Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

+
 

Attachments

  • 3a.jpg
    3a.jpg
    20.2 KB · Views: 59
  • 3b.jpg
    3b.jpg
    20.3 KB · Views: 69
  • 3c.jpg
    3c.jpg
    19.9 KB · Views: 55
  • 3d.jpg
    3d.jpg
    19.7 KB · Views: 56
  • 3e.jpg
    3e.jpg
    20.1 KB · Views: 60
Ogromne WOW!
(Trafiłem tu w zasadzie przypadkiem, w oczy rzucił mi się znajomy nick SMikiego)
Kurczę, to co zrobiłeś jest naprawdę niesamowite. Momentami świat stworzony przez Ciebie wygląda bardziej wiedźmińsko niż ten stworzony przez REDów. Udało Ci się stworzyć słowiański klimat, który bije nawet akt IV jedynki (powstawiaj jeszcze kapliczki i chramy na skrzyżowaniach i dopełnisz dzieła ;) ).

EDIT: Jeszcze tak na marginesie, powiedz, czy architektura miasteczka była wzorowana na Novigradzie z W3 (z racji tego, że oba to miasta redańskie) czy też całkiem przypadkiem tak się złożyło że są podobne?
 
Last edited:
Świetnie wyglądają te pancerze. Co do spodni to osobiście uważam, że wersja biało-czerwona jest ładniejsza. Wynika to pewnie z tego, że lubię wyraźny kontrast, ale z drugiej strony biel średnio pasuje do ubioru wiedźmina.


EDIT: Jeszcze tak na marginesie, powiedz, czy architektura miasteczka była wzorowana na Novigradzie z W3 (z racji tego, że oba to miasta redańskie) czy też całkiem przypadkiem tak się złożyło że są podobne?

To chyba przypadek, bo w sumie Kalen pokazywał swoje niesamowite miasto przed gameplayem z W3. :D
 
EDIT: Jeszcze tak na marginesie, powiedz, czy architektura miasteczka była wzorowana na Novigradzie z W3 (z racji tego, że oba to miasta redańskie) czy też całkiem przypadkiem tak się złożyło że są podobne?
Nie wzorowałem się na Novigradzie. Wygląd wszystkich budynków pochodzi z własnego konceptu :)


Kiedyś pisałem, że będę od czasu do czasu przedstawiać Wam postacie, jakie występują w mojej przygodzie, więc pora zacząć :)

Izyda:
View attachment 4459
Dostępne rozdzielczości:
HD (1280 x 720) 16:9
FULLHD (1920 x 1080) 16:9
4K (3840 × 2160) 16:9

Opis:
Izyda – lat dwadzieścia trzy. Córka sołtysa Jankiela ze wsi Zabłocie. Ma ona starszego brata Szymona, który służy jako żołnierz w redańskiej armii. Izyda wraz ze swoim bratem są od siedemnastu lat wychowywani tylko przez ojca, ponieważ ich matka zmarła na czarną ospę. Cała rodzina bardzo przeżyła stratę ukochanej osoby. Izyda stara się być dobrą i kochającą córką, ale niestety często pochłaniają ją plotki z koleżankami, przez co zapomina o całym świecie...
 

Attachments

  • Izyda_resolution_HD.jpg
    Izyda_resolution_HD.jpg
    103.7 KB · Views: 68
Mam pytanko - udostępniłbyś tapetę bez napisu Wiedźmin 2 Sny Umarłych? Opracowałem dla Ciebie logotyp przygody i chciałbym pokazać Ci efekt na tej tapecie. Jeśli Ci się nie spodoba, to go po prostu wywalisz ;)
 
Nie wzorowałem się na Novigradzie. Wygląd wszystkich budynków pochodzi z własnego konceptu :)

Do klimatu Redanii IMHO Twe budowle pasują znakomicie. Państwa we Wiedźminlandzie są zróżnicowane, więc zasługują na zróżnicowaną architekturę. Dzięki Tobie naprawdę poczujemy się, jak w Redanii, a nie mieście temerskim :)

Czy za pośrednictwem REDkita dałoby się podmienić nazwę growej waluty z temerskich orenów na obowiązujące w Redanii korony? Czy jest to zaszyte w plikach gry, a jedyne, na co można liczyć, to używanie nazwy redańskiej waluty w dialogach?
 
Czy za pośrednictwem REDkita dałoby się podmienić nazwę growej waluty z temerskich orenów na obowiązujące w Redanii korony? Czy jest to zaszyte w plikach gry, a jedyne, na co można liczyć, to używanie nazwy redańskiej waluty w dialogach?

Tak, w dialogach będą występować korony, a nie oreny.
Jeśli chodzi o całkowitą zmianę waluty na korony, to postaram się ją podmienić. Wydaje mi się, że powinno być to możliwe :)
 
Wow, brakuje mi słów by wyrazić jak bardzo zaciekawił mnie opis twojej modyfikacji. :D Od teraz będę z niecierpliwością śledził wszystkie postępy w pracach nad projektem i wszelkie nowinki, które będziesz tu umieszczał. Nie spodziewałem się tak rozbudowanego projektu, którą tworzą dwie osoby i kibicuje ci by wyszło jak najlepiej, z całą pewnością pobiorę i zagram, nie ma innej opcji. :D Wyrażam również chęć do użyczenia swego głosu do dubbingu, jeśli takowy będzie później powstawał.

Życzę powodzenia. :D
 

Attachments

  • Pola_01.jpg
    Pola_01.jpg
    102.7 KB · Views: 47
  • Pola_02.jpg
    Pola_02.jpg
    101.6 KB · Views: 55
Patrząc na te screeny aż mam ochotę zanucić: wsi spokojna, wsi wesoła!
Fajne pocztówki by z tego były. :D
 
Na kiedy mniej więcej planujesz premierę moda?

Staram się robić wszystko, aby moja przygoda ukazała się jak najwcześniej. Obecnie, wraz z siostrą, piszemy dialogi. Kończymy już prawie akt 1.


Zaimplementowane w edytorze jest już 25% aktu pierwszego, czyli około 30 stron A4 dialogów, co daje mniej więcej 5000 sekund (83 minuty samych dialogów). Zadania poboczne nie wliczają się do tego (statystyka dotyczy tylko głównego wątku fabularnego :) )
 
Staram się robić wszystko, aby moja przygoda ukazała się jak najwcześniej. Obecnie, wraz z siostrą, piszemy dialogi. Kończymy już prawie akt 1.


Zaimplementowane w edytorze jest już 25% aktu pierwszego, czyli około 30 stron A4 dialogów, co daje mniej więcej 5000 sekund (83 minuty samych dialogów). Zadania poboczne nie wliczają się do tego (statystyka dotyczy tylko głównego wątku fabularnego :) )

Witaj. To co robisz jest świetne. Masz przeogromny talent. Życzę Ci wytrwałości i oby Twoje dzieło wyszło jak najlepiej.
Mam pytanie do Ciebie, mianowicie skoro mapa będzie dość duża to czy byłaby możliwość dodania koni do przygody Geralta?
 
Mam pytanie do Ciebie, mianowicie skoro mapa będzie dość duża to czy byłaby możliwość dodania koni do przygody Geralta?

Nie planuję dodawać koni do mojej przygody. Jeśli chodzi o szybszy sposób na poruszanie się, to na pewno będzie przewoźnik, który przewiezie nas z jednej strony jeziora na drugą i odwrotnie :)

Sorki, że tak długo nie dodawałem żadnych nowych informacji, ale zrobiłem sobie tygodniowe wakacje od REDkit'a. Przez ostatnie trzy dni przysiadłem trochę na dialogami i :

Statystyki mojej pracy na dzień dzisiejszy:
Długość wszystkich zaimplementowanych dialogów w minutach: 121 minut
Ilość zaimplementowanego tekstu w dialogach: 42 strony A4 samych dialogów
Progres: ok. 35% aktu pierwszego.

Nie dodaję żadnych nowych grafik, ponieważ laptop na którym pracuję, nadaje się tylko do tworzenia dialogów :)
 
Top Bottom