Wiedźmin 3: Dziki Gon Najbardziej Oczekiwaną Grą 2015 w sondzie serwisu GameSpot!

+
No to jedziemy, następna stacja: dziennik deweloperski :D

 
Wymagania to chyba ostatnia (no przedostatnia, ostatnia jest nowy potwór) rzecz jaką bym chciał teraz poznać, głównie dlatego że nic mi one teraz nie dadzą, chciałbym natomiast jakiś porządny dziennik dewelopera...
 

Guest 3669645

Guest
Dziennik, dziennik, ile bym dał za taki prawdziwy, okraszony nowymi gameplay'owymi fragmentami dziennik... O żyjącym świecie, ficzerach związanych z pogodą, cyklem dnia i nocy.

A gunwo. I tak dzisiaj pokażą nowego potwora na stronie głównej. Macie utopca i cieszcie się.
 
Last edited by a moderator:
Nie obraził bym się na jakieś przynajmniej przypuszczalne jak na ten etap produkcji wymagania sprzętowe :). No albo na dziennik :) albo na jakieś nowe screeny... albo na cokolwiek....

Cholera w sumie to na nic bym się nie obraził :D
 
@Koreon



Wiesz, że na forum jest osiągnięcie za (czasowy) ban ;D.

Sam też czekam co to będzie, jednak cudów się nie spodziewam.
 
Nie wybieramy się tam. Przykro mi:(
Nie bądź smutny! A jak jesteś to pograj w Dziki Gon i podziel się wrażeniami z Nami! ;)

Tak nawiasem mówiąc to niespodziewanka (albo niespodzianka, jeśli ktoś ma uczulenie na różne przekręcone formy) będzie pewnie późnym popołudniem, albo pod wieczór. Tak mi się zdaje. Z resztą, zobaczymy później. :)
 
Nie bądź smutny! A jak jesteś to pograj w Dziki Gon i podziel się wrażeniami z Nami! ;)

Tak nawiasem mówiąc to niespodziewanka (albo niespodzianka, jeśli ktoś ma uczulenie na różne przekręcone formy) będzie pewnie późnym popołudniem, albo pod wieczór. Tak mi się zdaje. Z resztą, zobaczymy później. :)

A zaraz pogram, żebyś wiedział:). Muszę trochę pokatować prolog (któy jest rewelacyjny nawiasem mówiąc:)). A niespodzianka o 16;)
 
Były święta. Musiałem odpocząć od internetu:troll:

Czyli moje obawy są po części słuszne i w ramach przypomnienia sobie jakie to miłe uczucie o 16 dostaniemy oficjalne info o tym że w przyszłym tygodniu odbywają się hands-on Witcher 3 :hatsoff:
 
Nie siej fermentu @Napoleon_Pl :p

Dawno mnie tu nie było tak ironiczno-sarkastycznie.. A do tego SMiki mnie 2-krotnie w ilości postów przebił.... Odkąd jesteś Niebieskim nie umiesz się już tak bawić. A i nie żeby coś ale w Czarnowidztwie zwykle do tej pory miałem racje... Chociaż nawet ja drugiego przełożenia premiery albo faworyzacji M$... znaczy X-BOXa, bo przecież Windows to też M$ nie przewidziałem z bliska rok temu...

@Marcin Momot I tak już "Wymagania pojawiają się na dniach" trwają parę tygodni więc... :whistle:
 
To nowe pojęcie "na dniach", nawiasem mówiąc, trzeba by jednak dopisać do słownika naszego języka. ;)

Czyżby smaczek w jakimś dialogu, np. dotyczący dostaw broni/żywności? "Ci przeklęci Czarni* obiecali nam dostawy broni, miały być na dniach, a mija już 2 miesiąc..."


*Z tego co pamiętam tak nazywano Nilgardczyków, jeśli nie to znak, że muszę sobie odświeżyć Sagę..
 
Top Bottom