Sugestia - automatyczne włączanie radia w grze.

+

KNXtz

Forum regular
Witam. Mam już rozegrane ponad 500 godzin w Cyberpunku i muszę powiedzieć, że gra niestety nie zachęca nas do słuchania radia. Wydaje mi się, że po wejściu do jakiegokolwiek pojazdu, automatycznie powinno odpalać się radio, w końcu soundtrack jest potężny i miło posłuchać Mike'a. Tymczasem po każdej zmianie pojazdu, radio jest wyłączone i trzeba je sobie włączać samemu za każdym razem. Czasami dopiero po kilku minutach ciszy, człowiek przypomina sobie by je włączyć spowrotem i nie zdziwie się jak wielu graczy w ogóle tego radia nie przesłucha za wiele przez rozgrywkę. Nie daje tego do technicznego bo to żaden błąd w sumie. Po prostu wydaje mi się, że radio powinno grać cały czas z opcją jego wyłączenia. Wyszłoby to grze na plus. Jak ktoś myśli podobnie czy inaczej to zapraszam.
 
Wolałbym, aby poprawili system jazdy. Wydaje mi się, że większość jeździ pojazdami, właśnie po to żeby posłuchać muzyki.
 
A to bardzo dziwne jest, bo u mnie radio działa automatycznie, kiedy wsiadam do auta.
Właśnie dzięki temu poznałam mnogość stacji w grze, bo w każdym ukradzionym aucie leciało co innego. To wyłączać musiałam ręcznie.
Może któryś patch coś zmienił i nie wiem? A może gra „trzyma ostatnie ustawienia” i jak kończysz słuchanie radia, zanim wysiądziesz, to gra to pamięta? Ja nigdy nie wyłączam, tylko wysiadam.
 
Przed chwilą odpaliłem Cyberpunka i testowałem to na 5 różnych pojazdach. Radio od razu jest włączone kiedy wchodzimy do samochodu. Może u ciebie jest jakiś błąd. Spróbuj weryfikacji plików.
 
W ogóle to powinien być wszczep do kupna - Radyjko (przecież to przyszłość i w dodatku cyberpunkowa) i wtedy radia opcjonalnie moglibyśmy słuchać cały czas jak sobie ustawimy. Można by też zrobić różne jakości i ceny i w tych słabszych obniżyć częstotliwość, przez co dźwięk byłby "wykastrowany".
 
Top Bottom