Tapeta z menu gry W2

+
Tapeta z menu gry W2

Witam. Czy można zrobić tapetę z menu głównego gry bez napisów i logo? Jedyne co znalazłem to rosyjską wersję posiadającą logo. Istnieje jakiś sposób na wyłączenie tych elementów poprzez edycje plików gry? Proszę o odpowiedź.
 
ciężko z tym będzie.. jedyne co na myśl mi przychodzi to screen frapsem! heh i jakiś program do edycji ale to za dużo roboty o ile to w ogóle wykonalne! poszukaj w google jakiegoś programu bo ja się za bardzo na tym nie znam,może akurat coś będzie!
 
Redzi mogliby zrobić ruchome tapety przedstawiające "menu bez menu" z każdego rozdziału. A najbardziej chciałbym tę, którą widzimy w prologu.
 
Niby dałoby radę "postemplować" w photoshopie, jednak przy takim szczegółowym tle może być ciężko. Niemniej spróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jeśli możesz to podrzuć linka do tej wersji z samym logiem, o wiele mniej roboty z tym będzie, a i efekt końcowy na pewno będzie lepszy :)
 
Te pliki macie w: Wiedźmin 2\CookedPC\globals\gui\loadingscreens
Są to pliki .swf (flashowe) o raczej niskiej rozdzielczości
Graficy do roboty !
 
nie chodziło o ekrany ładowania tylko o menu główne! loadscreeny mają małą rozdziałkę ale czy menu nie miało by czasami takiej samej jak ta w grze?
 
Robisz zrzut ekranu polskiej wersji (chyba że wogóle logo W2 nie chesz mieć) i w takiej samej rozdziałce z tej samej sceneri a potem to już nawet paintem wkleić ten fragment można (pokryją się)
 
Przepraszam za małe opóźnienie, miałem troszeczkę zajęć na głowie.
Udało mi się zrobić coś takiego. Spróbuję to jeszcze podrasować, niestety ostatnio kiepsko stoję z wolnym czasem, więc niczego nie obiecuję :)
 
Wielkie dzięki. Właśnie na takim czymś mi zależało. A posiadasz tapetę w wyższej rozdzielczości?




EDIT: Odkryłem, że po usunięciu czcionek z katalogu gry, w menu pokazuje się tylko aktualnie wybrana opcja. Tym sposobem mam tapetę tylko bez napisów. Link do tapety: KLIK (PNG). Może to pomoże w edycji.
 
Bazowałem na menu z Twojego linku, więc z tego wyższej rozdziałki nie da rady zrobić, w tym przypadku mamy do czynienia z grafiką rastrową, więc przy zwiększaniu rozdzielczości, pikselizacji nie dałoby się uniknąć.

Co do przerobienia drugiej podanej przez Ciebie grafiki, to nie widzę większego problemu, jutro spróbuję wygospodarować trochę czasu i nad nią popracować.
 
Aktualnie nie Wiedźmina na dysku, więc mogę ewentualnie przerabiać wszystko co otrzymam :) Najlepiej by było, żeby grafiki były bez zbędnych czcionek, także mile widziane menusy jak od patryka :)
 
Menu z prologu : LINK . Mógłbym wrzucić jeszcze tło z 2 i 3 aktu, ale nie mam zapisu gry. Ktoś z Was posiada jakikolwiek zapis z tych aktów?
 
Ja posiadam ale nie wiem jak zrobić żeby wyłączyć napisy związane z obsługą gry ;) Jak się to robi? Tak samo jak wyłącza HUD-a w rozgrywce?
 
Top Bottom