Phantom Liberty Tour

+
@Romy_PSG, wielu z nas zdążyła się w jakiś sposób poznać w różnych miejscach i jak pewnie zauważyłaś - nikt z nas nie zamyka się na innych. Wręcz przeciwnie :)
Jeśli miałabyś ochotę i możliwości to wpadaj na Poznań Game Arena. Wydarzenie odbędzie się na początku października. Już zaczynamy myśleć o tym by się spotkać jakąś grupką, a im nas więcej tym fajniej.
Temat do dyskusji w tej sprawie mamy już otwarty. Zerknij, pomyśl i daj znać w temacie podlinkowanym poniżej :)
Poznań Game Arena 2023 (6-8 października) | Forums - CD PROJEKT RED

A ja się spytam - kiedy zdjęcia? :D
Też czekam. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak wyszły nasze fotki w przebraniu z kontenera, czy to wspólne z całą naszą paczką na zewnątrz :D
 
Last edited:
Też czekam. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak wyszły nasze fotki w przebraniu z kontenera, czy to wspólne z całą naszą paczką na zewnątrz
...na którym mnie nie było, bo grałem w piłkarzyki...
 
Dokleję cię, nikt się nie zorientuje :cool:

Siema, tu łysy z camcorderem z niedzieli. Podsyłam moją skromną relację w klimacie 00's :)


Niestety nie mam pojęcia, z kim z forum rozmawiałem, ale pozdrawiam serdecznie i cieplutko wszystkich. Super się z wami rozmawiało 😁
Zdziwiłem się, kiedy tyle osób grało w piłkarzyki, ale to dlatego, że to filmik z niedzieli :p W sobotę mało kto chciał podnieść rękawicę :p
 
Pierwszy przystanek Phantom Liberty Tour przeszedł do historii! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na miejscu. Mamy nadzieję, że mieliście frajdę z grania w Widmo wolności i spotkania z osobami z zespołu CD PROJEKT RED.

Odwiedźcie oficjalną stronę www Phantom Liberty Tour Warsaw aby obejrzeć zdjęcia z wydarzenia:

Do zobaczenia na kolejnym przystanku!
 
- Mamo, mogę Barghesta?
- Przecież masz Barghesty w domu.

Barghesty w domu:
1692288310009.png
 
Fajnie zobaczyć swoją mordeczkę na tylu fotkach. Choć uważam się za nie fotogeniczną osobę. Przyznam jednak, że fajnie się ogląda te zdjęcia i nawet nie wygladam na nich źle ;p.
Było niesamowicie, a te fotki tylko tego dowodzą. Będą dla mnie cennym zapisem wspomnień z tego wydarzenia, oraz wspolnego spotkania :giggle:
 
Zerknąłem sobie na galerię z eventu i damn, mega sympatyczne zdjęcia wyszły z tych dwóch dni. ;) Jak byłem w niedzielę to momentami miałem wrażenie, że ciągle fotografowi wchodzę w kadr, a finalnie znalazłem się tylko na kilku zdjęciach. Najbardziej zaśmiałem natomiast ze zdjęcie z Q&A, gdzie jest ujęcie na salę i tak perfidnie widać, że akurat coś na tel robię. No bo kto inny miałby akurat grzebać w telefonie. :p Tak czy siak, fajnie było sobie powspominać, a przecież jeszcze materiał z wywiadami po ograniu dema. Zdecydowanie czekam. ;)
 
Top Bottom