Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Na pierwszym arcie usta ma spoko, tu jej tak "troszeczkę" spuchły;p Skoro Geralt przypomina tego z gry to może jest nadzieja dla Yen;p
 
Taka Dżennifer to jest to, wygląda świetnie. Jeszcze jakby jej wargi zrobili ciut węższe byłaby idealna. Opuchnięty Geralt to już norma, pewnie wpadł w stado rozwścieczonych os :p
 
Czoło Yen jakieś płaskie a usta okropne.
Jeśli tak ma wyglądać w grze, to boje się momentu kiedy się uśmiechnie bo może to wyglądać tak



 
W porównaniu do poradnikowej, to jest miss universum. Ale do tej z przyczepy jej jeszcze daleko. Oczywiście mówię o twarzy, bo figurę ma idealną.
 
Faktycznie na tym arcie z Geraltem wygląda o niebo lepiej niż w poradniku ;) mam nadzieje , że w samej grze będzie wyglądała podobnie
 
Znacznie lepiej niż w poradniku, ale nadal meh. Z powodu tych warg Yen przypomina glonojada, a dobór ujęcia plus kaptur nie pozwalają należycie ocenić reszty, ale chyba (oczy, nos itd.) jest znośnie, choć bez szału, chyba. Niestety, wersji z SoD nie przypomina wcale.

Co do Geralta widać, że przeszedł operację poszerzenia szczęki, jeszcze trochę, tylko odrobinę a będzie miał doskonale kwadratową, kanciastą głowę.
Tym samym dostaniemy archetypowy wizerunek mega-macho kozaka funkcjonujący w popkulturze i Duke wpadnie w kompleksy.

Art, pominąwszy facjaty bohaterów, fajny.
Hmm… Ta zbroja kapkę mi się już przejadła, za dużo jej.
 
Art fajny, ale twarz Yen nadal mi się nie podoba. Dziwny kształt ust, za duże wargi. Lepsza niż w poradniku, ale do tej z trailera nie dorównuje. REDzi za dużo kombinują, zamiast stosować rozwiązania, które już mają (Yen z trailera) :p
 
Cholerka, dlaczego za każdym razem, kiedy widzę nowy art z Geraltem, to nasz Gerwant staje się coraz bardziej nijaki? Szczerze mówiąc coraz mniej widzę Wiedźmina z Rivi, a więcej Solid Snake, który trafił przez przypadek do Wiedźminlandu. A wystarczyłoby go wyszczuplić dodać trochę bladości i byłoby o wiele lepiej niż teraz.
 

Guest 3669645

Guest
Na zoomie to w sumie nie wyglądałaby tak źle, gdyby wargi poprawić.
 
@adventus Co Ty jej zrobiłeś?! Już i tak miała za duże usta. Czemu ją tak skrzywdziłeś?
Hipokryzja jakaś... Najpierw tworzą Związek Tylko-Yennefer-Rudzielcom-Mówimy-Nie, a potem robią z niej takie szkaradztwo. Toż to wygląda gorzej niż Yen z poradnika. Wydawać by się mogło, że się nie da, a jednak.
:troll:
 
Top Bottom