Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Nie wiem czy to błąd ze strony forum czy coś ode mnie, ale czcionka jest taka nieczytelna. Jakby nie była w HD.
 
Mam napisane, że otrzymuję wiadomości, a po wejściu na skrzynkę okazuje się, że nic tam nie ma. Z pewnością ktoś chce się pilnie ze mną skontaktować i myśli, że go ignoruję... (JEŚLI TO CZYTASZ, TO NIE JEST TO MOJA WINA, TAJEMNICZY WIELBICIELU)
 
Temat dotyczy nie tylko błędów na forum wiedźmińskim, ale także gwintowym i cyberpunkowym, stąd przenosiny.
 
zi3lona;n9260201 said:
Temat dotyczy nie tylko błędów na forum wiedźmińskim, ale także gwintowym i cyberpunkowym, stąd przenosiny.

Tragiczna decyzja. Nikt nie znajdzie teraz tego. Nie lepiej po prostu wrzucić na innych forach podlinkowany ten temat?


W sumie i tak to bez znaczenia, bo nikt się nie zajmuje forum praktycznie xD
 
Na poprzedniej stronie tematu Hunt was upominał, że do pogaduszek służy inny temat.

Tutaj WYŁĄCZNIE zgłaszamy błędy dotyczące forum, o czym obydwaj dobrze wiecie.

Dostosujcie się - bo więcej słownych upomnień nie będzie.
 
Zauważyłem dziwny błąd - mianowicie forum miesza z odstępami (enterami) pod i nad obrazkami po każdej naszej edycji - zjada przestrzeń nad obrazkiem i dodaje pod nim.

P.S. Podzielam opinię, że zepchnięcie tutaj tematu jest równoznaczne z zakopaniem chęci jakichkolwiek zmian (ulepszających czy naprawiających) na forum.
 
Dla starych bywalców istnieje tylko Wiedźmin, ale nasze forum posiada trochę więcej treści i obecnie najpopularniejszym działem jest Gwint. Tematy niezwiązane bezpośrednio z Wiedźminem powinny być odrębną częścią forum. Zaliczają się do nich działy offtopowe oraz dotyczące forum jako takiego. Zdajemy sobie sprawę z tego że przeniesienie tematów technicznych do offtopicu nie jest rozwiązaniem idealnym i będziemy się temu jeszcze przyglądać, ale na chwilę obecną jest jak jest.
 
Jak się wciska POMOC na dolnej belce, to przerzuca do głównej strony for (z wyborem, na które forum chcemy się udać), zamiast do odpowiedniej strony.
 
Osiągnięcia nie levelują. Mój Level Up! powinien być już na poziomie VIII a zatrzymał się na VII.
 
Czy ktoś mi powie, jak poprawnie zapisać Cyberpunka2077 niż pokazująca się Hearts of Stone? Doceniam Hearts of Sone tylko, że ta stona jest biała i mi przeszkadza.
 
Balanced_MindPL;n9875841 said:
Czy ktoś mi powie, jak poprawnie zapisać Cyberpunka2077 niż pokazująca się Hearts of Stone? Doceniam Hearts of Sone tylko, że ta stona jest biała i mi przeszkadza.

W sensie chcesz mieć tło z CP2077 na podstronie z forum Wiedźmina? Nie da się.
 
Yakin;n9880221 said:
W sensie chcesz mieć tło z CP2077 na podstronie z forum Wiedźmina

Jak się zalogowałem dziś to tło było na podstawie Cyberpanka czy to znaczy, że jak mnie nie będzie przez okres czasu to ono powróci Hearts of Stone.
 
Balanced_MindPL;n9880231 said:
Jak się zalogowałem dziś to tło było na podstawie Cyberpanka czy to znaczy, że jak mnie nie będzie przez okres czasu to ono powróci Hearts of Stone.

To na pewno nie był Cyberpunk. To mogła być tylko skórka z Blood and Wine, którą można ustawić na dole strony.
 
Yakin;n9880251 said:
To na pewno nie był Cyberpunk. To mogła być tylko skórka z Blood and Wine, którą można ustawić na dole strony.

Gdy pierwszy raz byłem na forum ustawiłem Gwinta pierwszy raz i po jakimś czasie miałem tło z dodatku Serca Kamienia (jest ono na biało) Wczoraj czy przedwczoraj ustawiłem na Cyberpanka i dziś mam nadal Cyberpanka. Pytanie czy jak mnie nie będzie przez kilka dni lub przez kilka miesięcy tło się samo ustawia, jak to jest? Z dodatku Serca z Kamienia. " https://forums.cdprojektred.com/for...e-forum-opinie-sugestie-spostrzeżenia/page112 "
 
Last edited:
oO
Ten temat żyje? xD


Społeczność to dział między-forumowy, więc tu działają chyba wszystkie skórki. Na pozostałych forach już można mieć tylko określone.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom