Rozpoczął się Sezon Majowy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczął się Sezon Majowy, który doda naszym majestatycznym smokom wiatru w skrzydła!

W tym miesiącu będziecie również mogli pozbierać kamienie. Bo kto nie lubi kamieni? Sklep kocha kamienie! Szczególnie błyszczące!

Pełną listę zmian dla aktualizacji 11.5 znajdziecie tutaj.

Sezon Majowy zakończy się 6 czerwca o godz. 10:00. Tryby sezonowe w tym miesiącu:
  • 9 maja - 16 maja: Nie pisałem się na to
Na początku gry przekształć wszystkie swoje karty w jedną kartę tej samej frakcji oraz o tej samej rzadkości, której nie było w twojej talii początkowej.
  • 16 maja - 23 maja: Układ sił
Na początku partii zmień siłę każdej jednostki ze swojej talii początkowej na jej koszt werbunku.
  • 23 maja - 30 maja: Zapowiada się legendarna bitwa!
Talie graczy są zastępowane talią złożoną ze wszystkich kart legendarnych ich frakcji.
  • 30 maja - 6 czerwca: Nieodparty urok
Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy.
 

Lexor

Forum veteran
9 maja - 16 maja: Nie pisałem się na to
Na początku gry przekształć wszystkie swoje karty w jedną kartę tej samej frakcji oraz o tej samej rzadkości, której nie było w twojej talii początkowej.
Po pierwsze: w tłumaczeniu opisu jest jak to często bywa błąd, bo zasada jest taka, że wszystkie karty nie są automatycznie przekształcane w jedną kartę, tylko w różne (o ile istnieje taka możliwość).

Po drugie: choć jak widzę obecną metę w której nawet BOTY* grają taliami składającymi się z tej samej karty (typowy przykład to Straż Cintry) to tak to może wyglądać jak podane zostało w opisie, ale jednocześnie odechciewa już mi się grać w ten tryb.

*Mam na to prosty dowód: wkładając do talii bota inne karty (np. Strażnika poprzez zagranie Cynthii) on ich nie wymienia na początku kolejnej rundy tylko normalnie zagrywa na stół. xD
 
Last edited:
Właśnie zastanawialam się o co z tym chodzi, że albo leci straż cintry albo dla Skelige kruki naprzemiennie z mardroeme. I tak przez większość rozgrywek. Rzadko się zdarza ktoś z normalną talią
 

Lexor

Forum veteran
@sylvvii: Na początku spotykane talie były różne, ale tak jakoś wczoraj wieczorem "wyrobiła się" wspomniana meta.
 
Top Bottom