Phantom Liberty problem z uruchomieniem z save

+
Witam, po załadowaniu save dodatek się nie uruchamia (nikt nie dzwoni) mam ukończony główny wątek i wszystkie misie poboczne. Problem nie występuje w menu nowej gry gdzie mogę zacząć dodatek jako nową grę.
Jaka może być przyczyna nie uruchamianiu się dodatku z save???
 
Witam, po załadowaniu save dodatek się nie uruchamia (nikt nie dzwoni) mam ukończony główny wątek i wszystkie misie poboczne. Problem nie występuje w menu nowej gry gdzie mogę zacząć dodatek jako nową grę.
Jaka może być przyczyna nie uruchamianiu się dodatku z save???
Spróbuj przespać kilka dni i trochę pojeździć po mieście, zazwyczaj to pomaga.
 
Spałem chyba 10 dni w między czasie szwendałem się po mieście i nic. Dziwi mnie to że mam zablokowaną możliwość wezwania samochodu.
 
Spałem chyba 10 dni w między czasie szwendałem się po mieście i nic. Dziwi mnie to że mam zablokowaną możliwość wezwania samochodu.
No po błędzie z samochodem widzę, że twój zapis jest niestety ofiarą intensywnego patchowania gry i możliwe, że nie będzie działał właściwie ze wszystkimi zmianami. U mnie błąd z brakiem możliwości przywołania samochodu również wystąpił i musiałem się sporo cofnąć w grze, żeby grać bez niego. Najbezpieczniej chyba będzie ci przejść sam dodatek, ewentualnie zacząć całą grę od nowa - niestety.
Możesz oczywiście spróbować z jeszcze wcześniejszymi zapisami, niż ten z końcówki gry i zobaczyć, czy to przyniesie jakiś skutek.
 
Top Bottom