Szukam moda / Proponuję moda

+

Mniej więcej o to chodzi, dzięki :)

Lecz liczyłem na coś co pozwoli medytować np. w wioskach, gospodach itp. aby przed jaskinią pełną potworów było zablokowane :D Coś jak w pierwszym Wieśku.

Edit.

Wgrałem ten mod, ale nie działa jak trzeba, gdy wybiorę i zaakceptuje godzinę włącza się standardowa zmiana czasu, bez animacji zmiany pory.
 
Last edited:
Tego moda można aktywować tylko klawiszem "N", nie przez menu, czy tak robisz? Jeśli tak i nie działa to może użyj Script Mergera.
 
Tego moda można aktywować tylko klawiszem "N", nie przez menu, czy tak robisz? Jeśli tak i nie działa to może użyj Script Mergera.

Używam Skript Mergera gdyż ten mod powoduje wiele konfliktów. A co do moda, włączam go klawiszem "N", gdy wybiorę do której godziny mam medytować włącza się podstawowa zmiana czasu i kolejny raz godzinę muszę wybrać.
 
Używam Skript Mergera gdyż ten mod powoduje wiele konfliktów. A co do moda, włączam go klawiszem "N", gdy wybiorę do której godziny mam medytować włącza się podstawowa zmiana czasu i kolejny raz godzinę muszę wybrać.
Wciskasz N, strzałkami wybierasz godzinę i potem znów N, czy Enter?
Korzystałem z podobnego moda i u mnie było tak samo - to była kwestia tego, który przycisk był używany jako ten zatwierdzający akcję. Pokombinuj z tym.
 
Wciskasz N, strzałkami wybierasz godzinę i potem znów N, czy Enter?
Korzystałem z podobnego moda i u mnie było tak samo - to była kwestia tego, który przycisk był używany jako ten zatwierdzający akcję. Pokombinuj z tym.

Faktycznie, używałem złego klawisza :D Dzięki za podpowiedź :)

Edit.
Jeszcze jedno pytanko, można coś zrobić aby pochodnie i lampy wszelakiego rodzaju dawały więcej światła? Tak jak napisałem na wcześniejszej stronie.

Edit.
Zapomniał bym, gdzieś widziałem mod zmieniający muzykę która leci w trakcie walki na tą z "Miecz przeznaczenia", wie ktoś jak on się nazywał?
 
Last edited:
Jeszcze jedno pytanko, można coś zrobić aby pochodnie i lampy wszelakiego rodzaju dawały więcej światła? Tak jak napisałem na wcześniejszej stronie.
Raczej nie.
Specyfika moda niestety. Darker Nights możesz chyba sam konfigurować, więc jeżeli jest za ciemno to pokombinuj z ustawieniami żeby uzyskać optymalny efekt.
 
ale ten mod juz jest nie potrzebny bo naprawiono bug z muzyką juz w patchu 1.11

To dziwna sprawa, wczoraj trzymałem utopca z 3 minuty na bagnach i jedyna muzyczka która leciała była jakoś dziwnie spokojna. No ale skoro ten mod już nie działa to nie było pytania.
 
To dziwna sprawa, wczoraj trzymałem utopca z 3 minuty na bagnach i jedyna muzyczka która leciała była jakoś dziwnie spokojna. No ale skoro ten mod już nie działa to nie było pytania.
żeby uruchomił sie wokal musi być wiecej niż dwóch przeciwników chyba tak mi sie wydaje
 
Dzień dobry, piszę z prośbą o moda, który zmieniłby statyki rynsztunku temerskiego do poniższych wartości w NG+, ponieważ w tym trybie gry zbroje z DLC niestety nie zmieniają statystyk po osiągnięciu drugiego pułapu levelowego, przez co granie w mojej ulubionej zbroi jest właściwie niemożliwe, bo pada się na hita w końcowej fazie gry, a bardzo chciałbym w niej jeszcze rozegrać w trybie NG+ dodatek. Statystyki są w przybliżeniu odpowiadające tym, jakie powinna mieć ta zbroja. Z góry bardzo dziękuję cierpliwemu modderowi, który podejmie się temu zadaniu :)

Temerian Armor
325 Armor
+40% Resistance to piercing damage
+40% Resistance to bludgeoning damage
+45% Resistance to slashing damage
+20% Resistance to damage from monsters
+20% Resistance to elemental damage

Temerian Gauntlets
120 Armor
+14% Resistance to piercing damage
+14% Resistance to bludgeoning damage
+14% Resistance to slashing damage
+12% Resistance to damage from monsters
+10% Resistance to elemental damage

Temerian Trousers
125 Armor
+20% Resistance to piercing damage
+20% Resistance to bludgeoning damage
+20% Resistance to slashing damage
+16% Resistance to damage from monsters
+16% Resistance to elemental damage

Temerian Boots
125 Armor
+16% Resistance to piercing damage
+16% Resistance to bludgeoning damage
+16% Resistance to slashing damage
+12% Resistance to damage from monsters
+12% Resistance to elemental damage
 
Czy istnieje mod/ skrypt, który pozwoli mi na:

-pomyślne zakończenie danego questa
albo
-zespawnowanie quest itemków

Chodzi mi o to, że w jednej z ostatnich aktualizacji został naprawiony błąd z qestami "Pokaż statuetkę xxx Triss", a ja owe statuetki rozłożyłem u rzemieślników. Potrzebuję, zamknąć pomyślnie te dwa zadania, lub zespawnować sobie statuetki, żeby rozwiązać questa, proszę o pomoc.
 
Można skorzystać z konsoli. Musisz znaleźć ten przedmiot na stronie w http://www.mmo-game.eu/witcher-3-debug-console-commands/ w części QUEST ITEMS. Podejrzewam, że to będzie mq3012_noble_statuette, musisz to sprawdzić w grze.

Wielkie dzięki, jesteś mistrzem. O tym modzie wiedziałem, ale wcześniej gdzieś wyczytałem informację, że nie można zespawnować tych przedmiotów, ale jak widać były błędne. Dwie statuetki to mq3012_noble_statuette i mq3012_soldier_statuette, pozdrawiam :)
 
Szukam modów imersyjnych, dotychczas mam ulepszone efekty wizualne znaków, bielszą facjatę Geralta i bardziej żółte oczy, bardziej klimatyczne bagna, ciemniejsze noce, lepsze tekstury i volumetryczne chmury nad Skellige. Jeśli ktoś zna jakieś jeszcze mody tego typu - niech da mi znać.
 
Top Bottom