Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

+

Lexor

Forum veteran
Zalogowałem się dziś rano do gry PRZED wejściem wydarzenia i dostałem nowe zadania do cyklu.

Teraz zalogowałem się ponownie, widzę nowe wydarzenie, ale zadań, które dostałem i chciałem wykonać, już nie ma.

Mój poziom w cyklu nie zwiększył się.

Nie dostałem +1 do waluty wydarzenia za dzienne zalogowanie się, więc gra zarejestrowała, że już się dziś logowałem.

Wspaniały jest kod tej gry, brawo programiści.
 
Oczywiście musiałem sobie zrobić przerwę od grania akurat w momencie, gdy cichaczem wprowadzili wydarzenie. Co więcej - wydarzenie z taką ilością kosmetyków do odblokowania, że ominięcie dwóch dni może być dość istotne.
Wchodziłem na stronę główną gry, jednak nie widząc żadnego nowego wpisu sądziłem, że po menu głównym hula wiatr..
 

Lexor

Forum veteran
Co więcej - wydarzenie z taką ilością kosmetyków do odblokowania, że ominięcie dwóch dni może być dość istotne.
Dokładnej analizy jeszcze nie przeprowadzałem, ale dużo się powtarza z tym co było w poprzednich latach.

Niestety owe powtórki nie są zaznaczone jako "posiadane". :/
 
Niestety, co mocno utrudnia wybór tych właściwych pakietów za krople krwi, które dadzą coś nowego.

Jednak jest dość sporo nowych bibelotów... jest też drzewko z surowcami i beczkami, gdzie można wydawać krople krwi oraz są 3 nowe kontrakty do zaliczenia ;)
 
O kontraktach akurat nie wiedziałem, trzeba to sprawdzić.
Post automatically merged:

Podejrzewam że te kontrakty można zrobić po wydarzeniu, tylko trzeba te bibeloty nabyć. Tak samo mam ze skórką Meve podróżniczka. Do tej pory zaliczam 50 gier z tą skórką.
 
Last edited:
Wiadomo już (może jakiś nadgorliwy redditowiec sprawdził) czy w tych pakietach z powracającymi bibelotami (kilka kojarzę) nie dorzucili czegoś nowego? Sprawdziłbym sam gdyby REDzi ogarnęli uporządkowanie bibelotów i dodali do nich wyszukiwarkę, no ale cóż, marzenia ściętej, dyniowej głowy.
@Iorweth15 też katuję tę Mevę, dopiero dobiłem przedostatni segment.
 
Przejrzałem na szybko zestawy i wydaje mi się, że zdobywając wszystko, co wcześniej było dostępne posiadamy i nie musimy kupować tych zestawów:
- Moneta: Ukryty,
- Zestaw wampirzej posiadłości,
- Zestaw przeklętego Beauclair,
- Bulgoczący zestaw,
- Zestaw prządki,
- Zestaw Kuchty,
- Zestaw szeptów,
- Zestaw duchów krasnoludów,
- Zestaw żądzy krwi,
- Zestaw magii Saovine.

Byłoby miło, gdyby ktoś zweryfikował i potwierdził/zaprzeczył. Jeśli mam rację, to event jest jeszcze w moim zasięgu, bez nocnego grindu.
 
@DeckCard_Cain Ja mam te wszystkie bibeloty z tej listy którą zamieściłeś. Sprawdzałem to za pomocą tej stronki. Jedyne do czego się przyczepiłem to że w przypadku zestawu Szepciuchy mamy tytuł: "Szepciuch" a podobno dostajemy "Szepciucha".
 
Czyżby dziś nie zaliczało już zwycięstw w grzach rankingowych?

Coraz więcej niezłych błędów na zakończenie Gwinta.
 
Czyżby dziś nie zaliczało już zwycięstw w grzach rankingowych?

Coraz więcej niezłych błędów na zakończenie Gwinta.
Mi nie zalicza od południa, zorientowałem się po 3-4 grach...
Btw. Jest gdzieś info o dzisiejszych zmianach w kartach ?
 
Siema. Pomożecie mi namierzyć ramkę "W zamknięciu"? Brakuje mi jej do zaliczenia kontraktu z wydarzenia.
 

Lexor

Forum veteran
@markutez: Zakładam, że pewnie była w zestawie razem z obecnie wycofaną ze względu na błędy skórką.
 
Last edited:
Swoim pesymistycznym móżdżkiem już widzę sytuację, w której nie odratują owego Katakana/zestawu i gracze, którzy nie zdążyli go zakupić nie będą już mieli takiej możliwości.
Z REDami niemożliwe nie istnieje, przekonaliśmy się o tym nieraz.
Post automatically merged:

Ps. sprawdziłem dokładnie i lista, którą podałem parę postów wcześniej jest prawidłowa. Dodatkowo przetestowałem zestaw Szepciuchy i okazało się, że w sklepie jest literówka w tytule i nie otrzymujemy drugiego z inną końcówką.
 
Last edited:
Jeśli jutro nie wróci do sklepu zestaw z Katakanem, to zacznę się niepokoić - oczywiście nie zdążyłem go wykupić przed skasowaniem go w imię naprawiania rankingów.
 
U mnie zestaw z Katakanem powrócił po małej aktualizacji ~100mb. Zakupiony.
Rębacze pomogli skompletować wszystkie bibelotowo-skinowe nowości, do końca eventu może uda się dokończyć drzewko (tak dla satysfakcji).
 
Top Bottom