Mortal Kombat

+
Też się czułem dziwnie słysząc ten (skądinąd dobry) utwór tutaj.

Graficznie rzeczywiście nie ma szału.
Może tytuł rozgrywką będzie nadrabiał. Chociaż ja swoją krótką przygodę z serią miałem jeszcze za czasów starych (dwuwymiarowych) odsłon. Może teraz się skuszę - kiedy już będzie tanio :) .
 
No chyba ciężko o bardziej niedopasowany utwór, mimo że tak jak poprzednicy bardzo go lubię.

W ramach nostalgii, przypomniała mi się genialna ścieżka z pierwszego filmu MK. Połączenie numerów techno i transowych z death i trash metalem. Daliby tu taki "Zero Signal" Fear Factory stamtąd a nie się wygłupiają. ;)

Faktycznie, jakoś na tym trailerze widzę downgrade. Najwyraźniej tamte gameplaye z Gamersyde były jeszcze z przed niego.

@I_w_a_N Jeżeli lubiłeś MK 1-3, to polecam zainteresować się IX i X. Powracają mocno do korzeni pod względem rozgrywki. Gra się naprawdę przyjemnie.
 
Genialny pomysł! Gdyby tylko jeszcze dali odblokowywywanie kombosów za pieniądze byłbym w niebie.
Uwielbiam takie podejście do gracza - uczciwe, bez patyczkowania się i, przede wszystkim, nowatorskie. Uczcie się, panowie devsi!
 
Niestety nie.



Witamy w świecie gdzie w gry wideo grają nawet ci co nie potrafią, ale bardzo by chcieli, bo to modne.
 


A już niedługo nowy standard w grach ;) :

[video=youtube;_6nkc6GQ-B8]https://www.youtube.com/watch?v=_6nkc6GQ-B8[/video]
 
Obawiam się, że w dzisiejszych czasach jest to na tyle powszechna praktyka, że przejdzie bez większego echa.
Co do mnie, właśnie tego typu DLC uważam za przesadne dojenie kasy - w przeciwieństwie do tego, o którym była mowa stronę wcześniej.
Poza tym Baraka, cóż, cieszę się że będzie można nim zagrać, ale taka ikoniczna postać w DLC?

---------- Zaktualizowano 11:16 ----------

Jedna rzecz mnie jeszcze nurtuje - dlaczego w Mortal Kombat ostatnim bossem jest Diablo? ;)
 
Last edited:
Pierwszego marca do sprzedaży trafi Mortal Kombat XL czyli kompletne wydanie ostatniej odsłony cyklu.


Chyba czas w końcu się tym zainteresować. Połatali już tę grę na PC? Działa jak należy czy wciąż kicha jak na premierę?
 
Hm? O co chodzi z tym łataniem? Gram od premiery, większych bugów ani glitchy nie uświadczyłem. Właściwie nie uświadczyłem ani jednego. Chyba że chodzi o sieciowy multiplayer - tego nie testowałem, z zasady w MK multi grywam tylko jak ktoś chętny wpadnie z wizytą. I tak marudzą, że nie mają szans. Jakbym trenował online, przepaść byłaby za duża. :)

Nie kupiłem żadnego DLC, mam tylko Goro z pre-ordera i te darmowe. Wcale mi nie są do szczęścia potrzebne, większość to bardziej lub mniej wydumane postacie, których mi wystarczy w podstawce. Wyjątkiem dla mnie byłoby DLC z Baraką. ale, choć tą postać można odblokować za pomocą moda czy tam inego triku, oficjalne takowe nie wyszło - jest za to Alien z tarkatańskimi ostrzami (WTF?) Jak rozumiem, ta wersja XL nie będzie darmowa dla posiadaczy standardowej wersji X? W takim razie myślę, żę podziękuję. Nie zamierzam płacić dwa razy za tą samą grę.

@HuntMocy Dla Ciebie mogę zrobić wyjątek, jeśli miałbyś ochotę na kilka rundek online.
 
No, ta wersja XL to po prostu GOTY - coś dla osób, które do tej pory nie zdecydowały się na zakup gry i teraz mogą za jednym zamachem kupić podstawkę wraz z wszystkimi rozszerzeniami. Lubię serię, w pierwsze odsłony grałem jeszcze za dzieciaka (gdzie byli rodzice?! xD ), a reboot mi się podobał, ale nie jest to typ gry, na który rzucam się w dniu premiery. Skoro teraz nadchodzi szansa na zakup pełniaka z wklejonymi DLC to poczekam na jakąś sensowną wyprzedaż i wtedy łyknę ;)

Odnośnie bugów, słyszałem sporo krytycznych rzeczy o wersji premierowej, a ostatnio pojawiła się też informacja, że zaczęli łatać właśnie tryb sieciowy (rychło wczas), stąd moje pytanie.
 
Jedno mnie ciekawi - jak rozwiążą kwestię tak "lamerskich" płatnych DLC jak Easy Fatalities czy odblokowanie wszystkiego w Krypcie (SIC!).
Nawet jeśli to będzie opcja w menu, to i tak jakoś tak nie czułbym motywacji do chodzenia po Krypcie i odblokowywania, jeśli mógłbym wszytko załatwić jednym przełącznikiem w menu.
 
Hahahahaha, jeszcze wczoraj pisałem, że pora się w końcu zainteresować najnowszą odsłoną cyklu, a dzisiaj zrobili mi to:



Pecetowa wersja Mortal Kombat X nie dostanie więcej DLC, poprawek do trybu sieciowego ani wersji XL.

http://www.cdaction.pl/news-43833/mortal-kombat-x-koniec-wsparcia-dla-wersji-pecetowej.html

Najpierw Warner przyatakował analnie pecetowców przy okazji Arkham Knighta, a teraz to. Mają chyba w planie przejąć pałeczkę po Ubisofcie, a może nawet marzy im się nagroda Złotej Kupy jak w przypadku EA? Śmieszne tym bardziej, bo kiedy po długiej nieobecności seria Mortal Kombat powróciła na PC w 2013 roku okazała się tak dużym sukcesem, że aż sami twórcy byli zaskoczeni. Cóż więc z tym sukcesem zrobili? Czy wydali dopracowany produkt? Zaoferowali wsparcie? Nie, napluli graczom w twarz.

Oczywiście do samych deweloperów nie mam żalu, bo to w końcu nie oni zarządzają marką tylko Warner, ale prawda jest taka że jako oszukany gracz mam głęboko gdzieś to kto mnie oszukał. Liczy się sam fakt.
 
Last edited:
Chodzą jakieś słuchy po sieci, że ostatnio w MKX dodano stage fatalities.
Lista kombinacji

Wie ktoś może, czy dotyczy to też wersji na PC?
Po tym, jak się okazało że MKXL nie wyjdzie na PC, wszystkiego się można spodziewać.

---------- Zaktualizowano 08:12 ----------

Fajnie, że najwyraźniej mój "news" ma 5 miesięcy, ale pytanie nadal zasadne. :p
 
Top Bottom