Pillars of Eternity

+
TO NIE FAIR
Keth sobie ściągnął i mnie na Steamie kłuje w oczy że już gra, a mi z 2-3 min ściągania pojawiło się nagle 50 jak się tłum rzucił.....
 
Kurcze, zostały mi cztery kwadraciki na pasku do ściągnięcia, a czas podskoczył z dwóch minut do około dwudziestu...
 
 
Na GOGu 4GB skoczyły mi nagle z 40 minut do 7 godzin!!! :whatthe:

EDIT: Jakiś chwilowy zator. Po minucie wszystko wróciło do normy.
 
Last edited:
Cholerka, skoro teraz serwery gogu uginają się pod obciążeniem, to co będzie przy okazji premiery W3? Całe szczęście, że będzie dostępny preload, będzie można na noc zostawić pobieranie.
 
U mnie teraz idzie cały czas pełnym łączem ;)

A właśnie, poruszyłeś istotną dla mnie kwestię. Rozumiem, że W3 będzie można szybciej pobierać? Mam również zakupione na GOG i nie uśmiechałoby mi się pobieranie całej gry w dniu premiery, jak wszyscy się rzucą :p
 
Dobra przekonaliście mnie. Jutro kupuję PoE na GoGu. A BTW:



W obecnych czasach nie wiem czy to jest satyra czy prawdziwa i szczera opinia, ale chyba lekko zwymiotowałem jak to przeczytałem.
 
Może moja percepcja została zachwiana, ale chyba faktycznie macie rację. Po kilkukrotnym przeczytaniu jest to najprawdopodobniej wyszukana satyra obecnych gier RPG. Przynajmniej taką mam nadzieję...
 
No i co? Ktoś już gra? Piszcie jak Wam się podoba. Przecież wrażenia po pierwszych 20 minutach rozgrywki są najważniejsze i spokojnie pozwalają na obiektywną ocenę gry. Tak przecież robi większość branżowych recenzentów.
 
Wciągnęło ich :p

U mnie pozostała jeszcze instalacja, a potem dłuuugie zastanawianie się nad własnym bohaterem i jego statystykami..
 
Top Bottom