Specjalne świąteczne wydanie Edycji Rozszerzonej w Empiku

+
Specjalne świąteczne wydanie Edycji Rozszerzonej w Empiku

Jeżeli szukasz ‘towarzystwa’ na długie zimowe wieczory, myślisz o tym jak sprawić radość komuś bliskiemu, lub po prostu chcesz ‘zarazić’ kolejną osobę sympatią do Wiedźmina, to mamy dla Ciebie coś specjalnego!Firmy CD Projekt i Empik wspólnie przygotowały limitowany (powstało ich tylko 2000!) świąteczny zestaw gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona wraz z figurką samego Geralta!
Naszym zdaniem prezentuję się, co najmniej zacnie, w sam raz na prezent Zestaw można kupić w salonach Empik, a także w sklepie empik.com , czyli TU
 
O ile pamiętam rok temu sama figurka stała 180zł. Zestaw fajny, ale większość zainteresowanych pewnie grę już dawno ma.
 
FirnomirIFRIT said:
Zestaw fajny, ale większość zainteresowanych pewnie grę już dawno ma.
To oferta dla osób które same znają już Wiedźmina, a teraz chciałby 'wkręcić' w tą grę kogoś innego - np. brata/siostrę i planowały zakup gry.Dzięki figurce taki prezent jeszcze jeszcze fajniejszy :)
 
Maciekw said:
Od kiedy ta, limitowana wersja Wiedźmina jest/będzie w sprzedaży?
Chyba już jest, bo wczoraj widziałem ją na wystawie w kieleckim Empiku, a tam zawsze wszystko późno dociera... :p ;)
 
nelson said:
kurde a samej figurki nie da sie kupic?
Da się, było o tym już gdzieś na forum - poszukaj dobrze. W sumie to w ogóle nie planowałem zakupu - jestem starym wilkiem grę mam od hoho (chyba listopada zeszłego roku), aczkolwiek figurka mi się bardzo podoba ("jest niczym sygnet z Władcy Sygnetów, kto ją ma, ten ma władzę, nie mogę przestać o nich myśleć" - dla tych co widzieli "Sarnie żniwo"). A co do gadżetów, to najbardziej oczekuję właśnie na wiedźmiński sygnet albo medalion sprzedawany odzielnie. (to był jeden z moich największych życiowych błędów, wtedy kiedy mogłem i widziałem na półkach edycję kolekcjonerską, nie kupłem jej, tylko zwykłą :'( :'( :'().
 
Albo mi się wydaję, albo Wiesiek jest najlepiej wydaną gra w historii.Samo wydanie podstawowe zawiera w sobie więcej niż EK Fallouta 3. Może to opinia subiektywna, ale pudełko śniadaniowa Fallouta, które jest podniszczone jedynie na grafice wymalowanej na lśniącej blaszce i plastikowa figurka chłopca-kiwajka, to zdecydowanie mniej interesujący towar niż pięknie opracowany Artbook i Bestiariusz Wiedżmina.
 
Fajna figurka, chyba sobie taką muszę sprawić ;D Kurczątko wszyscy, których znam mają już Wiedźmina :/ Nie mogę nikomu dać tak fajnego prezentu pod choinkę, a nie mam co kupić bratu ;D.A co do artbooka i bestiariusza...można gdzieś kupić oddzielnie bo kupiłem podstawową edycję Wiedźmina a, chciałbym sobie kupić taki Artbook czy Bestiariusz?
 
BiayWilk123 said:
Fajna figurka, chyba sobie taką muszę sprawić ;D Kurczątko wszyscy, których znam mają już Wiedźmina :/ Nie mogę nikomu dać tak fajnego prezentu pod choinkę, a nie mam co kupić bratu ;D.A co do artbooka i bestiariusza...można gdzieś kupić oddzielnie bo kupiłem podstawową edycję Wiedźmina a, chciałbym sobie kupić taki Artbook czy Bestiariusz?
Poszperaj na Allegro.
 
Ciekawa ta wersja świąteczna, szkoda tylko, że nie w wersji na konsolę, wtedy wiedział bym komu mógłbym podarować coś takiego ;D
 
Hunter1 said:
No fajne wydanie.Ale ja nie mam komu kupić, a sam sobie drugiej ER tyle że z figurką nie kupię :).
Zawsze mozesz sprawic sobie figurke w tym miejscu:http://www.gram.pl/sk5_8A7iJO2_Figurka_Geralta.htmlNo albo jesli jestes z Warszawy przejsc sie do GRAMU na stacje Metro Centrum
 
Top Bottom