Oglądaj turniej środka sezonu w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


W ten weekend odbędzie się główna część turnieju środka sezonu — play-offy! Oglądaj je w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 16:00 na twitch.tv/cdprojektred.

W fazie grupowej turnieju, 16 graczy walczyło o 8 miejsc w play-offach — jeśli przegapiliście ich potyczki, poniżej znajdziecie krókie podsumowanie.

W grupie A zwyciężył holdyr, który awansowal do play-offów z drabinki zwycięzców po pokonaniu Mya-mon369ex 3:2 i PSYCHOKID777 3:1. Następnie Mya-mon369ex zrehabilitował się w drabince przegranych, najpierw eliminując 优柔寡断的司徒空 3:2, aby później rozstrzygnąć remis z PSYCHOKID777 3:0.

W drabince zwycięzców grupy B zatriumfował Kaneki_Yamori, który pokonał DG_gameip 3:1 i kams134 3:2. Po wczesnej przegranej z kams134, Lerio_2 trafił do drabinki przegranych. Tam wygrał 3:0 z DG_gameip i zrewanżował się na kams134 do zera.

Grupę C zdominował Puzzle.Express — zwyciężył 3:1 z magpie131 oraz 3:0 z kerpeten96. Drugim graczem, który zakwalifikował się do play-offów z tej grupy jest kerpeten96 — osiągnął to dzięki rozstrzygającej wygranej z Liu_m, 3:1.

Na pierwszym miejscu w grupie D uplasował się Danirai. Zwyciężył 3:1 z ulubieńcem publiczności, pajabolem, oraz ze Spellingbee. Mecz o ostatni awans był rozstrzygnięciem remisu pomiędzy pajabolem i Spellingbee. Zakończył się zwycięstwem 3:1 dla Spellingbee.

Już w ten weekend ta ósemka graczy zmierzy się o zgarnięcie jak największej części puli nagród oraz o awans do turnieju GWENT World Masters! Jak myślicie, kto zwycięży?



Nie zapominajmy też o zespole naszych komentatorów, którzy dołączą do nas w ten weekend:



Gotowi na GWINTOWE emocje? Widzimy się w weekend na Twitchu!
 
Nie ma żadnych Twitch dropów?

qPqvpYjl.jpg


To turniej dla prawdziwych fanów i koneserów żądnych e-sportowych emocji i przeżyć, nie zbieraczy bibelotów.
Od dropów jest Cykl Letni, w którym (o ile zatrybią zadania) mogą wpaść tak wspaniałe awatary jak konstelacja z karty Xarthisiusa (nie spodziewałem się innych jak "twarzowych" awatarów):

Bez tytułu.png
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
To turniej dla prawdziwych fanów i koneserów żądnych e-sportowych emocji i przeżyć, nie zbieraczy bibelotów.
Czyli faktycznie nie dla mnie, bo Gwint już dawno przestał mi dostaczać "e-sportowe emocje".
To trochę tak jak oglądanie sportu w TV, a zawsze wolałem sam coś robić niż oglądać kogoś innego.
Gwint wymaga etatu więc nie będę się w nim ścigał z innymi.
 

Lexor

Forum veteran
Dziekuję @DeckCard_Cain za PMkę, bo inaczej bym przegapił.

CDP: Za karę Wasz stream będzie sobie u mnie leciał w tle - zmutowany i w 160p, o!
 
Właśnie chciałem pisać, że jednak są dropy, choć może szału nie robią!

No ale kiepsko, że nie było o tym żadnej informacji...
 
To, że na forum cisza przy okazji turnieju nie powinno dziwić. Nie spodziewałem się jednak, że na polskim, oficjalnym kanale Discord będzie dosłownie zerowy odzew: żadnego komentarza, nawet nie wklejono pokazanych nowych kart.
Zresztą, ostatni komentarz jest z 27.06 (2023, żeby nie było wątpliwości, hehe).
 
Top Bottom