Serwery leżą?

+

Lexor

Forum veteran
Początkowo tego nie skojarzyłem, ale od kilku dni Gwint łączy mi się z zupełnie nowymi adresami IP. W tym samym czasie czytam posty, że ludzie mają problemy z połączeniem, z zadaniami, ogólnie z grą (sam też je odczuwam). To wszystko może wskazywać na to, że CDPR w nowym roku wymienił serwery na jakieś gorsze / tańsze.
 
A starczyło nie odwalić chały z CP.
Wystarczyło dogadać się od razu z Sapkowskim i zrobić wiedźmina 4 zamiast CP - niesiony sukcesem serialu netflixa i reputacją 3 części byłby murowany bestseller tamtego roku. Ale do takich ruchów trzeba trochę pokory, a trudno tego oczekiwać od firmy która jako politykę np cenzuruje wszelką nawet najbardziej konstruktywną krytykę na swoim oficjalnym forum zamiast wyciągnąć z niej wnioski.
 
Last edited:
Początkowo tego nie skojarzyłem, ale od kilku dni Gwint łączy mi się z zupełnie nowymi adresami IP. W tym samym czasie czytam posty, że ludzie mają problemy z połączeniem, z zadaniami, ogólnie z grą (sam też je odczuwam). To wszystko może wskazywać na to, że CDPR w nowym roku wymienił serwery na jakieś gorsze / tańsze.
Ten komentarz "zrobił mi dzień". Jeśli to prawda..
 

Lexor

Forum veteran
Ten komentarz "zrobił mi dzień". Jeśli to prawda..
Monitoruję każdą aplikację, która łączy się u mnie z internetem i wydzielam jej tylko ten fragment sieci, którego ona potrzebuje. Przeniesienie nastąpiło na 100%, bo od początku mojego grania Gwint łączył się zawsze z tymi samymi adresami IP, a od kilku dni żądał nowych adresów.

Oczywiście to przeniesienie nie musiało być "celowo na gorsze", wszak CDPR zapowiadał, że od nowego roku GOG zaprzestaje finansowania i czerpania zysków z Gwinta, więc to może być z tym jakoś powiązane. Być może też nowe serwery "nie są gorsze", tylko potrzebują ustawień, które nie zostały wdrożone "na czas".

Faktem jest jednak to, że wysyp problemów z grą pojawił się w podobnym czasie do zmiany IP, co ogólnie budzi jakiś niepokój.
 
Wystarczyło dogadać się od razu z Sapkowskim i zrobić wiedźmina 4 zamiast CP - niesiony sukcesem serialu netflixa i
Sukcesem czego? To coś nie ma nic wspólnego z twórczością Sapkowskiego, tylko imiona bohaterów się zgadzają. Wystarczy urywki tego serialu oglądnąć i każdy kto czytał Sagę chwyci się za głowę. To nieprawdopodobne jak można spieprzyć ten serial, a to dopiero drugi sezon. Będą dalej brnąć w ten "wyrób wiedźminopodobny" tworząc sezon 3 i dalsze, których nie zamierzam oglądać. Mimo iż jestem fanem Sagi i opowiadań.
 
Nie ogarniam jak ludzie jakąś pierdołe (często w gole niepotwierdzoną) w Gwincie podczepiają pod CP czy brak W4. CP sprzedał się bardzo dobrze a CDR ma kasy pod dostatkiem... tylko jak się wiedze czerpię z nagłówków na stronach o grach to później wychodzi zaskoczenie "ale że jak to CP taki bubel a jednak zarobił swoje?"

W skrócie - jakby Redzi widzieli potencjał w Gwincie to by ładowali w niego kasę (mają bardzo komfortową sytuacje finansową) ale to się po prostu jak widać nie opłaca.
 
Sukcesem czego? To coś nie ma nic wspólnego z twórczością Sapkowskiego, tylko imiona bohaterów się zgadzają. Wystarczy urywki tego serialu oglądnąć i każdy kto czytał Sagę chwyci się za głowę. To nieprawdopodobne jak można spieprzyć ten serial, a to dopiero drugi sezon. Będą dalej brnąć w ten "wyrób wiedźminopodobny" tworząc sezon 3 i dalsze, których nie zamierzam oglądać. Mimo iż jestem fanem Sagi i opowiadań.

Serial jest beznadziejny zgadzam się. Ale chodziło mi o rozgłos wokoło tematu jaki zrobił
Post automatically merged:

Nie ogarniam jak ludzie jakąś pierdołe (często w gole niepotwierdzoną) w Gwincie podczepiają pod CP czy brak W4. CP sprzedał się bardzo dobrze a CDR ma kasy pod dostatkiem... tylko jak się wiedze czerpię z nagłówków na stronach o grach to później wychodzi zaskoczenie "ale że jak to CP taki bubel a jednak zarobił swoje?"

W skrócie - jakby Redzi widzieli potencjał w Gwincie to by ładowali w niego kasę (mają bardzo komfortową sytuacje finansową) ale to się po prostu jak widać nie opłaca.

Tak a Ty się znasz bo siedzisz tam w zarządzie albo księgowości i wiesz jak jest naprawdę. Lol proszę Cię.
Lexor ocenił i polaczyl trafnie pewne fakty i ro dla mnie jest o wiele bardziej wiarygodne niz Twoje wynurzenia
 
Nie musze siedzieć w zarządzie żeby to wiedzieć bo to są dane dostępne publicznie. Tylko trzeba trochę poszukać i umieć je zinterpretować
 
Nie musze siedzieć w zarządzie żeby to wiedzieć bo to są dane dostępne publicznie. Tylko trzeba trochę poszukać i umieć je zinterpretować

Ta, enronu i Lehmmann brothers też były. Ja wierze w to co widzę a nie e to co mi mówi ktoś ze mam wierzyć
 
Ta, enronu i Lehmmann brothers też były. Ja wierze w to co widzę a nie e to co mi mówi ktoś ze mam wierzyć
Ta firma jest notowana na giełdzie i jako taka sprawozdania finansowe MUSI podawać do publicznej wiadomości.
Nie musisz więc nikomu wierzyć, tylko sprawdzić na własną rękę. Z tych sprawozdań jasno wynika, że sytuacja finansowa Redów jest co najmniej stabilna i kasę jak najbardziej mają
 
Ta firma jest notowana na giełdzie i jako taka sprawozdania finansowe MUSI podawać do publicznej wiadomości.
Nie musisz więc nikomu wierzyć, tylko sprawdzić na własną rękę. Z tych sprawozdań jasno wynika, że sytuacja finansowa Redów jest co najmniej stabilna i kasę jak najbardziej mają

Prawdę znają tylko Ci u władzy w firmie. My możemy wiedzieć jedynie to co chcą żebyśmy wiedzieli
 
Ta, enronu i Lehmmann brothers też były.
Spółki, które miały ogromne zadłużenie. Przytaczanie ich w kontekście Redow jest trochę nie na miejscu. Już pomijam fakt, że sugestia machlojek finansowych to bardzo poważny zarzut.
Ja wierze w to co widzę a nie e to co mi mówi ktoś ze mam wierzyć
Najlepiej oceniać sytuacje finansową Redow po jakichś technicznych problemach Gwinta...
 
Last edited:
Spółki, które miały ogromne zadłużenie. Przytaczanie ich w kontekście Redow jest trochę nie na miejscu. Już pomijam fakt, że sugestia machlojek finansowych to bardzo poważny zarzut.

Najlepiej oceniać sytuacje finansową Redow po jakichś technicznych problemach Gwinta...

Cyfrom, podobnie jak człowiekowi, można łatwo kazac coś mówić - faktom natomiast dużo ciężej. Dlatego Ty sobie oceniaj po swojemu a ja - bedac świadomy powyższego - bede po swojemu - i w czym masz problem?
 
Last edited:
Mam ten sam problem. "Nie udało się załadować ekwipunku". Ale najpierw, zanim zrestartowałam grę, odpaliła mi się na nowo podróż Regisa!
Sprobowałam uruchomić wszystko od nowa, restart kompa, itp. i nadal to samo...
Zrzut ekranu 2022-02-08 091002.png
 
Serwery leżą? Nie mogę uruchomić meczu na PC i na telefonie.
1644989149673.png

EDIT: Przełączyłem pomiędzy taliami i zadziałało. Widać bug jakiś.
 
Last edited:
EDIT: Przełączyłem pomiędzy taliami i zadziałało. Widać bug jakiś.
Może było to związane z tym że twoja talia nie spełniała wymogów: miałeś mniej niż 25 kart, więcej niż 12 kart specjalnych lub sumarycznie talia przekraczała koszt werbunku.
 
Top Bottom