Poradniki Cosplayowe - Triss

+
Poradniki Cosplayowe - Triss



Triss Merigold z Mariboru. Choć uczulona na magię, Triss jest wybitnie utalentowaną i wpływową czarodziejką. To również przyjaciółka i kochanka Geralta.


Przedstawiamy Wam nowy Poradnik Cosplayowy--przyszedł czas na postać, o którą pytaliście najczęściej. Poradnik możecie pobrać stąd. Pamiętajcie też, że wciąż można wziać udział w naszym Konkursie Cosplayowym.


Kto Waszym zdaniem pojawi się jako nastepny? Dajcie znać!
 
Nareszcie!

Choć pod względem urody Triss nie przypadła mi do gustu już w W2, to model jest śliczny.
A design jej stroju też jest niczego sobie, szczególnie spodnie i buty mi się podobają.

Jeśli do czegoś miałbym się przyczepić, to do włosów. Jednak szkoda, że nie puszcza ich luzem.
I może dekolt. Nie, że mi się sam dekolt nie podoba, brońcie bogowie, tylko fakt, że go pokazuje. Ale kto wie, być może ma to uzasadnienie fabularne.
Ogólnie bardzo dobrze.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Dobra, to kto pierwszy zacznie narzekać? I na co? :p

E: Chyba wiem na co. Obstawiam 'carrot red'.
Świetna jest, z żalem stwierdzam, że lepsza od Yen :<
 
Last edited by a moderator:
Ja nie (Dębica)! Triss wygląda jak trzeba w przeciwieństwie do Yennefer czyli wychodzi takie pół na pół: fajna Ciri i Triss, kiepska Yennefer i Geralt.

A kto będzie następny? Obstawiam Jaskra ;)
 
I też trzeba zauważyć , że strój idealnie komponuje się z twarzą i z talią ;) fajny zrobiony strój przede wszystkim dobrze dobrane kolory (ukłon )
 
Nie ma się do czego przyczepić, bo już dawno zmienili oryginalny wygląd Triss z książek:) Przynajmniej od promocji nowej części gry wygląda wciąż tak samo:)
 
Tutaj odpicowali na maksa (to mapowanie powierzchni i głębia ostrości).

Wydaje się, że do tych "fotek" włączyli wszystkie efekty graficzne gry (nawet te które zostały "zredukowane" w procesie "optymalizacji" ;) ) i wykonali rzuty ekranu. Poprzednie fotki do cosplay'a wyglądały jak screeny z edytora (gdzie wszystko jest maksymalnie zredukowane pod względem "graficznych bajerów" ).
No, chyba to render nie mający z właściwą grą wiele wspólnego ....
 
Wygląda o niebo lepiej niż Yennefer. Naprawdę udany model i dobrze wykonana praca. Czy nie można tak było z Yen? Ale zastanawia mnie to "v2" przy nazwie pliku. Ciekawe czy zrobili tę wersję drugą niedawno, po krytyce modelu Yennefer.
 
Jest piękna nic dodać nic ująć! Bajeczne połączenie kolorów, ciekawy model butów, ładnie podkreślone atrybuty. Piersi we właściwym miejscu:) Yennefer się chowa.
 
piękna, jak żywa ;)
No aż chce się z nią....pogadać super jest , ale i tak twierdzę , że mimo wszystko jak dojdzie w grze do tego momentu , że mam wybrać Triss czy Yen i tak wybiorę Yen;) chyba , że nie będzie takiego wyboru
 
Tutaj odpicowali na maksa (to mapowanie powierzchni i głębia ostrości).

Wydaje się, że do tych "fotek" włączyli wszystkie efekty graficzne gry (nawet te które zostały "zredukowane" w procesie "optymalizacji" ;) ) i wykonali rzuty ekranu. Poprzednie fotki do cosplay'a wyglądały jak screeny z edytora (gdzie wszystko jest maksymalnie zredukowane pod względem "graficznych bajerów" ).
No, chyba to render nie mający z właściwą grą wiele wspólnego ....

Zgadzam się z tobą. To render. Przynajmniej te obrazki na których widać twarz Triss.
REDzi woleli nie ryzykować, dlatego dali Triss v2 ;)
W Wiedźminie 1 była kiepska w dwójce świetna i Wiedźminie trzecim również jest świetna. :)
Oby Yennefer również tak odpicowali.
 

Guest 2686910

Guest
Trochę na siłę, ale na stronie z twarzami wszystkie poprzednie poradniki miały zbliżenia na model z edytora (?), ten, jakby to powiedzieć, faktyczny.
Tutaj tego nie ma.
Zbliżenie na twarz tylko z rendera, a potem na oko, tył głowy, usta, unikanie pokazania całości. Hmm...
 
Trochę na siłę, ale na stronie z twarzami wszystkie poprzednie poradniki miały zbliżenia na model z edytora (?), ten, jakby to powiedzieć, faktyczny.
Tutaj tego nie ma.
Zbliżenie na twarz tylko z rendera, a potem na oko, tył głowy, usta, unikanie pokazania całości. Hmm...

Jeżeli to rzeczywiście jest render, to śmiech na sali.
 
Top Bottom