Ostatni turniej GWENT World Masters odbędzie się w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Seria e-sportowa GWENT Masters powoli zbliża się ku końcowi — przeżyj z nami ostatni oficjalny turniej! Playoffy World Masters odbędą się już w ten weekend, w sobotę i niedzielę od godz. 16:00.

Turniej będzie transmitowany na żywo na kanale CD PROJEKT RED na Twitchu i komentowany przez Waszych ulubieńców:



W playoffach weźmie udział ośmiu najlepszych graczy tego roku: zwycięzca turnieju środka sezonu — Kaneki_Yamori, gracz z największą liczbą punktów Crown Points — TLG_Pajabol, oraz sześciu finalistów fazy grupowej: Mya-Mon369EX, SaNvAnTeR, Magpie131, Bukouski, Cat_Burger, i 优柔寡断的司徒空 (Joe).



Gracze będą walczyć o część puli nagród wynoszącej 40.000 dolarów oraz o tytuł Mistrza Świata GWINTA 2023. Ale nie tylko oni mogą zgarnąć nagrody — powraca Divination Challenge! Aby móc zgarnąć nagrody w grze wystarczy wejść na stronę wyzwania i wytypować zwycięzców oraz wyniki potyczek. Macie na to czas do piątku do 23:59!



Ale to nie wszystko! W trakcie transmisji turnieju na Twitchu będziecie mogli zdobywać nagrody Twitch Drops, w tym unikalny rewers 5. sezonu.



Do zobaczenia w weekend!
 
Ja się zastanawiam gdzie podział się Tailbot, Koelmoen, FreddyBabes, Adzikov, Shaggy, Huyahanachan, Kams i inni dawni 'championi'. Zmęczenie materiału? Porzucili grę z uwagi na zmiany, które im się nie spodobały? Czy po wielu wprowadzonych zmianach po prostu nie grają już tak dobrze i się zwyczajnie nie kwalifikują, mimo starań.

Z obecnych uczestników kojarzę już tylko Magpie i Pajabola.

A i przy okazji, jak zawsze zresztą, Redzi zapominają o zamieszczeniu flag (jakby to było takie trudne do zrobienia...), więc w przypadku pozostałych można się jedynie domyślać jakie państwa reprezentują.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
A i przy okazji, jak zawsze zresztą, Redzi zapominają o zamieszczeniu flag (jakby to było takie trudne do zrobienia...)
Patrząc na to, co się dzieje ostatnio to "powinieneś się cieszyć" tylko z samego faktu, że ktoś coś napisał o turnieju.
Przykładowo o wydarzeniu zimowym do tej pory nie ma żadnej informacji.
 
Ja się zastanawiam gdzie podział się Tailbot, Koelmoen, FreddyBabes, Adzikov, Shaggy, Huyahanachan, Kams i inni dawni 'championi'. Zmęczenie materiału? Porzucili grę z uwagi na zmiany, które im się nie spodobały? Czy po wielu wprowadzonych zmianach po prostu nie grają już tak dobrze i się zwyczajnie nie kwalifikują, mimo starań.

Z obecnych uczestników kojarzę już tylko Magpie i Pajabola.

A i przy okazji, jak zawsze zresztą, Redzi zapominają o zamieszczeniu flag (jakby to było takie trudne do zrobienia...), więc w przypadku pozostałych można się jedynie domyślać jakie państwa reprezentują.
Noż kurde, a myślałem, że jestem jedynym, który myśli tak samo.
 
Nie chce mi się zakładać nowego tematu, zresztą kto by o to dbał na martwym forum.

Chcę wyrazić swoją dezaprobatę dotyczącą aktualnie trwającego Wydarzenia Zimowego (zapewne ostatniego eventu w Gwincie).

Oprócz bibelotów do kupienia za "darmowy" zasób (szyszki do grindowania) dodali do gry kontrakty. W jednym z nich do odblokowania nagrody wymagają rewersu "Zima", który jest w sklepie, jak i pozostałe... Tyle, że nie za szyszki, a za pieniądze.

Tym samym bez wydawania pieniędzy nie odblokujemy rewersu Sklepa z porożem.

CHYBA, że to błąd w tłumaczeniu (z tym, że w wersji angielskiej też się zgadza - pod nazwą Winter Cardback).

kys.png


Dzięki, REDzi.
 

Lexor

Forum veteran
@DeckCard_Cain: Wydaje mi się że to (niestety) błąd nie językowy ale programowy, ponieważ do zaliczenia zadań z wydarzenia potrzebne są obecnie wszystkie rewersy szyszkowe poza rewersem o nazwie "Zimowy Raróg". Jeśli ten Raróg nie zadziała to IMHO ktoś pomylił tu rewers wstawiajac ten płatny (o IDENTYCZNEJ nazwie angielskiej - Winter Cardback) zamiast szyszkowego.


PS. Na polskim forum nikt z "osób decyzyjnych" tego wpisu nie zauważy (tym bardziej, że dałeś go jako kolejny post a nie temat).
 
Update: po przeczytaniu wpisu @Lexor rozegrałem grę z rewersem "Zimowy Raróg" i zaliczyło. Tak więc koniec g*wnoburzy.

Oddając Cesarzowi co cesarskie: dzięki REDzi za fajny rewers na sam koniec Gwintusia.
 
Ja się zastanawiam gdzie podział się Tailbot, Koelmoen, FreddyBabes, Adzikov, Shaggy, Huyahanachan, Kams i inni dawni 'championi'. Zmęczenie materiału? Porzucili grę z uwagi na zmiany, które im się nie spodobały? Czy po wielu wprowadzonych zmianach po prostu nie grają już tak dobrze i się zwyczajnie nie kwalifikują, mimo starań.
@Reunion33 Adzikov to chyba gdzieś od 3 lat nie gra w turniejach, żeś się urwał z choinki :D

Ile potrzeba czasu oglądać turniej żeby zdobyć ten rewers? Mam szansę się załapać jeszcze?

Z tą radą balansu to chamówe zrobiono, że listopadowe mecze (drugiej połowy) się nie liczą do wymogów głosowania...
P.S. Widzę, że ekran startowy gry w końcu został ogarnięty.
 
@luk757 możesz zacząć już zacząć oglądać restream u kungfoorabbit, ma włączone dropy. Choć nie wiem czy dasz radę - do rewersu potrzeba 8h.

Ekran startowy gry jak i strona zostały tak ogarnięte, że nie ma na nich informacji o wydarzeniu zimowym (poza ikonką w samej grze). Tak samo w "Co nowego?" ani słowem o tym wydarzeniu.
 
Ja już wczoraj zdobyłem rewers na całym jednym posiedzeniu więc "da się" zaliczyć 8h podczas jednego dnia. Ale dziś transmisja może być krótsza, bo mniej meczów (tylko 3, a wczoraj 4), choć chyba dorzucą jakiś dłuższy segment publicystyczny przed finałem.
 
Kurcze to nie zachęciliście zbytnio do oglądania, raczej mała szansa, że zaliczę 8h, smuteczek bo rewers chyba najlepszy z wszystkich mastersowych.
Ekran startowy gry jak i strona zostały tak ogarnięte, że nie ma na nich informacji o wydarzeniu zimowym (poza ikonką w samej grze). Tak samo w "Co nowego?" ani słowem o tym wydarzeniu.
Oj, za dużo wymagasz :D A tak serio to chodziło mi o to, że ten ekran już tak nie będzie straszył tym październikiem przez okres całego Gwentfinity. ;) Tyle dobrze.
 
@luk757: Tym razem nie tylko ten "główny" stream na kanale CDPR może dawać dropy (ale nie wiem co charakteryzuje inne), a całość trwa do 3 w nocy, więc masz sporo czasu na ewentualne znalezienie kolejnego kanału. Nie trzeba też oglądać, wystarczy mieć włączone (zalicza nawet jak chodzi w tle z wyłączonym dźwiękiem).
 
@Reunion33 Adzikov to chyba gdzieś od 3 lat nie gra w turniejach, żeś się urwał z choinki :D
Ale go pamiętam, bo niegdyś grał naprawdę sporo. A że nie brał później udziału w turniejach.... może inni grali zwyczajnie lepiej, i jakieś zmiany jakie Redzi wprowadzili spowodowały, że grało mu się już gorzej. Kto go tam wie. Zauważ, że nie wymieniłem Lifecoatcha, bo ten to był bardzo gościnnym graczem, grającym początkowo tylko na czyste zaproszenie Redów.
 
Ja się zastanawiam gdzie podział się Tailbot, Koelmoen, FreddyBabes, Adzikov, Shaggy, Huyahanachan, Kams i inni dawni 'championi'. Zmęczenie materiału? Porzucili grę z uwagi na zmiany, które im się nie spodobały? Czy po wielu wprowadzonych zmianach po prostu nie grają już tak dobrze i się zwyczajnie nie kwalifikują, mimo starań.

Z obecnych uczestników kojarzę już tylko Magpie i Pajabola.

A i przy okazji, jak zawsze zresztą, Redzi zapominają o zamieszczeniu flag (jakby to było takie trudne do zrobienia...), więc w przypadku pozostałych można się jedynie domyślać jakie państwa reprezentują.
Adzikov i Tailbot na emeryturze już od dość dawna, Koelomoen się wycofał po wygraniu Mastersów, Freddy wrócił na chwilę ale też emerytura, Kams cały czas grał, ale nie zakwalifikował się do tych ostatnich Mastersów i też odpuścił... Prawda jest taka że Gwint po tych Mastersach umiera jako e-sport i pewnie większość topki da sobie spokój, choć niektórzy mają niby pykać dla przyjemności... a przynajmniej tak twierdzą na pro Polska ;)
 
Brawo Mya-Mon, gratulacje z powodu wygranej. Szkoda tylko, że była to wygrana na stypie. Twoja pasja i zaangażowanie w Gwinta zasługiwały na lepszą oprawę i wydźwięk.

Co do pożegnalnego filmu z podziękowaniami od "content creatorów" i twórców - nie spodziewałem się czegoś takiego, aż ciężko o tym pisać.
Kto widział, ten wie o co chodzi.
 
@Reunion33 Fredy w snapa pyka casualowo czasami coś na YT wrzuci lub streama odpali na TTV.

Zmęczenie materiału za mało nowości, za mało zmian kulawy balans. Męczyło ich to samo co wszystkich innych innych...
Szkoda gra miała (i ma nadal) olbrzymi potencjał i wygląda pięknie.
Liczę na reaktywacje projektu na poważnie przy W4 ale to chyba marzenia ściętej głowy.
 
@piotr4440 Nie no potencjału już nie ma bo nie można tak mówić o projekcie, który został porzucony a na przejęcie nie ma żadnych szans. Kolejny Wiedźmin (tutaj uczulam żeby tego nie nazywać Wiedźminem 4 bo to nowa trylogia) to nowa minigra a jeśli nawet coś podobnego to będzie to zupełnie nowe otwarcie a nie wskrzeszanie trupa.
 
@luk757 Gwint nadal ma potencjał i oddaną społeczność. Gwint jest w pewnym sensie unikatowy. Nie ma drugiej podobnej karcianki i pewnie długo nie będzie. Tak jak pisał @piotr4440 ja też liczę na reaktywację projektu przy okazji Wiedźmina 4 lub nawet później. Redzi mają wiele niewykorzystanych artów, również te z bety Gwinta. Mieli plany rozwoju Gwinta na 2 lata. Premiera nowej trylogii byłaby fajną okazją do reaktywacji. Gwint to karcianka w wiedźmińskim uniwersum. W nowej trylogii pewnie będą nowe postacie, Sapkowski jeszcze ma napisać nową książkę więc materiał będzie.
 
@Iorweth15 Nie ma czegoś takiego jak wiedźmin 4 i nie będzie żadnej reaktywacji Gwinta. Totalnie się to nie opłaca Redom. Podaj mi proszę przykład gry, która została najpierw przez daną firmę stworzona, później złożona do grobu by później znowu ją ożywić? Niektórym widzę strasznie ciężko się pogodzić z tym, że ich ulubiona gra może zakończyć swój żywot. A do czasu kolejnego Wiedźmina to najprędzej właśnie wyłączenie serwerów nastąpi. Sorry, ale chyba pora na jakiś kubeł zimnej wody :) Mówię to jako osoba dla której Gwint też był (kiedyś) kawałkiem życia ;)

Oddana społeczność? Ile jej jest? Do tego patrząc na wyniki oglądalności mastersów to cały czas się kurczy.
 
Last edited:
Top Bottom