Wiedźmin 3 - grafika

+

Guest 2686910

Guest
Mówi ,że nie jest pewny czy to był tytan ale raczej high endowa karta.
Tu mnie masz. Tak mówi. Ale tyle z tego wyciągnąłem - coś na tym poziomie, raczej nie siedemsetsiedemdziesiątka.
 
Tu mnie masz. Tak mówi. Ale tyle z tego wyciągnąłem - coś na tym poziomie, raczej nie siedemsetsiedemdziesiątka.
Szczerze z tego co on mówi to on sam nie ma pojęcia co tam było włożone, gdyba sobie :) ja też moge powiedzieć żę tam pewnie" pretty decent h end card was inserted into the demo part of gamescom, but i'm not not entirely sure but yaa...:X H end i thought so." . Jedyne czym możesz mi się przeciwstawić to tym ,że to red aczkolwiek mamais to też Red a nawet nie zna daty premiery gry:comeatmebro: jeden dev mówił ,że to 770 bardziej ku temu bym się przymierzał. Bez przesady Tytan to przecież taki 780ti czyli TOP H END i lagi na Tytanie, dajcie spokój, na tym demo cienie się renderowały dopiero 2 metry od ludzi, jak to było na tytanie i max detalach to się boje jak reszta ustawień wygląda. I te HIGH na konsolach które są słabsze niż MID półki MID RANGE.
 
Tytan to raczej taki symbol ;). Sama karta mniej wydajna niż 780Ti. Myślę, że dawał do zrozumienia, iż chodzi o high end, a nie konkrety.
 
Mówił też często, że to nie jest czysta gra, gdyż w tle działa cały kreator i że są załadowane do pamięci wszystkie obiekty, tekstury itp, co mocno obciąża i tak przecież jeszcze nieukończoną pod względem technicznym grę.
 
Także nie ma co się dłużej rozwodzić, bo właśnie teraz aż do nadania grze statusu Gold Redzi będą optymalizować grę. :hatsoff: Mam nadzieję, że z każdej platformy twórcy wycisną tyle ile się da a jeśli chodzi o pecety to dadzą sporo opcji graficznych tak by nawet na kilkuletnich komputerach gra działała płynnie.
 
Mówił też często, że to nie jest czysta gra, gdyż w tle działa cały kreator i że są załadowane do pamięci wszystkie obiekty, tekstury itp, co mocno obciąża i tak przecież jeszcze nieukończoną pod względem technicznym grę.
WHAT? Powiedział ,że jako developerzy nie grają w gre jako gre bo używają editora a on pobiera dużo więcej zasobów niż sama gra, nie powiedział ,że to demo było z edytora nie wiem skąd wy te englishowe niuanse bierzecie i tylko wprowadzacie ludzi w bład. Jak nie umiecie ang na tyle dobrze by zrozumieć co się do was mówi to zostawcie lepiej ten język w spokoju, potem sie takie ploty rodzą tytany i inne bzdety.
 

Guest 2686910

Guest
WHAT? Powiedział ,że jako developerzy nie grają w gre jako gre bo używają editora a on pobiera dużo więcej zasobów niż sama gra, nie powiedział ,że to demo było z edytora nie wiem skąd wy te englishowe niuanse bierzecie i tylko wprowadzacie ludzi w bład. Jak nie umiecie ang na tyle dobrze by zrozumieć co się do was mówi to zostawcie lepiej ten język w spokoju, potem sie takie ploty rodzą tytany i inne bzdety.
Skoro już o bzdetach - kto mówił o tym, że gra działała na GTX'ie 770?
 
Skoro już o bzdetach - kto mówił o tym, że gra działała na GTX'ie 770?
Yup nie moge tego znaleść to już było jakiś czas temu, masz mnie samuraju :) chyba to też można wsadzić miedzy bajki w takim razie , gadali o tym na forum ,że któryś red tak powiedział, było to w jakiś magazynie tylko ,że po ichniemu. Nie moge tego wyszukać PRZEPRASZAM. Ale chyba nie tylko ja to pamiętam co nie forumowicze? było tam ,że i5 i gtx 770 na tym demo było odpalane; /
 

Guest 2686910

Guest
Yup nie moge tego znaleść to już było jakiś czas temu, masz mnie samuraju :) chyba to też można wsadzić miedzy bajki w takim razie , gadali o tym na forum ,że któryś red tak powiedział, było to w jakiś magazynie tylko ,że po ichniemu. Nie moge tego wyszukać PRZEPRASZAM. Ale chyba nie tylko ja to pamiętam co nie forumowicze? było tam ,że i5 i gtx 770 na tym demo było odpalane; /
Aha. To był artykuł po hiszpańsku, gdzie zadano PYTANIE czy taki zestaw pociągnie grę. Odpowiedź padła: pociągnie. I tyle. Nie było nic o tym, na czym gra hulała. To już interpretacja, czy raczej nadinterpretacja.
Widzisz? Nie mamy licencji na pomyłki czy językowe niuanse. Każdemu się zdarza.
 
Mnie tez się wydaję (choć głowy nie dam) że na forum było mówione że Wiedźmin działał na gtx770 16gb ramu i i5. Niestety nie mam linka.
 
Aha. To był artykuł po hiszpańsku, gdzie zadano PYTANIE czy taki zestaw pociągnie grę. Odpowiedź padła: pociągnie. I tyle. Nie było nic o tym, na czym gra hulała. To już interpretacja, czy raczej nadinterpretacja.
Widzisz? Nie mamy licencji na pomyłki czy językowe niuanse. Każdemu się zdarza.
Aczkolwiek to nie moja naditerpretacja tylko kogoś z forum bo ja tego nawet nie czytałem , uwierzyłem tutaj na forum na "słowo" i nawet widać jak z tego wyszło co wyszło , podobny babol może wyjść z gadki o tytanie so be aware.
 

Guest 2686910

Guest
Aczkolwiek to nie moja naditerpretacja tylko kogoś z forum bo ja tego nawet nie czytałem , uwierzyłem tutaj na forum na "słowo" i nawet widać jak z tego wyszło co wyszło , podobny babol może wyjść z gadki o tytanie so be aware.
I will. Ale tak jeszcze na koniec: bezpieczniej zakładać, że działa na Titanie czy 770?
:p
 

Guest 2686910

Guest
Chciałem napisać coś ironicznego, ale zdałem sobie sprawę, że to nie ma sensu. Zamiast tego napiszę, że na materiale takiej jakości każdy zobaczy co zechce.
 
Wg mnie jest, bo tutaj była jeszcze ta starsza kolorystyka i szczegółowość.
Kolorystyka inna, bo to skelige.
Co do szczegółowośći, (pomijając słabą jakość nagrania) różnic wielkich nie widzę, jak są to na korzyść nowego 37min. nagrania.
 
Kolorystyka inna, bo to skelige.
Co do szczegółowośći, (pomijając słabą jakość nagrania) różnic wielkich nie widzę, jak są to na korzyść nowego 37min. nagrania.
Nie. Kolorystyka zmieniła się całkowicie począwszy od najnowszego trailera, niezależnie czy to Skellige czy inne rejony.
 
Top Bottom