielam ogólnego zachwytu nad teaserem. Geralt wygląda i rusza się jak pacynka, ubrany jest w to samo co 15 lat później (w momencie rozpoczęcia gry), a strzyga jest naciągana, najprawdopodobniej pod jakiegoś velociraptora albo obcego z nostromo. Do poprawki
Poczytaj to, zarzyj lek a poczujesz sie lepiej
To kwestia estetyki, cieciu.
bez cieciów proszę tyrranos.
 
Ładny screen, podoba mi się zwłaszcza woda, model Geralta też wygląda dobrze - jak zawsze Co do tych Utopców zanim będziemy chcieli dokładniej im się przyjrzeć w grze to już będą martwi więc po co narzekać Są brzydkie jak każdy stwór to fakt
 
brzydkie są (i dobrze), ale pod względem wykonania wyglądają dużo lepiej niż kiedyś - porównajcie z tym pierwszym (dla niezorientowanych - ten drugi jest nowy)h:takie jest moje zdanie;)
 
Brzydkie jak Abe z Odysei ;) In motion sceny po północy będą wraże. Swoją drogą też ciekaw jestem czym tu Geralt odkażał..Yarp - przypominasz sobie dwie wersje plakatów - niebieską i czerwoną? Raczej tędy droga..
 
Drugi screen przez Ciebie przedstawiony Yarp, jest nie taki zly, a drugi? Rzeczywiscie dosc gorszy...Ale i tak chcialbym aby tak Wiedzmin u mnie wygladal ;/.
 
ja też bym chciał... ;pEDIT: nie, nie chodzi o wazeliniarstwo poprostu gdyby na moim PieCu tak Wieśmak wyglądal, to wszedł bym na dach i wył z radości pod warunkiem, że wogole autostart by sie uruchomił
 
Kefash said:
Brzydkie jak Abe z Odysei ;) In motion sceny po północy będą wraże. Swoją drogą też ciekaw jestem czym tu Geralt odkażał..Yarp - przypominasz sobie dwie wersje plakatów - niebieską i czerwoną? Raczej tędy droga..
chyba żartujesz, screen z gry to screen z zgry - nie ma czegoś takiego w opcjach "graj na czerwono/graj na niebiesko" raczej. chyba że źle zrozumiałem
 
Top Bottom