Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

+

Lexor

Forum veteran
Ja grałem na rankedach - w końcu wbiłem 250 poziom w cyklu i mam już 263 krople (co chyba powinno wystarczyć na wszystko).
 

Lexor

Forum veteran
Przejrzałem na szybko zestawy i wydaje mi się, że zdobywając wszystko, co wcześniej było dostępne posiadamy i nie musimy kupować tych zestawów:
- Moneta: Ukryty,
- Zestaw wampirzej posiadłości,
- Zestaw przeklętego Beauclair,
- Bulgoczący zestaw,
- Zestaw prządki,
- Zestaw Kuchty,
- Zestaw szeptów,
- Zestaw duchów krasnoludów,
- Zestaw żądzy krwi,
- Zestaw magii Saovine.

Byłoby miło, gdyby ktoś zweryfikował i potwierdził/zaprzeczył. Jeśli mam rację, to event jest jeszcze w moim zasięgu, bez nocnego grindu.

Ja do tej listy "nie kupować bo już było" dorzucam "Zestaw podstarzałego katakana". Nie miałeś jego składników?

PS. Nie wiem kiedy (może razem z aktualizacją?) ale w dziale z ozdobami pojawił się "Zaciekły zestaw" za 300 jednostek pyłu.
 
Ja do tej listy "nie kupować bo już było" dorzucam "Zestaw podstarzałego katakana". Nie miałeś jego składników?

PS. Nie wiem kiedy (może razem z aktualizacją?) ale w dziale z ozdobami pojawił się "Zaciekły zestaw" za 300 jednostek pyłu.
Mi dział z ozdobami z jakiegoś powodu nie działa. Oto dowód
Ozdoby.jpg
 
no u mnie nie działa - nie wiem może trzeba naprawić pliki gry
Post automatically merged:

Naprawiłem pliki i nic to nie dało - dalej nie mam zakładki Ozdoby w sklepie. Ciekawy bug.
Post automatically merged:

Zrobiłem reinstall Gwinta i dalej to samo. Ten zestaw jest potrzebny do kontraktów? Bo jak tak to trochę kiepsko.
 
Last edited:
PS. Nie wiem kiedy (może razem z aktualizacją?) ale w dziale z ozdobami pojawił się "Zaciekły zestaw" za 300 jednostek pyłu.

Ciekawe, ja nie mam takiego zestawu... ale może to było coś, co było dostępne przy okazji wcześniejszych wydarzeń Saovine i już to wcześniej kupiłem :D
 

Lexor

Forum veteran
@Iorweth15: Nie zauważyłem, aby był jakoś powiązany z kontraktami Saovine.

@MichalG666: Zwykle jak wchodzę do sklepu to przeglądam wszystkie zakładki - wcześniej (podczas Saovine) nie widziałem tego zestawu. Jednak jego elementy nie są chyba nowe, bo zwykle nowe bibeloty po zakupie plasują się na końcu list bibelotów w profilu, a te pojawiły mi się "gdzieś w środku". Istnieje możliwość, że jest to zestaw, który kiedyś był w sklepie, ale z jakichś powodów go wtedy nie kupiłem (może poprzednio był za PLN?).

 
Jednak jego elementy nie są chyba nowe, bo zwykle nowe bibeloty po zakupie plasują się na końcu list bibelotów w profilu, a te pojawiły mi się "gdzieś w środku".

Dokładnie tak było, sprawdziłem, że mam tą ramkę i tytuł, a więc obstawiam, że ten zestaw był podczas innego Saovine.

Dodatkowo obstawiam, że wcześniej też był za pył, ale może wtedy pojawił się jakoś pod koniec trwania wydarzenia i dlatego go nie kupiłeś.
 
@Lexor Sprawdzałem, ten tytuł i ramkę mam, ale w dalszym ciągu Sklep nie chce mi pokazać ozdób. Nie wiem z czego to wynika. I sprawdzałem - ten tytuł i ramka nie są potrzebne do zaliczenia kontraktów Saovine.
 
Ja do tej listy "nie kupować bo już było" dorzucam "Zestaw podstarzałego katakana". Nie miałeś jego składników?

PS. Nie wiem kiedy (może razem z aktualizacją?) ale w dziale z ozdobami pojawił się "Zaciekły zestaw" za 300 jednostek pyłu.
Nie mam już jak sprawdzić w grze, co wchodziło w Zestaw podstarzałego katakana, więc nie zweryfikuję.
U mnie w sklepie nie ma "Zaciekłego zestawu".
 
Czyli ciekawe rzeczy dzieją się z Gwintem - jeden nie ma w dostępu do ozdób, drugi ma do kupienia zaciekły zestaw a trzeci w ogóle go nie ma.
 
Top Bottom